Profils:

Search
Close this search box.

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Iegādājies un saņem 5 zvaigznes!*

15.00 iekļ. PVN

Grāmata “Taro Vecākie arkāni” ir meditatīva un transformējoša krāsojamā grāmata. Šajā grāmatā atradīsiet visu 22 vecāko arkānu melnbaltas ilustrācijas un katram arkānam ir arī paredzēta vieta pierakstiem. Pierakstu lapā Jūs variet pierakstīt savas sajūtas, kas Jums radās, kad veicāt krāsošanas praksi.

Apdomājiet kādas jaunas īpašības Jūs ieraudzījāt arkānā, kādu enerģiju sajutāt, varbūt Jūs redzat šo arkānu pavisam citās krāsās nekā tas ir attainots Raidera Vaita oriģinālajā Taro kāršu klājā. Ieteicams uzreiz pierakstīt šīs sajūtas un nofiksēt, lai neaizmirstu.

Taro kāršu krāsošanas vai zīmēšanas prakse palīdz labāk noskaņoties uz arkāna enerģiju. Taro kāršu krāsošana ir sava veida mākslas terapija. Ļaujieties radošumam un atļaujieties sajust Taro arkānus jaunās krāsās.

Krāsojamā grāmata “Taro Vecākie arkāni” ir digitālā grāmata un pēc iegādes tā uzreiz pieejama lejuplādei pdf formātā. Izdrukājiet grāmatu un nododieties krāsošanas praksei, lai vēl dziļāk un pamatīgāk sajustu katru no arkāniem.

Apraksts

Vecākajā Arkanā ir 22 kārtis. Šis skaitlis nav nejaušs, tas atbilst 22 senebreju alfabēta burtiem (tie ir kabalas pamatā) un 22 klasiskās astroloģijas elementiem: 12 astroloģiskajām zīmēm, un 10 „planētām“ (Saule, Mēness, Merkurs, Venēra, Marss, Jupiters, Saturns, Urāns, Neptūns, Plutons.). Vecākie arkāni atklāj cilvēka iekšējo stāvokli, motīvus, mērķus un to, kas notiek cilvēka dvēselē.

Veicot vecāko arkānu krāsošanas vai zīmēšanas praksi iespējams labāk iepazīt sevi, kā arī saprast savu likteni un to, kā labāk sevi realizēt.

Taro kāršu krāsošanas prakse noderēs, ja vēlaties:

– Attīstīt sevī radošumu.

– Atbrīvoties no stresa, trauksmes un saspringuma.

– Dziļāk iepazīt Taro vecākos arkānus un arkānu enerģiju.

– Atjaunot saikni ar kādu vai visiem vecākajiem arkāniem.

Papildu informācija

Formāts

PDF, A4, digitālā formā

Lappušu skaits

24

Valoda

Latviešu

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.