Profils:

Search
Close this search box.

Taro zīlēšana par mīlestību un attiecībām online

Attiecības ir viena no svarīgākajām mūsu dzīves jomām, kas ietekmē mūsu dzīves kvalitāti. Ir lieliski, ja attiecībās valda harmonija un mīlestība, bet diemžēl dzīvē bieži notiek savādāk un attiecībās rodas dažādas grūtības. Ar Taro kāršu palīdzību Jums ir iespēja labāk izprast attiecību līkločus, sevi un savu partneri un pieņemt pareizos lēmumus. Mājaslapā tarokartis.lv atradīsiet vairākas precīzas Taro zīlēšanas par mīlestību un attiecībām, kas palīdzēs labāk izprast Jūsu attiecības ar savu otro pusīti. Mīlestību un veiksmi Jums 💖😍💖

TaroKartis.lv zīlēšanas par mīlestību godīgi atbildēs uz jautājumiem par mīlestību, attiecībām, par partneri, par mīļoto un par nākotnes notikumiem savstarpējās attiecībās. Taro zīlēšana tiešsaistē ir labākais veids, kā uzzināt, kas  Jūs sagaida personīgajā dzīvē.

Kas gan dzīvē var būt svarīgāks par attiecībām ar savu otro pusīti? Tieši mīlestība ir tā, kas mūs mudina uz lieliem sasniegumiem. Savukārt, mīlestrības trūkums atņem mums miegu un apetīti. Kā teikts dziesmā “Bez mīlestības maizi negriež nazis ass …”.

Jau gadu simtiem dzejnieki, mūziķi un mākslinieki runā par mīlestību savos darbos. Mīlestības tēma bija, ir un būs vienmēr aktuāla, gan akmens, gan robotu laikmetā.

Taro izklājumi par attiecībām un mīlestību ir kā atslēga, kas atslēgs durvis, aiz kurām Jūs sagaida noteiktība un atbildes uz Jūsu jautājumiem. Visas Taro zīlēšanas mūsu mājaslapā ir pieejamas latviešu valodā. 

Mīlestība rada jautājumus – Taro sniedz atbildes

Mīlestība ne tikai piepilda katru dienu ar prieku un jēgu, bet arī rada daudz jautājumu:

 

  • “Vai es apprecēšos?”
  • “Kur es satikšu savu mīlestību?”
  •  “Vai man izdosies atrast savu otro pusīti?”
  • “Vai man izdosies satik savu īsto?”
  • “Vai viņš mani mīl?”
  • “Ko viņš Jūt pret mani?”
  • “Vai viņš par mani domā?”,
  • “Vai viņš man piezvanīs?”
  • “Vai vīrs mani krāpj?” u.c.

 

Dažreiz šķiet, ka neviens nezina atbildes. Bet, ja Jūs ticat zemapziņai, psiholoģijai un intuīcijai, atbildes uz šiem jautājumiem variet rast ar TaroKartis.lv tiešsaistes zīlēšanu palīdzību.

Katram cilvēkam ir lemts satikt savu otro pusīti. Lai nepalaistu garām Jūsu dvēseles draugu un spētu noturēt attiecības, ir svarīgi zināt “savu” cilvēku, sajust viņu. Taro kārtis palīdzēs Jums šajā jautājumā. Jums pietiek ar vienu kārti, lai saprastu, ko partneris domā, ko jūt, ko darīs šodien un tuvākajā nākotnē. Ieklausieties kāršu padomos, paļaujieties uz intuīciju un seno prognožu rīku – Taro kārtīm. 

BUJ par zīlēšanu par mīlestību

Virtuālā zīlēšana ar Taro kārtīm ir tāda pati kā reālajā dzīvē, taču tā notiek tiešsaistē (online). Pateicoties mūsu taralogu un programmētāju īpašajai sistēmai, tagad ikviens var veikt zīlēšanu tiešsaistē ar Taro kārtīm un iegūt precīzas atbildes.

Jūs varat uzdot savu jautājumu par mīlestību un attiecībām skaļi vai domās, varat to atkārtot vairākas reizes vai pierakstīt uz papīra. Rīkojieties tā, kā Jums ir ērtāk un kā jūtieties komfortablāk. Pats svarīgākais ir precīzi zināt, ko vēlaties jautāt. Uzdodiet jautājumu tā, kā tas Jums ienāca prātā. Svarīgi, lai Jūs pats labi saprotat, par ko jautājat. Tomēr ir dažas ninases. Labāk uzreiz nejautāt par vairākiem iespējamiem variantiem, piemēram, “Vai man būt kopā ar Pēteri vai Jāni?”. Bet sadalīt šo jautājumu daļās, tas ir, vispirms: “Vai es būšu kopā ar Pēteri?” un pēc tam: “Vai es būšu kopā ar Jāni?” un veikt zīlēšanu katram cilvēkam atsevišķi. Kā arī centieties noformulēt jautājumus pēc iespējas konkrētāk, lai tie nebūtu pārāk vispārīgi, jo tā Jums pašam būs grūtāk izprast atbildes.

 Zīlēšana ar Taro kārtīm ir jābūt par attiecīgu samaksu, jo, lai iegūtu precīzas atbildes, nepieciešama enerģijas apmaiņa. Esam ieguldījuši darbu un pieredzi, lai nodrošinātu precīzu un kvalitatīvu zīlēšanu par mīlestību tiešsaistē. Ja Jūs kaut kur zīlējat bez maksas, tas nozīmē, ka Jūs tik un tā par to samaksāsiet ar savu enerģiju vai ko citu. Tāpēc labāk norēķināties ar naudu, nekā gaidīt nepatīkamus pārsteigumus, nepiemērotā brīdī.

Tā nav taisnība. Jūs varat zīlēt par sevi. Tomēr ir jāievēro daži noteikumi: esiet gatavs pieņemt jebkuru situāciju un strādāt ar to, negaidiet tikai pozitīvus rezultātus. Zīlējot izvairieties no emocionālas iesaistīšanās un kaprīzām vēlmēm, lai zīlēšanas reuzltāti būtu pēc iespējas precīzāki. Enerģētiski tas ir savādāks process, salīdzinot ar zīlēšanu par citu cilvēku. Zīlēšana par sevi ir īpaši labs un efektīvs diagnostikas rīks dažādu situāciju analīzei un sevis izzināšanai.

Ja Jūs zīlējat par sevi, Jums nav nepieciešamas nekādas īpašas spējas. Taču, ja vēlaties ar to nodarboties profesionāli un zīlēt klientiem, tad gan Jums ir nepieciešamas spējas, zināšanas un prasmes.

Daudzi cilvēki kļūdaini uzskata zīlēšanu par kaut ko mistisku un bīstamu. Kārtis ir tikai simbolu kolekcija, kas var palīdzēt noteikt problēmu cēloņus un atrast veidu, kā tos atrisināt. Nepieņemiet prognozi kā vienīgo iespēju turpmākajiem notikumiem. Kārtis dod tikai norādes, cilvēks izlemj, vai tās izmantot vai nē.

Interesanti fakti par Taro

Joprojām nav precīzi zināms, kur un kad aizsākās Taro. Galu galā sākotnēji kārtis tika izmantotas vienkārši spēlei. Ir versijas par to izcelsmi Ēģiptē un Ķīnā. Bet vispārpieņemts, ka zīlēšana radās 15. gadsimta sākumā Itālijā. Vairāk par Taro kāršu vēsturi, lasi rakstā “Taro kāršu vēsture“.

Izmantošana psiholoģijā. Taro kārtis savā praksē izmanto arī daži psihologi. Viņi piedāvā izvilkt kārti no klāja, ar kuru klients sevi asociē. Tas palīdz psihologam saprast, kā cilvēks sevi redz no malas.

Taro simbolu nozīme. Protams, Taro kārtīm ir vispārējā interpretācija. Taču katrs tarologs interpretē kārtis savā veidā, vadoties no savas pieredzes un redzējuma. Tāpēc ir svarīgi sazināties ar uzticamiem speciālistiem. Vietnes tarokartis.lv kāršu interpretācijas veidojis profesionāls taralogs ar daudzu gadu pieredzi Taro kāršu lasīšanā un konsultēšanā.

Zīlēšana ar Taro tika izmantota pat Padomju Savienībā, uz attēliem bija PSRS simboli. Bet tā tika atzīta par nezinātnisku un tika aizliegta. 

Taro ir vispopulārākā zīlēšana pasaulē. Saskaņā ar Amerikas statistiku, divi no pieciem cilvēkiem pastāvīgi apmeklē tarologu. 

Taro kāršu simbolika ir izmantota pat modes pasaulē: Dior un Gucci ir izmantojuši Taro simbolus savās kolekcijās. 

Agrāk Taro kārtis bija paredzētas tikai zīlēšanai, tagad tās tiek izmantotas arī saziņai ar savu iekšējo ES un attiecību harmonizēšanai ar Visumu. Taro kārtis tiek izmantotas dažādās praksēs, piemēram – Taro meditācijās.