Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Triumfa rati nozīme Taro kāršu sistēmā

7 Triumfa rati nozīme tarokārtis.lv

VII: Taro kārts Triumfa rati / kaujas rati

Vispārīgā nozīme

Planēta: Marss

Zodiaka zīmes: Auns, Vēzis

Planēta zīmē: Marss Aunā

Stihija: Ūdens

Uzvara, veiksme, panākumi, peļņa, slava, materiālo labumu gūšana, gods, atzinība, drosme, koncentrēšanās spējas, gara spēks, pašizpausme.

Kārts Triumfa rati prognozē, ka drīzumā Jūs ievērojami virzīsities uz priekšu, būs progress. Jūs sagaida izrāviens, uzvara. Šī uzvara dosJums pārliecību par saviem spēkiem un parādīs, ka spējat tikt galā ar sarežģītiem uzdevumiem. Jūs gūsiet ievērojamus panākumus personīgajā dzīvē un profesionālajā darbībā.

Pienāks baltais posms Jūsu dzīvē, kad būs iespējams īstenot unikālas idejas. Jums nevajadzētu uztraukties par ienaidniekiem, jo ​​viņi nespēs ar jums konkurēt. Varēsiet tikt galā ar pagātnes problēmām un virzīties uz mērķi. Jūs atbrīvosieties no pagātnes ietekmes un uzsāksiet jaunu dzīves posmu. Jums būs daudz enerģijas un būsiet apņēmības pilns, kas ļaus Jums rīkoties drosmīgāk un bezbailīgāk atklāt jaunu potenciālu sevī.

Taro kārts Triumfa rati / kariete dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Šī kārts pirmām kārtām norāda uz to, ka jebkurā situācijā nedrīkst zaudēt kontroli, jāsaglabā koncentrēšanās spēja un miers, lai varētu turpināt virzīties uz priekšu. Gadījumā, ja jūs saprotiet, ka nespējiet paātrināt notikumus, tad šī kārts jums iesaka peldēt pa straumi un nesteigties. Ja jūsu lēmums būs pietiekami stingrs un noteikts, tad pratīsiet nenovirzīties no nospraustā ceļa. Jums jābūt skaidram mērķim uz kuru tiekties. Taču jebkurā gadījumā, lai arī kāda būtu situācija, kurai zīlējiet, tā atrisināsies jums par labu.

Slīdēšana pa vidu. Ceļš (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē). Strīdi, ķildas, nesaprašanās. Var norādīt uz karadarbību. Asu situāciju, pārdzīvojumu, pārbaudījumu kārts. Norāda, ka cilvēkam ir pa spēkam izturēt pārbaudījumus un uzvarēt.

Darbs

Autovadītājs, autoserviss, karadienests, ekstremālais sports. Bizness, kas saistīts ar tūrismu. Cīņas, grūtību, nesaprašanās kārts, tiekšanās pēc kaut kā. Braucieni, komandējumi. Darbs saistīts ar pārbraucieniem. Karjera vai tās iespējamība. Saasināta situācija kolektīvā, strīds, ko var atrisināt kompromisu ceļā.

Veselība

Ne tā labākā. Slimības saasināšanās, asas saslimšanas, traumas (arī psiholoģiskas). Operācija.

Attiecības

Divi pajūgā – nesalabs un nešķirsies. Laulātie ilgā laulībā.

Cilvēka psihotips

Iekšējs emocionāls saspringums. Gatavība tūlītējai rīcībai. Iekšējs kaujinieciskums. Strādīgs, Bieži mākslinieciska personība. Trausla nervu sistēma – nepieciešama atpūta, lai nepārdeg pirms laika.

Padoms, brīdinājums

Doties izbraucienā, nopirkt mašīnu. Biežāk – pieņemt izaicinājumu (gaidāma uzvara).

Jā vai nē

Pēc grūtībām gūsiet uzvaru. „Jā”, ja nepametīsiet pusceļā. Ja runa ir par braukšanu – brauciet.

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā pozīcijā kārtij Triumfa rati ir negatīva nozīme. Jums būs jāsaskaras ar problēmām un nepatikšanām. Dažos gadījumos veiksme burtiski izslīdēs no rokām, un uzvaras vietā Jūs saņemsiet jaunas grūtības un pārbaudījumus. Iespējams Jūs pilnībā neapzienieties, kādā situācijā šobrīd atrodaties. Iespējams, ir pārvērtēti spēki un iespējas, kuru dēļ Jūsu plāni šķiet nereāli un brūk kā kāršu namiņš. Šī kārts apgrieztā nozīmē var liecināt par vājuma izpausmi, neveiksmēm biznesā, egoismu. Tā vietā, lai rīkotos apņēmīgi un mainītu visu, Jūs atkāpjaties un nolaižat rokas. Ir pienācis laiks atvērt acis un atgriezt kontroli savās rokās. Dažkārt Triumfa rati apgrieztā stāvoklī izkrīt cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem vai izteiktu pašpārliecinātību. Jūs varat būt pakļauts ārējam spiedienam vai atrasties bīstama manipulatora ietekmē. Iespējamas pretrunas ar likumu. Varbūt Jūs piedalīsities tiesā un zaudēsit.

Dotajā situācijā jūs esiet zaudējis kontroli pār notikumiem. Iespējams, ka esiet kļūdījies un novirzījies no agrāk nospraustā ceļa. Jūs atrodieties situācijā, kurā tika iedarbināti savstarpēji pilnīgi nesaderīgi spēki. Iespējams, ka vienlaicīgi sākāt vairākus projektus un tagad situācija ir izkļuvusi ārpus jūsu kontoles. Apgriezti Kaujas rati var nozīmēt arī tiešas problēmas ar transportu vai gaidāmo braucienu. Iespējams, ka nepieciešams veikt jūsu mašīnai remontu vai uz kādu laiku atlikt komandējumu, kur plānots doties ar savu mašīnu.

Agrieztā nozīme: Darbs

Stabilitātes vai stagnācijas periods. Lieta nevar tālāk attīstīties, bet arī bankrots nav gaidāms. Remonts, inventerizācija, lietu sakārtošana. Stabils, kaut arī ne pārāk piemērots darbs.

Agrieztā nozīme: Veselība

Hroniskas saslimšanas. „ Veci ievainojumi”. Nav bīstami veselībai vai dzīvībai.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Mierīga, līdzsvarota gaisotne. Piedošana. Attiecības ne tik daudz kā mīlniekiem, bet drīzāk vienkārši cilvēcīgas.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Miermīlīgi noskaņots. Tendēts uz izlasi, nevis rīkoties aktīvi.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Nedomājiet tagad par karjeru, necentieties aktīvi ietekmēt situāciju, izvairieties no konfliktiem. Nedodieties izbraucienos.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Pēc jautājuma būtības. Salīgsiet – jā, paaugstinās – nē, izveseļosieties – jā. Ieteicams pārbaudīt ar citu kārti. Visam, kas saistīts ar braucieniem vai transportu – nē. Vēlama novērotāja pozīcija.

VII Vadītā Taro meditācija “Triumfs”

Meditācija veltīta Raidera-Vaita Taro kārtij “Triumfa rati”.  Meditācija noderēs arī cilvēkiem, kuri vēlas padziļināti iepazīt šo kārti un sajust kārts enerģijas. Taro meditācija “Triumfs” var būt noderīga dažādās dzīves situācijas un sniegt šādus ieguvumus:
  • Sniedz impulsu attiecībām, lai tās pārietu nākamajā līmenī.
  • Palīdz tikt skaidrībā ar situācijām biznesā un aktivizē procesus.
  • Palīdz veiksmīgi palaist kādu jaunu projektu.
  • Palīdz pieņemt sevi, izzināt savas stiprās puses.
  • Iegūt harmoniju pašam ar sevi.
  • Palīdz sakārtot visu pirms pārcelšanās, lai tā būtu veiksmīga.
  • Palīdz sakārtot visu pirms ceļojuma, lai tas būtu veiksmīga.
  • Noņem psiholoģiskos blokus.
  • Atbrīvo no negatīviem uzstādījumiem.
  • Palīdz atgūt resursa stāvokli.

Taro meditācija “Triumfs” palīdzēs Jums atbrīvoties, nomierināties, noņemt satraukumu un iegūt harmoniju. Raidera-Vaita Taro kārts Triumfa rati attēlo labā un ļaunā, baltā un melnā apvienojumu. Tikai apvienojot abas puses var iegūt pilnīgu harmoniju un tikai cilvēks harmonijā var traukties uz priekšu un sasniegt savus mērķus ātri un efektīvi.

Triumfa rati ir kustības un aktivitātes simbols, kas neļauj mums stāvēt uz vietas. Ikvienam no mums dzīvē gadās situācijas, kad ir nepieciešams kāds impulss no malas, lai mēs izkustētos. Šādos gadījumos lieti var noderīt šī Taro meditācija.
Meditējot uz šo Taro kārti, tiek aktivizēta Manipūra čakra un tiek noņemti bloki, kas saistīti ar finansēm, karjeru, biznesu, un palielinās darba produktivitāte. Triumfa rati ir pārcelsānās un ceļojumu priekšvēstnesis. Tādēļ, ja plānojat ceļojumu vai ļoti vēlaties doties ceļojumā, variet veikt meditāciju “Triumfs”.