Profils:

Search
Close this search box.

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Iegādājies un saņem 13 zvaigznes!*

6.05 iekļ. PVN

Veicot praksi “Dienas kārts” nepieciešams pierakstīt sajūtas un notikumus, kas notiek katrā no dienām, kad veicat šo praksi. TaroKartis.lv taraloģe ir izveidojusi noderīgas piezīmju lapas, kurās variet atzīmēt savas sajūtas, dienas notikumus, kārti, klāju, kā arī ir vieta, lai uzzīmētu vai pielīmētu kārti. Šīs darba lapas ir pdf formātā un tās domātas drukāšanai uz A4 vai mazākām lapām un paredzētas darbam, kurā veicat piezīmes ar roku.

Lejuplādējamos failos būs 2 piezīmju lapu varianti – viens vispārīgāks un otrs detalizētāks.

Apraksts

Taro prakse “Dienas kārts” ļauj atklāt dažādas jaunas Taro arkānu šķautnes. Šo praksi izmanto gan Taro iesācēji, kas vēlas izveidot savas Taro kāršu interpretācijas un izprast kārtis un tajos attēlotos simbolus caur savu prizmu. Kā arī šī prakse noder, ja vēlaties izveidot pats savu Taro kāršu klāju un interpretācijas katrai kārtij.

Kā veikt Taro praksi “Dienas kārts”?

  1. Dienas iepriekšējā vakarā vai no rīta noskaņojieties uz jautājumu “kas mani sagaida šajā dienā?”.
  2. No rīta izvelciet vienu kārti no kavas. Pierakstiet kārts nosaukumu, klāju un datumu.
  3. Pierakstiet pirmos iespaidus par kārti sadaļā “Piezīmes, idejas, ar, ko Jums asociējas kārts”.
  4. Vakarā pirms gulēt iešanas pārdomājiet kā pagāja Jūsu diena, kāda enerģija valdīja, kādi notikumi notika, cik daudz viss atbilda piezīmēm, ko veicāt no rīta. Aizpildiet pārējās piezīmju lapas sadaļas (emocijas, notikumi utt.).

Dienas kārts piezīme

Šāda analīze palīdzēs Jums labāk izprast katra Taro arkāna dziļāko būtību. Ņemiet vērā, ka viens un tas pats arkāns var izkrist dažādās dienās un dažādos apstākļos. Salīdziniet savu pieredzi ar vienu un to pašu arkānu dažādās dienās. Katrs Taro arkāns ir ļoti daudzslāņains un tam ir gan gaišās gan tumšās puses, kas var atklāties dažādās situācijās savādāk.

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.