Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu 2 nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu 2 nozīme skaidrojums interpretācija

Zižļu 2 (divi)

Vispārīgā nozīme

Aktīvā un pasīvā apvienojums. Idejas apvienošana ar realitāti. Napoleona plāni, virziena izvēle. Plānu izstrāde, iestāšanās mācību iestādē, sagatavošanās jaunai aktivitātei. Interese par zinātni. Nepieciešams izvēlēties stratēģiju, centieni pielietot varu.

Ticība iecerētā panākumiem, rūpīgi plānošana, apdomība. Labklājību palielināšanās, partnerība, stabilitāte. Uztraukums, trauksme par nākotni. Sava ceļojuma plānošana. Izglītība, zinātne. Zižļu divnieks raksturo spēcīgu personību, kurš ir gatavs riskēt, lai aizstāvētu savas idejas, uzskatus un apņemšanos. Bet tajā pašā laikā uzvedībā ir arī impulsivitātes un nemiera izpausmes. Neitrāla pozīcija viņam ir sveša, tāpēc viņš bez vilcināšanās iegrimst situācijā. Ātras dabas cilvēks, kurš ar lepnumu demonstrē šo īpašību sabiedrībai. Bet tā nav tikai viņa dabas daļa, bet gan ārēju notikumu izraisīta īpašība, no kuras cieš pats cilvēks. Cilvēkam nepietiek pacietības nomierināties un sākt racionāli domāt stresa situācijā. Tas nonāk līdz tam, ka cilvēks pieļauj liktenīgas kļūdas nepārdomātu darbību dēļ. Kārts var dot padomu attīstīt sevī mierīgumu, tas ļaus rast harmoniju starp iekšējo un ārējo pasauli.

Nozīme situācijās

Visbiežāk šī kārts parādās brīdī, kad jūs kaut ko gaidāt. Taču šis mirklis ir satraukuma pilns, jo nākas gatavoties pārmaiņām, kas strauji tuvojas. Tas, kam izkrīt šī kārts, atrodas sava ceļa sākumposmā un jau saprot, ka turpmākais ceļš nesīs kaut kādas grūtības, ko nāksies pārvarēt. Visticamāk, šis laiks nav piemērots kaut kādām darbībām. Šajā posmā notiek plānošanas darbi un spēku uzkrāšana. Iespējams, ka patreiz gaidiet atbildi uz kādu darījuma piedāvājumu no biznesa partnera. No otras puses, šī kārts var apzīmēt kaut kādu pārrunu sākšanos, kurās nāksies kārtīgi nopūlēties, lai panāktu vēlamo. Kārts var norādīt arī uz iespējamu ceļojumu.

Darbs

Veiksmīgas kārts tirdzniecībai. Stratēģijas, plāna izstrāde. Kontaktu nodibināšana ar partneriem. Plāna, virziena izvēle, apstākļu izsvēršana, atļauju saņemšana. Ienākumi atbilstoši ieguldītajām pūlēm

Veselība

Sabalansēts, mierīgs stāvoklis. Nepieciešams izvēlēties pareizu ārstniecības metodi, stratēģiska pieeja slimībai.

Attiecības

Pārdomas par tālākās dzīves plāniem. Konstruktīva sadarbība, mierīga savienība. Nepieciešams padomāt, vai ir vērts turpināt attiecības, izvēle starp vairākiem pielūdzējiem.

Cilvēka psihotips

Cilvēks ar idejām, vēlmēm, ambīcijām, kurš meklē kompromisus ar citiem cilvēkiem. Ambiciozs, bet saprātīgs, mīl izvēlēties un būvēt plānus, labs stratēģis.

Brīdinājums

Sabalansē situāciju ar savām iespējām – apstājies un pavēro. Sāc beidzot kaut ko izlemt, ilgi nedomā un nestāvi ilgi uz vietas.

Jā vai nē

Atbilde – nenoteikta. Jaunu iemaņu iegūšana. Var nozīmēt, ka situācija stabilizējas. Jums priekšā būs krustceles.

Apgrieztā nozīme

Apgrieztā pozīcijā šī kārts nozīmē, ka lietas virzās ne gluži tā, kā jums gribētos. Iespējams, ka jūs esiet sācis šaubīties par jūsu iesākto projektu. Jūs variet saņemt sliktas ziņas, kas saistās ar jūsu iesāktajām pārrunām. Iespējams, ka jūs sagaida vilšanās, kas saistīta ar jūsu biznesu vai jūsu darījuma partneriem. Jūsu potenciālās iespējas netiks pilnībā realizētas, tā kā jums gribētos. Gadījumā, ja jūs tikai plānojiet sākt kādu jaunu projektu, uzmanīgi pārdomājiet, vai to vispār ir vērts darīt.

Potenciālās iespējas var izrādīties nerealizējamas. Nemiers. Atkarība no kaut kā. Nevēlēšanas tikt skaidrībā. Grūtības, kavēšanās, dīktstāve, problēmas tālāko soļu izvēlē.

Apgrieztā nozīme: Darbs

Dīktstāve pēc laba sākuma. Attīstības kavēšanās, rīcība, cerot uz veiksmi, stihiska lietu vadīšana (bez plāna), maz naudas.

Apgrieztā nozīme: Veselība

Vilšanās, savstarpēja nesaprašanās, uzticības zudums. Nespēja runāt vienā valodā. Attiecības attīstās ar mainīgu veiksmi. Mētāšanās no vienas puses uz otru.

Apgrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Nespēj saskaņot savas darbības ar apkārtējiem. Trūkst iniciatīvas. Garastāvokļa cilvēks, neizlēmīgs, rīkojas nedomājot.

Apgrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Samērojiet vēlmes ar iespējām. Ne visu var izskaitļot, nebūvējiet plānus. Jūs neizjūtiet situāciju, neorientējaties tajā. Ar jūsu intuīciju var būt par maz, lai rīkotos tālāk.

Apgrieztā nozīme: Jā vai nē

Nodoms nenesīs vēlamo rezultātu. Jūsu priekšstati par situāciju neatbilst realitātei.