Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Vientuļnieks nozīme Taro kāršu sistēmā

9 vientulnieks nozīme tarokārtis.lv

IX: Taro kārts Vientuļnieks

Vispārīgā nozīme

Planētas: Neptūns

Zodiaka zīmes: Jaunava, Ūdensvīrs

Planētas zīmēs: Saturns Ūdensvīrā, Urāns Mežāzī

Stihijas: Zeme, Gaiss

Garīgie meklējumi, vientulība, norobežošanās, distancēšanās, atbilžu meklēšana sevī, klusēšana, darbs ar sevi, garīgā prakse, patiesības meklējumi.

Vizbiežāk šī kārts norāda uz invertu, kurš neietekmējas no ārējām ietekmēm. Cilvēks, kas visērtāk jūtas vienatnē. Šis arkāns ir debesu un zemes vienotības simbols, atspoguļojot mērķa un dzīves ceļa meklēšanas procesu. Tas parasti izkrīt, Ja esat tuvu mērķim vai virzāties pareizajā virzienā.
Norāda uz apdomīgu un piesardzīgu cilvēku, kurš ir pieradis izsvērt katru lēmumu. Diezgan iespējams, ka vientuļnieka kārts norāda uz nepieciešamību doties pensijā. Vientulība var būt vērtīga, ja veltīsiet laiku pašanalīzei un atpūtai. Atrodiet laiku sev.

Taro kārts Vientuļnieks dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Tieši tagad ir pienācis brīdis, kad vajag nošķirties no pasaulīgās burzmas un nodoties mierīgiem patiesības meklējumiem vai apgaismībai vientulībā. Jums ir nepieciešama atpūta, lai klusumā mierīgi apdomātu esošo situāciju. Vai arī jums vienkārši ir nepieciešams kaut kāds laiks, lai uzmanīgi apdomātu visas tālākās darbības detaļas. Ja esiet sapinies kādā situācijā, tad šīs kārts parādīšanās runā par to, ka atbilde jums jāmeklē sevī. Ja atbildi tā arī neatradīsiet, tad jums vislabāk vērsties pie gudra padomdevēja. Esošo laiku vislabāk izmantot pētot kādu jautājumu, īpaši tādu, kas jums pēdējā laikā īpaši interesē.

Cilvēks, kas cieš no savas vientulības, bet nelaiž apkārtējos sev klāt dēļ lepnuma. Nošķirtība no pasaules. Slepeni nodomi. Cilvēks, ko vairāk neredzēsiet.

Darbs

Cilvēks savā vietā. Naudu, vairāk kā nepieciešamais minimums, nesola. Mazs, noturīgs uzņēmums. Dažreiz – pagrīdes bizness. Nelabvēlīga kārts partnerattiecībām un pārrunām: katrs uzstāj uz savu viedokli.

Veselība

Dzelžains režīms. Fiziskā stāvokļa uzturēšana ar vingrojumiem. Bieži apzīmē vecu cilvēku.

Attiecības

Nelabvēlīgs stāvoklis. Nevēlēšanās vienoties par kompromisu.

Cilvēka psihotips

Gudrs, zinošs, speciālists savā lauciņā. Cītīgi slēpjs savus netikumus un mīnusus.Ar grūtībām kontaktējas, nelaiž savā dvēselē. Neveiksmes draudzībā un mīlestībā. Bieži pārbauda jūtu patiesumu un sūdzas.

Padoms, brīdinājums

Slēpt savas domas. Meklēt savu sūtību, savu īsto vietu. Noturēt savu statusu un neklausīties citu padomos vai domās. Cilvēkam vajadzēs demonstrēt savu „es”.

Jā vai nē

Pēc jautājuma būtības – „nē”, ja jautā par laulībām, attiecībām, naudu (nauda varbūt pavisam nedaudz). Veselība – tikai līdz darba spējīgam līmenim. „Jā” – sūtība, nošķiršanās, zināšanas.

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā stāvoklī kārts var liecināt par slēpšanos no realitātes, izolētību no sabiedrības. Neizdošanās atrast savu vietu dzīvē. Kārts norāda uz pārmērīgas spītības klātbūtni. Neatkarīgi no apstākļiem cilvēks nevēlas mainīties vai vismaz nedaudz pielāgoties, kā dēļ cilvēks zaudē jebkādas iespējas nākotnei un virzībai uz priekšu. Noslēpumains cilvēks, kurš ir pieradis maldināt citus savā labā.

Vientuļnieka parādīšanās apgrieztā pozīcijā stāsta par to, ka jūs pietiekami spēcīgi esiet aizrāvies ar kādu savu ideju un atsakieties no laba padoma vai pat palīdzības. Dēļ tā, ka jūs nelaižat sev klāt cilvēkus, jūs jūtieties vientuļš un nevienam nevajadzīgs. Iespējams, ka bijāt nevērīgs pret padomu, kas jums varēja ļoti palīdzēt esošajā situācijā. Jūs esiet pārāk pārņemts ar sevi, iegrimis sevī un neievērojiet neko, kas notiek apkārt. Jūs nevēlieties redzēt patiesību un norobežojieties no apkārtējiem cilvēkiem.

Agrieztā nozīme: Darbs

Biznesa, sakaru paplašināšana (dēļ nepieciešamības, nevis vēlmes). Nepieciešamas pārrunas. Darbs, kas nav saistīts ar interesi vai sūtību. Darba meklējumi.

Agrieztā nozīme: Veselība

Slikti. Cilvēks ir slims. Problēmas ar dzimum vai urīnceļiem, infekcijas, mugurkaula saslimšanas.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Negrib, bet ir spiesti kontaktēties (attiecas ne tikai uz laulātiem, bet arī uz radiem vai citiem cilvēkiem).

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Kontaktējieties, pat, ja tas izsauc negatīvas emocijas. Izlieniet no čaulas. Mēģiniet iet tur, kur jūs novērtēs.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Atbilde pēc būtības: tikšanās – „jā”, iekārtošanās darbā – „jā, bet”, salīgsiet – „nē”, veselība neuzlabosies, māju nedabūs.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam