Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu 10 nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu 10 nozīme skaidrojums interpretācija

Zižļu 10 (desmit)

Vispārīgā nozīme

Smags slogs, ko cilvēks pats sev uzvēlis (kādu noteiktu mērķu sasniegšanai). Nomāktība, depresija, ierobežotība. Simbolizē labklājību, panākumus un materiālos labumus. Iespējams Jums ir pārslodze, esiet izdedzis un pat nepamanāt neko, kas notiek Jums apkārt. Kā rezultātā Jūs varat iegūt materiālos labumus, bet palikt vientuļš. Darbaholiķis, uzņēmies pārāk lielu pienākumu slogu. Zižļu desmietnieks kalpo kā svarīgs brīdinājums. Jūs varat nonākt pie nopietnām veselības problēmām, ja turpināsit strādāt šādā ritmā. Nepieciešams piebremzēt, pretējā gadījumā novedīsiet sevi līdz emocionālai izdegšanai un nevarēsiet vispār neko darīt. Jūs esat noguris un Jums ir nepieciešama laba atpūta. Pārskatiet savas dzīves prioritātes.

Tagad Jūs atrodieties cīņas pozīcijā par to, lai uzveltu sev uz pleciem ļoti smagu nastu. Vēl nav zināms, vai spēsiet to pienācīgi nest. Jūsu spēki sāk zust, tie var izsīkt un lieta, pie kuras esiet ķēries, tā arī var netikt pabeigta. Jums vajadzētu uzmanīgi padomāt, vai varēsiet ar godu finišēt. No otras puses, neskatoties uz to, ka nasta ir samaga, jums vēl ir spēku rezerves un kaut kādas stabilitātes rezerves. Jusu galvenā vēlēšanās – sasniegt savu mērķi par jebkādu cenu. Tomēr jums vajadzētu visu uzmanīgi izvērtēt un, iespējams, saprast, ka viens jūs netiksiet galā. Jums vajadzētu iemācīties sadalīt pienākumus, nevis visu uzvelt sev.

Nozīme situācijās

Jānes savs krusts, piepūle, neskatoties ne uz ko. Pārpūle, smaga, karmiska ceļa noiešana līdz galam. Ļoti smaga nasta. Pārāk liela fiziska vai garīga piepūle. Ķeršanās vienlaicīgi pie pārāk daudz lietām. Apstākļi, kas piespiež uzņemties pārāk smagus pienākumus.

Darbs

Paņemt lielāku kumosu, kā spēj norīt (ķerties pie pievilcīgas idejas, kas ievērojami pārsniedz jūsu iespējas). Pārlieka atbildības sajūta. Darbaholiķis. Perfekcionists – tiekties pēc pilnības. Koncentrēšanās uz lietām, palaižot garām būtiskāko – neredzēt mežu aiz kokiem. Nepieciešamība atbrīvoties no liekā, mērķa pazaudēšana, sarežģīti uzdevumi.

Veselība

Mugurkaula slimības, paaugstināts asinsspiediens, slimības, kas saistītas ar pārslodzi, pārpūli.

Attiecības

Nogurums no attiecībām un nespēja tās pārtraukt. Smagas attiecības – viens partneris velk otru kā koferi bez roktura.

Cilvēka psihotips

Darbaholiķis, kas visus sēdina sev uz kakla. Pārslogots, noguris cilvēks.

Padoms, brīdinājums

Iesaka, ka kvalitatīvu darbu ar svešām rokām nepaveiksi – kaut arī darbs smags, tas jums ir pa spēkam. Brīdina, ka zūd ceļš, galvenais virziens, dēļ kā tas viss. Darbs nav pa spēkam – atteiksieties vai lūgsiet pēc palīdzības.

Jā vai nē

„ Nē”. Nodomi nerealizēsies dēļ pārliekas piepūles.

Agrieztā nozīme: Nozīme situācijās

Apgrieztā pozīcijā šij kārtij ir divas nozīmes – pozitīvā un negatīvā. Pozitīvais aspekts nozīmē atbrīvošanos no pārāk smagas nastas. Uz jums samazinās spiediens un tagad jūs mierīgi variet ķerties pie darba. Jūs jūtat savas veselības uzlabošanos un darbā izjūtat progresu. Kārts negatīvā nozīme saka, ka jūsu smagais darbs netiks pienācīgi atalgots, kā jūs cerējāt. Padomājiet, varbūt kāds jūs izmanto, noveļot lielu daļu savu pienākumu uz jums. Vai arī tieši pretēji, jūs neuzticieties saviem kolēģiem un negribiet viņiem uzticēt daļu pienākumu, visu uzveļot sev.

Atbrīvošanās, centieni nomest smagu nastu. Atteikšanās no pārbaudījuma. Aiziešana no grūtībām, atbrīvošanās no atbildības.

Agrieztā nozīme: Darbs

Atbildības un pienākumu sadalīšana. Pie atbilstoša konteksta var apzīmēt kolektīvo bezatbildību. Slodzes samazināšana, atvieglots grafiks. Mazāka slodze par to pašu samaksu. Dažreiz- atbrīvošanās no nemīlēta darba.

Agrieztā nozīme: Veselība

Atvieglojums, saspringtības mazināšanās, spiediena pazemināšanās. Slimība ir vai nu nogāzusi no kājām, vai nu pārgājusi – vajag pārbaudīt ar citu kārti.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Šķiršanās, kas sniedz atvieglojuma sajūtu, atbrīvošanās no smagām attiecībām, no apnicīga partnera. Ja kopā ar Torni – kļūt par atraitni.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Atbildības novelšana uz citu pleciem. Atteikšanās no atbildības. Cilvēks ir nometis vezumu, bet vēl joprojām ir bez spēka.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka – metiet visu pie malas, ķerieties pie kā jauna. Šķirieties no visa liekā, no tā, kas traucē, ņemiet tikai galveno. Brīdina – atsakoties tagad no pārbaudījuma, jūs to saņemsiet vēlāk vēl smagākā formā. Jūs variet netikt galā.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Atteikšanās no mērķa, jauna mērķa meklējumi – uzdevumu nāksies atvieglot.