Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Muļķis nozīme Taro kāršu sistēmā

0 Muļķis nozīme tarokartis.lv

0: Taro kārts Muļķis

Planētas: Urāns, Merkurs, Neptūns, Plūtons

Zodiaka zīme: Ūdensvīrs

Planēta zīmē: Urāns Ūdensvīrā

Stihija: Gaiss

Vispārīgā nozīme

Avantūrisms, nestandarta domāšana, bezrūpība, bezbailība, atvērtība pasaulei, atteikšanās no stereotipiem, ceļojums, neprātīga rīcība. 

Tas, ka Jums izkrīt kārts muļķis, vienmēr nenozīmē, ka Jūs vai iedomātais cilvēks tiešā veidā ir muļķis. Ja tiek zīlēts par kādu konkrētu cilvēku, tad tas var nozīmēt to, ka šis cilvēks nevēlas, lai par viņu uzzinātu pārāk daudz. Kārts norāda uz nepieciešamību pieņemt spontānus lēmumus. Muķis ir cilvēks, kurš uzsāk jaunu kustību un uzsāk sev vēl nezināmu dzīves ceļu. Tas ir jauns, zinātkārs, atvērts, neapdomīgs cilvēks, kuram ir sveša briesmu sajūta un piesardzība. Muļķis meklē pārmaiņas un pastāvīgi eksperimentē ar realitāti.

Nezināmais, slēpta informācija, iespējams ceļš, laupīšana (jauneklis ar maisu uz pleca), neprātīga uzvedība, jaunekliska muļķība, vājprāts.

Muļķis var būt enerģisks, optimistisks, just spēku un prieku, jo priekšā viņu sagaida tik daudz interesantu un aizraujošu piedzīvojumu. Varbūt viņam būs pārsteigumi un neplānoti notikumi, taču tas muļķi nebiedē.

Muļķis nes sevī jaunības enerģiju, brīvību no aizspriedumiem, drosmi, ļaušanos plūsmai un bērnišķīgu spontanitāti. Pēc Muļķa domām, mums jāmāk novilkt maskas, pārkāpt likumus, atbrīvot sevi no važām, kas padara mūs vieglākus un ļauj paplašināt pasaules uztveres apvāršņus. Saskaņā ar Muļķa teikto, mēs mācāmies par uzticēšanos Visumam un sava iekšējā dievišķā bērna apzināšanos. Ar Muļķi mēs kļūstam par savas realitātes radītājiem, atklājam sevī drosmi iegūt to, ko vēlamies. 

Šīs kārts parādīšanās stāsta par to, ka jums ir pienācis laiks samaksāt par pagātnes grēkiem un atdot parādus, lai varētu virzīties tālāk. Taču vienalga jūs nevarēsiet redzēt ceļu, pa kuru ejiet. Šī kārts parādās tad, kad jūsu dzīvē sākas kaut kas jauns. Tā var norādīt uz to, ka jums ir parādījušās ļoti perspektīvas iespējas. Iespējams, ka jums ir jāpieņem ļoti svarīgs lēmums, kas jums pavērs jaunus ceļus. Taču jaunais sākums var aizvest jebkur: iespējams, ka jums uzradīsies jauns, labs draugs, vai arī jums vienkārši nāksies peldēt pa straumi. Muļķis apzīmē tādu jūsu dzīves periodu, kurā ir spēcīgi jūsu nervu satricinājumi. Negaidītie situāciju risinājumi var izsist jūs no līdzsvara. Dažkārt Muļkis apzīmē arī reāla ceļojuma sākšanos.

Arkāna apgalvojumi

Es esmu dievišķa būtne.

Mana būtība ir vienota ar Garu. Tam nav ne sākuma, ne beigu.

Es pieņemu pasauli tādu kāda tā ir un esmu atvērts visam, ko tā man piedāvā.

Es uzticos visumam.

Es sāku savu ceļojumu no nulles.

Es atļauju ienākt visam jaunajam manā dzīvē.

Es atļaujos būt neveikls un muļķis, un tas man dod iespēju pieņemt jaunas lietas.

Es izslēdzu savu gudro saprātu.

Es uzskatu, ka muļķiem veicas. Un šodien man veiksies.

Es atkal atļaujos būt kā naivs bērns, jo ​​bērnība dod impulsu pārmaiņām.

Jūtos jaunas un pozitīvas attieksmes pilns.

Mans ķermenis ir kā jaunam vīrietim/sievietei.

Taro kārts muļķis nozīme izklājumā mijiedarbībā ar citām kārtīm

 • Muļķis + Mags = nejēdzīga ideja
 • Muļķis + Virspriesteriene = negaidīts atklājums
 • Muļķis + Imperatore = negaidīta grūtniecība
 • Muļķis +  Imperators = slikta vadība
 • Muļķis + Priesteris = patiesības meklējumi
 • Muļķis + Mīlnieki = uzticēšanās
 • Muļķis + Triumfa rati =nekontrolējama situācija
 • Muļķis + spēks =nekontrolējams spēks
 • Muļķis + Vientuļnieks = nevajadzīga cīņa
 • Muļķis + laimes rats = muļķa veiksme
 • Muļķis + taisnīgums = problēmas ar likumu
 • Muļķis + pakārtais = strupceļš
 • Muļķis + Nāve = radikālas pārmaiņas
 • Muļķis + Mērenība = veiksme
 • Muļķis + Velns = meli, nepatiesa informācija
 • Muļķis + Tornis = problēmas dēļ izklaidības
 • Muļķis + Zvaigzne = zīme no augšas
 • Muļķis + Mēness = atkarības
 • Muļķis + Saule = atzinība
 • Muļķis + Tiesa = uzstāšanās
 • Muļķis + pasaule = ceļojums

Darbs

Tūrisms; šovbizness (kaut kas saistīts ar estrādi, cirku, izklaidēm); kriminālais bizness; sīks kabatzaglis. Nav tā labākā kārts priekš biznesa; neapdomīga rīcība, lietas palaišana pašplūsmā. Nenoformējusies karjera. Bieži runā par darba maiņu. Viena no nabadzības kārtīm.

Veselība

Vieglprātīga attieksme pret veselību. Psihiska saslimšana, vāja veselība. Iespējama grūtniecība. Viena no kārtīm, kas simbolizē nāvi (apgrieztā pozīcijā kopā ar citām kārtīm)

Attiecības

Flirts, kūrorta romāns, neliela intriga. Nekas nopietns.

Cilvēka psihotips

Vieglprātīgs, avantūrisks cilvēks. Cilvēks ar „ savu dievu”( dzērāja veiksme) – izspruks sveikā cauri grūtā situācijā vai paklups uz gluda ceļa. Var simbolizēt cilvēku, kas iegrimis savā pasaulē. Centieni pievērts sev uzmanību, ekscentrisms.

Padoms, brīdinājums

Peldēt pa straumi, uzticēties liktenim. Nebūvēt grandiozus plānus. Mainīt vidi, darbu, iet izvēdināt galvu. Kā brīdinājums – apstākļi ir neprognozējami un nevar sniegt konkrētas rekomendācijas. Brīdina, ka jautājums nav korekti noformulēts.

Jā vai nē

Nevar dot precīzu atbildi. Iemesli var būt dažādi. Piemēram, netiek ņemti vērā kādi lietas apstākļi, vai arī viss ir atkarīgs no tā, kā rīkosies jautātājs.

Taro kārts muļķis apgrieztā nozīme

Ja muļķa kārts izkrīt apgrieztā stāvoklī, tas norāda uz stulbumu, kas robežojas ar cilvēka ārprātu, ekscentriskumu un neapdomību, kā arī nespēju kontrolēt notikumus un situācijas savā dzīvē. Muļķis bieži veltīgi tērē pārāk daudz enerģijas un laika, un tas viss tāpēc, ka spēja apdomīgi pārvaldīt savus resursus viņam ir sveša. Tā vietā, lai pielietotu gribasspēku situācijas vēršanai sev par labu, muļķis ļaujas slinkumam, apātijai un bēg no problēmām. Muļķa kārts apgrieztā stāvoklī norāda, ka cilvēks sagrābjas daudzas lietas vienlaikus un neko no tām nepabeidz līdz galam.

Muļķa kārts šādā pozīcijā aicina jūs neriskēt. Pirms kaut ko darāt vai pieņemiet lēmumu, vajag visu kārtīgi pārdomāt un izvērtēt situāciju. Jums var rasties sajūta, ka atrodieties kraujas malā un jebkurā brīdi variet nokrist. Taču no otras puses šī kārts var brīdināt, ka ir muļķīgi turēties pie savas pārliecības, jo tā var izrādīties nepareiza. Nevajag pieņemt impulsīvus lēmumus. Jūsu domas un spriedumi var izrādīties kļūdaini.

Agrieztā nozīme: Darbs

Situācijas atrisināšanās uz labo pusi (nauda atradīsies, līgums tiks noslēgts). Darba atrašana vai paaugstinājums. Perspektīvs projekts, stažēšanās vai pārbaudes laika beigas. Atgriešanās no komandējuma.

Agrieztā nozīme: Veselība

Izveseļošanās, palikšana stāvoklī vai bērna piedzimšana.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Perspektīva satikšanās (iepazīšanās). Attiecību vai apstākļu noskaidrošana (līdz kam novedīs šī skaidrošanās, vajag pārbaudīt ar citu kārti).

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Vieglprātīgs, avantūrisks cilvēks. Cilvēks ar „ savu dievu”( dzērāja veiksme) – izspruks sveikā cauri grūtā situācijā vai paklups uz gluda ceļa. Var simbolizēt cilvēku, kas iegrimis savā pasaulē. Centieni pievērts sev uzmanību, ekscentrisms.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Paskatīties daudz nopietnāk uz lietām. Neatstāt lietas pašplūsmā.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Visticamāk, ka „ jā” (iespējams, ka ar nosacījumiem).

Taro kārts muļķis dažādās Taro kavās

Prakses ar Taro kārtīm

Prakses ar Taro Muļķa arkānu var palīdzēt atbrīvoties un ļauties dabiskajai plūsmai. Muļķa enerģija sniedz kontaktu ar augstāko apziņu visa ķermeņa līmenī. Mēs atļaujam sev kaut ko vēlēties, mums ir drosme būt tiem, kuri vēlamies patiesībā būt. Muļķis ļauj mums noņemt aizliegumus, pārkāpt noteikumus un normas, veikt izmaiņas ierastajā dzīvesveidā vai pat aktivizēt haosa vibrācijas, kuru ietvaros mēs varam radīt kaut ko jaunu.

0 Vadītā Taro meditācija “Muļķa atvērtība”

Vadītās Taro meditācijas “Muļķa atvērtība” galvenais varonis ir arkāns muļķis. Tā kā muļķa kārts ir 0. pēc kārtas Taro sistēmā, tad tā ir lieliski piemērota, lai uzsāktu Taro meditācijas un var būt kā pirmā Taro meditācija, ko veicat. Meditācijā izmantota Raidera-Vaita Taro kārts Muļķis.

Taro meditācija “Muļķa atvērtība” var būt noderīga, ja:

 • Vēlaties tuvāk iepazīt muļķa kārti un izjust tās enerģiju.
 • Jums pietrūkst viegluma lēmuma pieņemšanā.
 • Vēlaties paskatīties uz kādu problēmu no nulles skatupunkta ar svaigu redzējumu.
 • Jūs baidāties no nezināmā, baidieties “lēkt nezināmajā”.
 • Jūs nomāc pagātnes pieredzes nasta, ko “velkat” sev līdzi pa dzīvi, kā čemodānu bez roktura.
 • Vēlaties kļūt brīvāks, atraisītāks un spontānāks.
Taro meditācija “Muļķa atvērtība” ir lielisks rīks, kas ļauj sākt visu no sākuma un attiestatīt kādu situāciju uz sākuma pozīciju. Šī meditācija noņem ierobežojumus, ko uzceļ mūsu prāts, kad vēlmies uzsākt ko jaunu. Šie ierobežojumi prātā rodas no mūsu iepriekšējām negatīvajām pieredzēm. Jo vairāk gadu pavadīts šajā pasaulē, jo vairāk negatīvo pieredžu. Tādēļ bieži kļūstot gados vecāki, mēs arvien vairāk un vairāk baidāmies uzsākt ko jaunu.
Kad mēs bijām bijām bērni, mēs nebaidījāmies uzsit punu, skriet, smieties, bijām atvērti visam jaunajam un mūsos bija milzīga vēlme izzināt pasauli. Tieši tāds ir muļķis, viņš ir sava dzīves ceļa sākumā un vēlas izzināt pasauli. Muļķi nesatrauc, ka viņš ir bezdibeņa malā, ka viņa vienā kājā ir iekodies suns, viņš skatās uz debesīm un ir optimistiski noskaņots par nākotni. Viņš nezin, kas viņu sagaida un viņu nemaz tas neuztrauc.
Mūsu bērnības potenciāls ir milzīgs un ar šo meditāciju mēs varam atgriezties bērnībā un saņemt vieglumu, atvērtību un bezbailību, ko esam pazaudējuši gadiem ejot un dažādiem dzīves notikumiem dragājot mūs.
Muļķis ir mūsu iekšējais bērns, kurš mūs uztur patstāvīgā kustībā un liek virzīties uz priekšu. Muļķis vēlas pamēģināt visu, neskatoties uz to vai tas ir pareizi vai nepareizi. Muļķa moto varētu būt “Labāk nožēlot izdarīto, nevis to, ko neizdarīji”.
Muļka meditācija var palīdzēt, piemēram, ja vēlaties uzsākt kādu jaunu biznesu vai projektu, taču Jūs māc bailes un neziņa un Jūs izdomājat simts un vienu BET kādēļ to nedarīt. Šī meditācija var noņemt bailes, kas Jums traucē doties uz priekšu un realizēt plānus un iedot drosmi realizēt kādu lietu.