Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Zvaigzne nozīme Taro kāršu sistēmā

17 Zvaigzne nozīme tarokārtis.lv

XVII: Taro kārts Zvaigzne

Vispārīgā nozīme

Planēta: Jupiters

Zodiaka zīmes: Mežāzis, Ūdensvīrs

Planēta zīmē: Neptūns Strēlniekā

Stihijas: Gaiss, Zeme

Pārmaiņas uz labo pusi, sasniegumi, atvērtas perspektīvas.Nenovēršama virzība uz savu mērķi, radošais pacēlums.Veselība, skaistums, fiziskā un garīgā atjaunotne, izdziedināšanas no slimībām. Dvēseles harmonija, laime, miers.

Zvaigznes kārt Taro nozīmē to, ka gaidāmās pozitīvas pārmaiņas, kā arī cerību uz labāku nākotni. Variet gaidīt iedvesmu jaunām idejām jau tuvākajā laikā. Jums būst augstāka pašvērtības sajūta un Jūs virzīsieties uz sapņu realizāciju. Iespējama jauna mīlestība, talantu atklāšana, labvēlīgs dzīves periods. 

Atvadas no grūtībām un problēmām, daudzsološas iespējas. Jūsu vēlmes noteikti piepildīsies. Jūs esat augstāku spēku aizsardzībā, kas ved Jūs uz priekšu ar liktenīgu zīmju palīdzību. Zvaigznes kārts var norādīt uz slepeniem simboliem un zīmēm. Tāpēc esiet modri. Varat pamanīt kādu zīmi visnegaidītākajā vietā un veidā.

Taro kārts Zvaigzne dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Zvaigznes parādīšanās runā par to, ka jums ir pienācis ļoti labs laiks – visiem jūsu projektiem un idejām. Jums pilnībā jāpaļaujas uz savu intuīciju un tā jums palīdzēs sasniegt jaunas virsotnes. Kārts runā par cerību, iedvesmu un prieku. Jums ir savs sargeņģelis, kas par jums rūpējas. Ja esiet nedaudz saguris, tad jums vajag savākties un sakoncentrēties, jo tieši tagad jūs spēsiet atrisināt savas problēmas. Ļoti bieži Zvaigznes parādīšanās runā par to, ka jums vajadzētu pievērst uzmanību kaut kādām savām prasmēm, kas prasa sev ciešu uzmanību un koncentrēšanos.
Bieži saistīts ar valodu (runāšana sudrabs, klusēšana zelts). Atlases ideja, pazušana no redzesloka ( no tejienes jēdzines – laupīšana). Cerības, jauns sākums (kopā ar Velnu – veltas cerības). Iziešana no mērenības rāmjiem. Ceļš (drīzāk garīgs, radošs, izglītojošs).

Darbs

Jauns, neattīstīts bizness: ir viss nepieciešamais izaugsmei, vajag tikai pacensties. Tūrisma aģentūra. Iespējama karjeras izaugsme, jauns, labs darbs (kad – to vajag precizēt ar citu kārti).

Veselība

Izveseļošanās, uzlabojumi pēc krīzes. Iespējama grūtniecība.

Attiecības

Viss vēl priekšā. Romantika. Nestāsta par attiecību iznākumu, laulībām.

Cilvēka psihotips

Romantisms, avantūrisms, optimisms. Vēlme pēc interesantas dzīves. Ziņkārība. Lielas mākslinieciskās spējas. Atšķirībā no cilvēkiem Velna – nevīžas un šmuļi. Vientieši. Telšu tūristi, rakstnieki. Ekstrasensorās spējas.

Padoms, brīdinājums

Iesaka ticēt nākotnei, sākt jaunu lietu, radīt aizdīgļus nākotnei, gatavoties kaut kam. Ķerties pie lietām radoši.

Jā vai nē

„Jā”, bet nedaudz vēlāk kā gaidījāt vai arī nāksies pacensties.

Kārts apgrieztā nozīme

Zvaigznes kārts apgrieztā stāvoklī ir slikta zīme. Var norādīt uz neuzticību. Jūs variet kļūt par nodevības vai viltus upuri. Nepiepildītas cerības, sapņi, ilūzijas. IKāds var nozagt Jūsu ideju vai piesavināties Jūsu nopelnus. Ideju realizāciju var atlikt uz nenoteiktu laiku. Iepsējams esat ilūziju varā un neredzat realitāti tādu, kā tā ir patiesībā.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam