Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Velns nozīme Taro kāršu sistēmā

15 Velns nozīme tarokārtis.lv

XV: Taro kārts Nelabais

Vispārīgā nozīme

Planētas: Plūtons

Zodiaka zīmes: Skorpions, Mežāzis

Planēta zīmē: Plūtons Svaros, Venera Svaros

Stihija: Zeme

Kompromiss ar savu sirdsapziņu, spēja padoties bīstamam kārdinājumam. Apsēstība ar varu, materiālām lietām, kaitīgām vēlmēm, tumšajām dabas pusēm. Negatīvās emocijas, dusmas, iznīcība, posts, grūtības. Atkarība no citu cilvēku gribas vai apstākļiem.

Kārts nelabais ir negatīva kārts, kas kalpo kā brīdinājums Jums. Pārtrauciet izdabāt savām vājībām un negatīvajām rakstura iezīmēm, pretējā gadījumā Jms par to būs jāmaksā. Jūs, iespējams, nespējat kontrolēt miesīgos kārdinājumus. Te var būt runa par seksa, narkotisko vielu, azartspēlu atkarībām. Kārts var liecināt arī par toksiskām attiecībām, kurās cilvēks ar Jums manipulē un paverdzina. 

Šī cilvēka ietekme var būt tik spēcīga, ka atņem Jums gribas brīvību un piespiež Jūs pakļauties viņa vēlmēm. Var gadīties, ka tumšā pagātne atgādinās par sevi vai arī saskarsieties ar apkaunojošas informāciju par sevi. Kārts parāda, ka Jūs spēlējaties ar uguni, kas novedīs pie nopietnām un bīstamām sekām. Var parādīties spēcīga aizraušanās, kas pāraugs apsēstībā un radīs daudz problēmu un nopietnas nepatikšanas. Jūs zaudēsiet pēdējās sirdsapziņas paliekas un pārkāpsiet robežu.

Taro kārts Nelabais dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Jums ir radies tāds iespaids, ka esiet iedzīts stūrī un to esiet izdarījis jūs pats. Jūs var nomākt kāda jūsu aizraušanās. Velna kārts parādīšanās runā par to, ka jums vajadzētu aizdomāties: vai gadījumā jūsu kaislība pret naudu un seksu nav pārāk liela? Jums nevajadzētu izmantot savu stāvokli, lai manipulētu ar citiem cilvēkiem vai apmierinātu savas graujošās kaislības. Jūs uzskatiet, ka jums vairs nevar palīdzēt un šis uzskats jums neļauj attīstīties tālāk, atbrīvojoties no saviem netikumiem. Jums vajag pārtraukt visas attiecības, kas jums rada problēmas. Jūsu dzīvē ir ļoti daudz un dažādu baiļu un negatīvu domu. Jums jāiemācās tās pārvarēt.

Netikumu kārts, no kuriem neredz izeju. Karmiskā pieķeršanās, ko neizraisa augstēkie spēki, bet gan cilvēciskā aprobežotība. Dzīves mīlestības un dzīves un materiālo labumu baudīšanas kārts. Spējas vai interese par buršanos vai maģiju. Tiekšanās pēc augstākās patiesības, atklāsmes.

Darbs

Ienākumi (bieži kredīts vai apsolīti ienākumi), vai arī „kreisā” nauda. Kriminālais bizness, publiskais nams, spēļu zāles. Veiksme var būt laicīga, bet tieši tagad viss ir labi. Seksuālās intrigas darbā.

Veselība

Tiek manipulēts ar veselību, bet patreiz tā vēl ir laba.

Attiecības

Sekss līdz pat izvirtībām: tik ļoti ir apnicis ierastais, ka meklē jebkādus jauninājumus. Var norādīt uz civillaulību.

Cilvēka psihotips

Sangvīniķi. Mīl gaumīgi dzīvot. Ciena skaistus sīkumus, smalkumus, estētiku. Var būt labi pavāri. Mīl pārgājienus un ceļojumus. Oratori. Mīl apspriest lielas tēmas. Psihologi (zina aiz kāda striķīša pavilkt). Tieksme uz noslēpumaino: bieži kļūst par ezotēriķiem, kādu zinību sekotājiem. Iespējama tieksme uz homoseksuālismu.

Padoms, brīdinājums

Pievērsiet vairāk uzmanības dzīves materiālajai pusei, tās priekiem, seksam. Brīdina, ka par baudu beigās vajadzēs maksāt. Var apzīmēt krāpšanas risku (kopā ar apgrieztu Priesteri, Mēnesi vai Ākstu).

Jā vai nē

Pēc jautājuma būtības: materiāliem jautājumiem „ jā” ar brīdinājumu par bezmaksas sieru. Var apzīmēt situācijas piņķerīgumu, nezināmo. Cilvēks pieņem vēlamo par patieso vai jautājums vispār nav par to.

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā stāvoklī Nelabā kārts iegūst pozitīvu interpretāciju. Tā norāda uz bezbailīgu cilvēku, kuram nav atkarības un ārējas ietekmes. Šāda persona cenšas pārvarēt šķēršļus un atbrīvoties no kaitinošām un toksiskām ilūzijām. Cilvēks nemēdz pakļauties savām vājībām un pastāvīgi nodarbojas ar pašattīstību. Bet ne viss ir tik gludi, jo Nelabā kārtij ir vairāk negatīvu īpašību nekā pozitīvo. Piemēram, kārts var notrādīt uz cilvēku, kurš ir pieradis manipulēt ar citiem, bet rada mānīgu iespaidu par sevi. Cilvēkam trūkst morāles vērtību, viņš uzvedas neizlēmīgi un patvaļīgi izmanto varu. Iepsējams Jūs moka vēlme nobaudīt kādu aizliegto augli.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam