Profils:

Search
Close this search box.

Zīlēšana ar rūnām

Šajā sadaļā zemāk atradīsiet zīlēšanas ar rūnām, ko variet veikt online (internetā) no jebkuras vietas pasaulē un jebkurā Jums ērtā laikā! Kā zināms eksistē latīņu alfabēta, kirilica, japāņu kandži, ēģiptiešu hieroglifi un citas rakstības sistēmas. Tieši tāpat arī rūnas ir sena rakstība. Rūnas ir seno Ziemeļu mantojums, jo nākušas no Skandināvijas.

Rūnas, no vienas puses, ir gan rakstu zīmes, gan simboli ideju ilustrācijai, kurus izmanto, lai pajautātu padomus dažādās dzīves situācijās. Rūnas un to kombinācijas izmanto kā amuletus – lai ietekmētu notiekošā gaitu, aizsargātu sevi vai uzbruktu ienaidniekam.

Zīlēšana par nāktoni ar vienu rūnu

Uzzināt savu nākotni ar rūnu palīdzību

Zīlēšana ar Rūnām online

Zīlēšana par situāciju ar 3 rūnām

Izprast situāciju ar rūnu palīdzību

Zīlēšana ar Rūnām online

Rūnas senatnē tika izmantotas kā alfabēts. Katra rūna ir alfabēta burts. Pirmās rūnas Skandināvijā – 16 zīmju alfabēts, – radies kur aptuveni m.e. III gs. vidū. Šīs zīmes atrastas apmēram uz 200 artefaktiem. Pēc 600 gadiem, IX gs. šo alfabētu nomaina modernāks, jau 24 zīmju rūnu alfabēts “futhart”. Rūnas līdzīgi kā Taro, sniedz atbildes no Jūsu zemapziņas. Izvelkot rūnu Jūs saņemsiet atbildi uz jautājumu no savas zemapziņas dzīlēm.