Profils:

Search
Close this search box.

Mēness kalendārs: Novembris 2022

Patīk šis raksts? Iegūsti papildus karmas punktus un padalies ar šo rakstu! Tā Tu palīdzēsi mūsu mājaslapai augt un attīstīties, lai varam arī turpmāk veidot interesantu saturu.

Dalīties Facebook
Pārsūtīt WhatsApp
Dalīties Twitter
Dalīties Linkedin
Zīlēšanas mēness kalendārā 2022. gada novembrim, atradīsiet piemērotākās un nepiemērotākās dienas zīlēšanai ar Taro un Rūnām. Kā arī zemāk variet atrast labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas biznesa uzsākšanai, skaistumkopšanai un daudzus citus noderīgus padomus.
Piemērota diena zīlēšanai

1. NOVEMBRIS (7., 8. mēness diena)
Augošs
mēness. Laba diena zīlēšanai, it sevišķi par attiecībām. 7. mēness diena. Pirmais ceturksnis tuvojas noslēgumam. Sapņi: tiek uzskatīts, ka sapņi šajā dienā ir pravietiski un piepildās ļoti ātri. Mēness ūdensvīra ♒ zīmē. Šajā dienā labāk netraucēt uzņēmumam vadību un valsts iestādes, bet organizēt, rīkot sanāksmes, konferences vai piedalīties tajās. Diena piemērota jebkurai garīgai un radošai darbībai. Ir lietderīgi nodarboties ar sevis attīstību un jaunu zināšanu iegūšanu, jaunu tehnoloģiju apgūšanu. Laba kdiena darbībām ar nekustamo īpašumu, sociālajām un politiskajām aktivitātēm. Mēness diena. Ņemot vērā augsto pašorganizācijas līmeni, vērīgumu un atbildīgu attieksmi pret izteiktajiem vārdiem, šis periods būs ļoti auglīgs uzņēmējdarbībai. Idejas, kas radušās iepriekšējā dienā, var saņemt būtisku atbalstu no citiem cilvēkiem – tuviem radiniekiem vai jauniegūtām paziņām. Mēness atrodas pirmā ceturkšņa fāzē. Vislabvēlīgākais laiks visu veidu uzņēmējdarbībai. Jebkurš bizness, kura īstenošana ir sākusies līdz ar mēness augšanu, iegūst papildu impulsu un enerģiju tā attīstībai. Nedēļas diena ir otrdiena. Šī diena ir Marsa paspārnē, tāpēc tā ir enerģijas pilna. Veiksme sagaida stiprus, stipras gribas cilvēkus, kuros enerģija ir pilnā sparā.Šī ir piemērota diena fiziskām aktivitātēm. Jūsu iztērētā enerģija tiks viegli un ātri atjaunota.

Piemērota diena zīlēšanai

2. NOVEMBRIS (8., 9. mēness diena)
Augošs
mēness. Var zīlēt. Labvēlīga diena biznesam. Mēness ūdensvīra ♒ uz zivs ♓ zīmē. 8 Mēness diena. Diezgan grūta diena, lai sazinātos ar kolēģiem vai partneriem. Šajā dienā mēdz parādīties seni nepabeigti darbi, kas prasa vairāk laika un pūļu nekā jebkad agrāk. Diena piemērota ceļošanai vai pārcelšanās veikšanai uz jaunu dzīvesvietu. Šajā laikā plānotie jauni gadījumi prasa rūpīgāku izpēti un nopietnu sagatavošanos. Mēness atrodas augošā mēness fāzē. Otrā Mēness fāze ir intervāls starp pirmo Mēness ceturksni un pilnmēnesi. Šajā periodā turpinās aktīvā mēness augšana. Otrajai fāzei raksturīgs vēl būtiskāks enerģijas un iekšējo spēku kāpums, stipri izteikta aktivitāte. Uzņēmējdarbības sfērā sākas labvēlīgs laiks plānoto aktivitāšu īstenošanai, sarežģītu jautājumu un problēmu risināšanai. Lietas, kas prasa lielu aktivitāti, padosies viegli. Nedēļas diena Trešdiena. Trešdien veiksme sagaida galvenokārt cilvēkus ar garīgu darbu. Varat paveikt vairākas lietas, kuras atlikāt uz vēlāku laiku. Diena piemērota jebkura veida darbam. Īpaši viegli ir aprēķini, darbs ar datoru, ar lielu informācijas apjomu.

Nepiemērota diena zīlēšanai

3. NOVEMBRIS
Augošs mēness. 
Nevēlama diena zīlēšanai. Mēness Zivs ♓ zīmē. Garīgās koncentrēšanās spējas ir nedaudz novājinātas, iztēle šad un tad cenšas mūsu apziņu aizraut ilūziju pasaulē. Labāk šo dienu veltiet aktivitātēm brīvā dabā, ceļojumam vai mākslai. Tiesa, juridiski jautājumi vai lietas saistībā ar naudas ieguldīšanu norit bez sarežģījumiem. 9. mēness diena. Kritiskā diena. Jābūt gatavam cīnīties pret vilinājumiem, viltu un ilūzijām. Konflikta saasināšanās un konfrontācija nenāks par labu nevienai pusei. Labāk ir pievērst uzmanību, lai turpinātu ilgstoši uzsāktas lietas, kurām nepieciešama rutīnas izpilde. Nedēļas diena ir ceturtdiena. Ceturtdien saasinās intuīcija, tā ļauj atšķirt sabiedrotos no ienaidniekiem. Šīs dienas enerģija dāvā slavu, godu, panākumus sabiedrībā. Ceturtdien viss izdodas, vajag tikai noticēt sev, ka viss izdosies. Bet, ja šādas pārliecības nav, labāk ir atlikt lietu uz vēlāku laiku.

Piemērota diena zīlēšanai

4. NOVEMBRIS
Augošs
mēness. Var zīlēt., it sevišķi par ģimeni. Mēness Zivs ♓ zīmē. 10 Mēness diena. Labvēlīgs laiks radošumam, mīlestībai un garīgiem meklējumiem. Pilnīgi jebkuras, gan svarīgas, gan ne pārāk lietas, virzās labi. Nepatīkami notikumi, ja tie notiks, kas pats par sevi ir maz ticams, būs īslaicīgi un nenesīs īpaši taustāmu kaitējumu.

Piemērota diena zīlēšanai

5. NOVEMBRIS
Augošs
mēness. Var zīlēt. Mēness Zivs ♓ un Auna ♈ zīmē. 11 Mēness diena. Viena no pozitīvākajām un enerģētiski jaudīgākajām Mēness mēneša dienām. Jebkuru plānu un ideju īstenošana novedīs pie vēlamajiem rezultātiem ar vismazāko piepūli no jūsu puses. Jūs varat droši doties tālā ceļojumā.

Piemērota diena zīlēšanai

6. NOVEMBRIS
Augošs
mēness. Var zīlēt, ja ļoti vajag, bet labāk atturēties. Mēness ir Auna ♈ zīmē. 12 Mēness diena. Ne īpaši labvēlīga diena mīlestībai un citām savstarpējām attiecībām. Palielinās arī konfliktu un nesaskaņu iespējamība biznesa sfērā. Labāk dienu veltīt labdarībai, dot žēlastību, dāvināt, izpildīt citu cilvēku lūgumus.

Nepiemērota diena zīlēšanai

7. NOVEMBRIS
Augošs mēness. 
Nevēlama diena zīlēšanai. Labvēlīga diena uzņēmējdarbībai. Mēness auna ♈ un vērša ♉ zīmē. 13 Mēness diena. Pašanalīzes diena. Ja izdosies savas kļūdas sakārtot un no tām mācīties, tad Jums būs reāla iespēja celt savu autoritāti un nostiprināt savas pozīcijas apkārtējo acīs. Ļoti iespējams radošās enerģijas un aktivitātes pieplūdums.

Nepiemērota diena zīlēšanai

8. NOVEMBRIS
Pilnmēness. Mēness aptumsums. 
Nevēlama diena zīlēšanai. Labvēlīga diena uzņēmējdarbībai. Mēness vērša ♉ zīmē. 14 Mēness diena. Vislabvēlīgākā diena visu veidu svarīgiem pasākumiem. Varat droši virzīt savus priekšlikumus, tie noteikti atradīs atsaucību un tiks pieņemti. Tomēr ir vērts visu rūpīgi pārdomāt un izsvērt, jo jūs varat sākt biznesu, kas ne tikai noved pie uzvaras, bet arī beidzas ar pilnīgu sabrukumu. Diena piemērota ģimenes attiecību stiprināšanai.

Piemērota diena zīlēšanai

9. NOVEMBRIS
Dilstošs
mēness. Var zīlēt. Labvēlīga diena uzņēmējdarbībai. Mēness vērša ♉ un dvīņu ♊ zīmē. 15 Mēness diena. Kārdinājuma diena. Notikumi ir atkarīgi no tā, pa kuru ceļu atrodaties, un no Jūsu reakcijas uz tiem – kurā virzienā likteņa ceļš jūs vedīs. Konfliktu iespējamība attiecībās ar tuviem cilvēkiem ir ļoti augsta.

Piemērota diena zīlēšanai

10. NOVEMBRIS
Dilstošs
mēness. Var zīlēt, it sevišķi par finansēm. Labvēlīga diena uzņēmējdarbībai. Mēness dvīņu ♊ zīmē. 16 Mēness diena. Diezgan harmoniska diena. Viss ir līdzsvarā. Izjutīsim zināmu spēku pārbagātību, ko vislabāk novirzīt radošam kanālam vai fiziskai aktivitātei, pretējā gadījumā enerģija var rast izeju nepārdomātā, iespējams, agresīvā darbībā un rīcībā.

Piemērota diena zīlēšanai

11. NOVEMBRIS
Dilstošs
mēness. Var zīlēt, it sevišķi par attiecībām. Labvēlīga diena uzņēmējdarbībai. Mēness dvīņu ♊ zīmē. 17 Mēness diena. Esības prieka sajūtas, iekšējās brīvības iegūšanas diena. Ideāli piemērots laulībām, atbrīvošanai, seksuālās enerģijas sublimācijai.

Piemērota diena zīlēšanai

12. NOVEMBRIS
Dilstošs
mēness. Var zīlēt. Mēness dvīņu ♊ un vēža ♋ zīmē. 18 Mēness diena. Diezgan nelabvēlīga diena, kas saistīta ar negaidītu problēmu rašanos, kuru risināšana prasīs maksimālu apdomību un atturību.

Nepiemērota diena zīlēšanai

13. NOVEMBRIS
Dilstošs mēness. 
Nevēlama diena zīlēšanai. Mēness vēža ♋ zīmē. 19 Mēness diena. Kritiskā diena. Ideālā gadījumā palieciet mājās un izvairieties no pārpildītām vietām. Vislabāk ir veltīt laiku morālai attīrīšanai: grēku nožēlai, atbrīvošanai no ilūzijām, meliem, lepnuma un ego izpausmēm. Visnelabvēlīgākā diena laulībām vai citām partnerattiecībām.

Piemērota diena zīlēšanai

14. NOVEMBRIS
Dilstošs
mēness. Var zīlēt par tuvāko nākotni. Mēness vēža ♋ un lauvas ♌ zīmē. 20 Mēness diena. Ideāla diena dažādām praksēm, kuru mērķis ir attīrīties un trenēt prāta spēku, ieskatu. Karmiskās atmaksas diena. Vienatne ir vēlama, jo atrašanās komandā ir pārņemta ar konfliktsituācijām.

Piemērota diena zīlēšanai

15. NOVEMBRIS
Dilstošs
mēness. Var zīlēt, izņemot par finansēm. Mēness Lauvas zīmē. Labvēlīga diena uzņēmējdarbībai. Mēness lauvas ♌ zīmē. 21 Mēness diena. Radošo un fizisko aktivitāšu diena. Noder kolektīvais darbs, visādi braucieni vai izbraucieni. Noder ūdens procedūras, gaisa vannas un jebkuri fiziski vingrinājumi.

Piemērota diena zīlēšanai

16. NOVEMBRIS
Dilstošs
mēness. Var zīlēt, it sevišķi par finansēm. Mēness Lauvas zīmē. Labvēlīga diena uzņēmējdarbībai. Mēness lauvas ♌ zīmē. 22 Mēness diena. Diena piemērota dzīves pieredzes apzināšanai un racionālu nākotnes plānu veidošanai, pamatojoties uz to. Saziņa ar partneriem un kolēģiem notiks pozitīvā veidā.

Nepiemērota diena zīlēšanai

17. NOVEMBRIS
Dilstošs mēness. 
Nevēlama diena zīlēšanai. Mēness lauvas ♌ un jaunavas ♍ zīmē. 23 Mēness diena. Diezgan strīdīgs periods. Jādomā, ka tas saistīts ar iebiedēšanu, vajāšanu, vajāšanu. Iespējama greizsirdība un skaudība no partneru puses. Labāk ir būt uzmanīgiem un neuzsākt jaunas lietas.

Piemērota diena zīlēšanai

18. NOVEMBRIS
Dilstošs
mēness. Var zīlēt, it sevišķi par būtiskiem jautājumiem. Mēness jaunavas ♍ zīmē. 24 Mēness diena. Neitrāla un samērā pasīva diena. Centieties veidot attiecības ar citiem cilvēkiem bez brutāla spēka, nekonfliktējieties. Vislabāk ir nesākt neko jaunu, bet turpināt jau iesākto. Diena piemērota ieņemšanai, ārstēšanai un veselības profilaksei.

Piemērota diena zīlēšanai

19. NOVEMBRIS
Dilstošs
mēness. Var zīlēt. Mēness svaru ♎ un jaunavas ♍ zīmē. 25 Mēness diena. Diena piemērota tirdzniecībai, tiesu lietām, pārvākšanās vai komandējumiem. Velti sevi nesteidzīgām aktivitātēm. Ļoti noderīga ir koncentrēšanās uz garīgām problēmām, labs miegs un atpūta. Iespējama hronisku slimību saasināšanās.

Nepiemērota diena zīlēšanai

20. NOVEMBRIS
Dilstošs mēness. 
Nevēlama diena zīlēšanai. 26. mēness diena. Mēness svaru ♎ zīmē. 26 Mēness diena. Grūta, kritiska diena. Mēģiniet atturēties no jebkādas enerģiskas darbības absolūti visās jomās. Labāk taupīt dzīvībai svarīgos spēkus, nekā izniekot tukšai pļāpāšanai. Velti sevi badošanai, atturībai. Atbrīvojies no nevajadzīgiem kontaktiem un skaties uz dzīvi ar prātīgu skatienu.

Piemērota diena zīlēšanai

21. NOVEMBRIS
Dilstošs
mēness. Var zīlēt. Mēness svaru ♎ un skorpiona ♏ zīmē. 27 Mēness diena. Vislabāk šo dienu veltīt vecu neatrisinātu problēmu risināšanai. Tieši šajā dienā ir laba iespēja paskatīties uz visu no pavisam cita skatu punkta un atklāt kaut ko tādu, kas iepriekš tika atstāts garām. Ir lietderīgi sazināties ar vecākās paaudzes pārstāvjiem, kas ļauj iegūt pasaulīgu gudrību.

Piemērota diena zīlēšanai

22. NOVEMBRIS
Dilstošs
mēness. Var zīlēt. Mēness skorpiona ♏ zīmē. 28 Mēness diena. Labvēlīga diena jebkādām “zemes” lietām: no jauna auto iegādes līdz dzīvokļa remontam. Var būt dažas (ne īpaši svarīgas) problēmas, kas saistītas ar veselības pavājināšanos. Ir lietderīgi ieklausīties partneru padomos – tas nāks par labu un izvairīsies no nepatikšanām.

Nepiemērota diena zīlēšanai

23. NOVEMBRIS
Dilstošs mēness. 
Nevēlama diena zīlēšanai. Mēness skorpiona ♏ un strēlnieka ♐ zīmē. 29 Mēness diena. Diezgan slikta diena. Saistīts ar ķermeņa vispārējās vitalitātes samazināšanos, hronisku slimību izpausmi. Augsta depresijas, traumu un maldināšanas iespējamība. Dienu labāk pavadīt tikai pašu nepieciešamāko ikdienas jautājumu risināšanā, sliktās domas dzenot prom no sevis.

Nepiemērota diena zīlēšanai

24. NOVEMBRIS
Jauns mēness. 
Nevēlama diena zīlēšanai. Mēness strēlnieka ♐ zīmē. 2 Mēness diena. Diena piemērota vingrošanas cikla uzsākšanai, badošanai vai diētas ievērošanai. Jebkuri uzņēmumi šajā dienā saņem papildu enerģijas papildināšanu. Jāpievērš uzmanība tādām negatīvajām īpašībām kā dusmas un skopums, jo to pārvarēšana palīdzēs realizēt jaunas apņemšanās.

Piemērota diena zīlēšanai

25. NOVEMBRIS
Augošs
mēness. Var zīlēt par tuvāko nākotni. Mēness strēlnieka ♐ zīmē. 3 Mēness diena. Cīņas, agresivitātes un spiediena diena. Konfliktu saasināšanās pat starp tuviem cilvēkiem. Lai nesaasinātu atmosfēru un nesabojātu garastāvokli sev vai apkārtējiem, vēlams pielikt visas pūles, lai apspiestu negatīvās emocijas, novirzot savu enerģiju uz fiziskiem vingrinājumiem.

Nepiemērota diena zīlēšanai

26. NOVEMBRIS
Augošs mēness. 
Nevēlama diena zīlēšanai. Mēness strēlnieka ♐ un mežāža ♑ zīmē. 3 Mēness diena. Cīņas, agresivitātes un spiediena diena. Konfliktu saasināšanās pat starp tuviem cilvēkiem. Lai nesaasinātu atmosfēru un nesabojātu garastāvokli sev vai apkārtējiem, vēlams pielikt visas pūles, lai apspiestu negatīvās emocijas, novirzot savu enerģiju uz fiziskiem vingrinājumiem.

Piemērota diena zīlēšanai

27. NOVEMBRIS
Augošs
mēness. Var zīlēt par tagadni un situācijām. Mēness mežāža ♑ zīmē. 4 Mēness diena. Diplomātijas pieauguma dēļ diena piemērota aktīviem kontaktiem un tirdzniecības operācijām. Pieņemot lēmumus, jāatturas no virspusējiem spriedumiem, jo ​​palielinās tieksme uz nepamatotu risku.

Piemērota diena zīlēšanai

28. NOVEMBRIS
Augošs
mēness. Var zīlēt par tālāku nākotni. Mēness mežāža ♑ un ūdensvīra ♒ zīmē. 5 Mēness diena. Nevērība pret saviem principiem un parādsaistībām, neizlēmība un šaubas var novest pie ļoti būtiskām izmaiņām jūsu plānos un pielikt punktu iepriekš plānoto saistību izpildei. Jums vajadzētu parādīt maksimālu apziņu un mēģināt izvairīties no negatīvas ietekmes no ārpuses. Īpaša uzmanība jāpievērš šajā dienā patērētajam ēdienam.

Piemērota diena zīlēšanai

29. NOVEMBRIS
Augošs
mēness. Var zīlēt. Mēness ūdensvīra ♒ zīmē. 6 Mēness diena. Viena no labvēlīgākajām dienām. Daudziem šajā dienā izpaužas tālredzības dāvana, saasinās intuīcija, atveras visdažādākās spējas. Zinātniskās vai sabiedriskās aktivitātes virzās uz priekšu bez buksēšanas, un viegli nodibinās visdažādākie kontakti. Diena labvēlīga romantiskai saziņai ar pretējā dzimuma pārstāvjiem.

Piemērota diena zīlēšanai

30. NOVEMBRIS
Augošs
mēness. Var zīlēt. Mēness ūdensvīra ♒ un zivs ♓ zīmē. 7 Mēness diena. Ņemot vērā augsto pašorganizācijas līmeni, vērīgumu un atbildīgu attieksmi pret izteiktajiem vārdiem, šis periods būs ļoti auglīgs uzņēmējdarbībai. Idejas, kas radušās iepriekšējā dienā, var saņemt būtisku atbalstu no citiem cilvēkiem – tuviem radiniekiem vai jauniegūtām paziņām.

Labvēlīgas un nelabvēlīgās Mēness dienas 2022. gada novembrī

Labvēlīgas Mēness dienas jauna biznesa uzsākšanai 2022. gada novembrī: 24., 29.-30.

Enerģētiski labvēlīgas dienas pēc Mēness kalendāra novembrī: 1., 2., 7-11, 15-19, 21-23, 28-30.

Nelabvēlīgas Mēness dienas jauna biznesa uzsākšanai 2022. gada novembrī: 6., 20.

Enerģijai nelabvēlīgas dienas 2022. gada novembrī: 5, 6, 12-14, 20, 26, 27.

 

Mēness dienu kalendārs 2022. gada novembris: labākās dienas dažādām nodarbēm

 

Ķirurģiskām operācijām: 2, 4, 6, 7, 12-14, 17, 19, 21, 27, 29. Zoba raušanai: 2, 3, 22-24, 29, 30.

Zobu ārstēšanai: 1-3, 7, 10, 11, 21-30 Ceļošanai: 1, 3, 7, 13, 14, 17, 19, 20, 23, 25, 30. Ziedu stādīšanai: 2, 6-9, 13-14, 17-18, 23.

Automašīnu vai nekustamā īpašuma iegādei: 2, 5, 7, 8, 22, 28, 29.

Kāzām: 6, 7, 25, 28, 29 un 30.

Bērna ieņemšanai: 1, 2, 4, 6-18, 20-22, 24-30.

 

Piemērotākās dienas skaistumkopšanai 2022. gada novembrī pēc mēness kalendāra

 

Matu griešana un krāsošana: 7, 8, 14, 15, 18, 21, 23-28

Manikīrs un pedikīrs: 7, 9, 17-19, 26 un 27

Tievēšana: 1-7, 25-30

Epilācija un depilācija: 9-13, 20-23

Masāžas un celulīta procedūras: 1-6-25-30.

Dalīties Facebook
Pārsūtīt WhatsApp
Dalīties Twitter
Dalīties Linkedin