Profils:

Search
Close this search box.

Taro zīlēšana “Ķeltu krusts”

Taro izklājums “Ķeltu krusts” ļauj paskatīties uz  situāciju no visām pusēm, noteikt tās cēloņus, ieskatīties nākotnē un saņemt vērtīgus padomus. Izmantojot šo online zīlēšanu, Jūs iegūsiet ļoti detalizētu situācijas analīzi.

card
card
card
card
card
card
card
card
card
card

  1. Kas šobrīd ietekmē situāciju.
  2. Izaicinājums - kārts parāda vai Jums jāsaskaras ar kādiem šķēršļiem.
  3. Pagātnes motivācija - šī kārts parāda, kādi pagātnes notikumi ir noveduši pie šīs situācijas.
  4. Nesenā pagātne
  5. Visticamākā nākotne
  6. Tuvākā nākotne
  7. Jūsu attieksme pret problēmu/situāciju
  8. Jūsu apkārtējie
  9. Jūsu cerības un šaubas
  10. Kopsavilkums

Lai piekļūtu online zīlēšanai “Ķeltu kursts” spiediet uz augstāk redzamās pogas Uzzināt savu nākotni ar Ķeltu krusta palīdzību. Uzreiz pēc apmaksas veikšanas, Jums būs 30 minūšu piekļuve virtuālajai zīlēšanai. Jums būs jāizvēlas 10 kārtis no kāršu klāja, uzspiežot uz kārtīm. Pēc veiktās izvēles redzēsiet kādas kārtis Jums izkritušas un ko nozīmē katra kārts noteiktajā pozīcijā.

Kāršu interpretācijas online zīlēšanai “Ķeltu krusts” sagatavojusi profesionāla taroloģe ar vairāk kā 15 gadu pieredzi darbā ar Taro kārtīm. Ķeltu krustam var būt dažādas variācijas. TaroKartis.lv sagatavotajā online zīlēšanā “Ķeltu krusts” Jūs iegūsiet detalizētu situācijas analīzi vadoties no desmit pozīcijām, kas redzamas augstāk.

Par Taro izklājumu "Ķeltu krusts"

Nosaukums “Ķeltu krusts” sastopams dažādos literatūras avotos jau kopš 20. gadsimta sākuma. Dažos avotos minēts, kas šis izklājumus bijis jau arī agrāk, bet tam bijis cits nosaukums, taču šī nav apstiprināta versija. Taro izklājums “Ķeltu krusts” ir viens no Taro populārākajiem izklājumiem arī mūsdienās, jo tas ļauj izpētīt situāciju ļoti detalizēti.  Šajā izklājumā izmantoti gan vecākie gan jaunākie arkāni.

Taro kārtīs liela nozīme ir simbolikai. Krusts ir viens no sakrālajiem siboliem un šeit neiet runa par kristietību, jo kristietība šo simbolu ir aizguvusi no citām daudz senākām kultūrām. Ķeltu krusta pirmsākumi meklējami pagānu laikos pirms Īrijas ienākšanas kristietībā. Kā kristietības simbols ķeltu krusts pirmo reizi parādījās 8. gadsimtā, un to Īrijā un Lielbritānijā ieviesa agrīnie kristiešu misionāri. Vienkāršots stāstījums ir tāds, ka svētais Patriks Īrijā ieviesa ķeltu krustu.

Ķeltu krustā attēlots krusts, kas savienots ar apli. Aplis simbolizē to, ka pasaulē viss ir vienots un mēs visi esam saistīti viens ar otru. 

Daži pētnieki uzskata, ka apļa izcelsme uz Ķeltu krusta meklējama romiešu dievībās un uz krusta attēlota romiešu saules dievība Invictus. Tiek pieņemts, ka senie īru mūki, šo apļa simboliku “aizņēmās”, lai ķeltu pagāniem uzskatāmāk varētu parādīt, kā izskatās  Kristus oreols.

ķeltu krusta simbols
ķeltu krusta vēsture
Ķeltu krusts Izklājums ar Taro kārtīm

Taro kāršu izklājums “Ķeltu krusts” ir viens no universālākajiem Taro izklājumiem un var noderēt dažādās dzīves situācijās. Šajā izklājumā ir ņemti vērā vairāki aspekti, tādēļ šis izklājums der gan vispārīgu gan specikisku jautājumu noskaidrošanai.