Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu 3 nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu 3 nozīme skaidrojums interpretācija

Zižļu 3 (trīs)

Vispārīgā nozīme

Iecerētā labvēlīgs iznākums, panākumi aktivitātēs, plānu īstenošana . Stabilitāte, ticība nākotnei. Sadarbība, stipras partnerattiecības. Kārts raksturo cilvēku, kuram ir svarīgi sasniegt ideālus, iekarot apkārtējo cilvēku simpātijas un realizēties radoši. Cilvēks, kurš, labprāt, pavada laiku ar sev līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kuri palīdzēs izveidot savu biznesu, sniegs labu padomu vai palīdzēs izkļūt no nepatikšanām. Cilvēks, kurš zina, kad laicīgi izrādīt iniciatīvu, un, kad piebremzēt, lai iegūtu ko vēlas un sasniegtu mērķus.

Šīs kārts parādīšanās runā par to, darbā viss veicas lieliski. Jūs esiet pabeidzis tikai pirmo projekta daļu un priekšā vēl sagaida piņķerīgs darbs, taču tas noteikti nesīs pozitīvus rezultātus.

Ar jums kopā ir jūsu uzticamā un pārbaudītā komanda vai ģimene – cilvēki, uz kuriem vienmēr var paļauties. Iespējams, ka jums paveras jaunas iespējas, tas var būt pat jauns, daudz prestižāks darbs. Jūs variet saņemt patīkamas ziņas, kas saistītas ar jūsu biznesu. Varbūt jūs sagaida komandējums vai ļoti ciešs kontaksts ar kolēģiem. Šis laiks ir brīnišķīgi piemērots tam, lai visiem pavēstītu par saviem sasniegumiem. Ja esiet nolēmis uzsākt biznesu, tad jums būs nepieciešama cieša sadarbība ar jūsu līdzdomātājiem, kas jums ir.

Nozīme situācijās

Vētraina izaugsme, veiksmīga iecerētā attīstība. Ideja iegūst virzienu, kurā tā attīstīsies (ideja iegūst konkrētus apmērus), sapņa realizēšana. Notikumi: brauciens, kontaktēšanās ar ārzemniekiem, jauni atklājumi, jaunas iepazīšanās, praktiska savu resursu pielietošana. Radošā sākuma aktivizēšana, sevis apzināšanās. Dažkātr nozīmē likteņa pirkstu – citādāk nemaz nevarēja būt.

Darbs

Attīstība, jaunu virsotņu iekarošana. Savstarpēji izdevīgas partnerattiecības, kas veicina savstarpējo attīstību. Jaunu, ilgtspējīgu projektu uzsākšana. Darījumu braucieni, tirdzniecība. Zināšanu piemērošana praksē.

Veselība

Kopumā – labvēlīga. Taču, ja ir slimība – tā vētraini attīstīsies. Nepieciešama atkārtota diagnostika, kompleksa ārstēšana.

Attiecības

Stipras, perspektīvas, attiecības, kas lieliski attīstās. Savstarpēja interese. Attiecības, kas dod enerģiju, uz kaut ko pamudina. (Veidotas uz kopīgām darījumu interesēm, ģimenes bizness. Stipras un perspektīvas, bet bez īpašām jūtām.)

Cilvēka psihotips

Uzņēmīgs, tendēts uz sadarbību, zinātkārs.

Padoms, brīdinājums

Rīkoties, attīstīties, ieņemt jaunas teritorijas, mainīt vidi, braukt, spert jaunus soļus, sakārtot lietas. Plūsma ir tik spēcīga, ka novirzīties no tās nebūs iespējams. Neraujieties pēc jaunā pārāk stipri, rīkojieties mazāk formāli.

Jā vai nē

„Jā”. Viss attīstās. Vēlamā saņemšana. Jūs izdarīsiet mazu atklājumu.

Apgrieztā nozīme

Visticamāk, Jūs esiet lūdzis palīdzību un Jums tika atteikts. Vai arī projekts, ko esiet tiko iesācis, neattīstās pēc tā scenārija, uz kuru cerējāt. Visticamāk, ka plāni, ko lolojāt ir nereāli vai jums vienkārši trūkst materiālās iespējas, lai realizētu visu iecerēto. Iespējams, ka tas cilvēks, ko esiet pats sev uzcēlis un pjedestāla, ir izrādījies tā necienīgs. Iespējams, ka esiet sev nospraudis pārāk augstus mērķus un jums pietrūkst spēka tos sasniegt. Iespējams, ka esiet sarāvis sev vajadzīgu sadarbību.

Potenciālās iespējas var izrādīties nerealizējamas. Nemiers. Atkarība no kaut kā. Nevēlēšanas tikt skaidrībā. Grūtības, kavēšanās, dīktstāve, problēmas tālāko soļu izvēlē.

Kavēšanās nodomu realizēšanā, Jau atklātā atklāšana, dinamikas, attīstības trūkums. Jautājuma atrisināšana vai brauciens atliekas. Palīdzība ar savtīgu nodomu. „Mēs jums piezvanīsism” vai „Atnāciet rīt” situācija. Atgriešanās pie kādas tēmas, jaunu detaļu atklāšana vecā situācijā.

Potenciālās iespējas var izrādīties nerealizējamas. Nemiers. Atkarība no kaut kā. Nevēlēšanas tikt skaidrībā. Grūtības, kavēšanās, dīktstāve, problēmas tālāko soļu izvēlē.

Apgrieztā nozīme: Darbs

Nodomi attīstās ne tā, kā gribējās (ne tur, ne tā un ne ar to). Grūtības tirdzniecībā, līguma noslēgšanā. (Vienas un tās pašas lietas daudzkārtēja pārdošana, lietas atgriešanās pie iepriekšējā īpašnieka sarežģītas ķēdes rezultātā.)

Apgrieztā nozīme: Veselība

Vāji procesi, kas kļūst hroniski. Cilvēks nav ļoti slims, bet arī normāli dzīvot nevar. Hroniskas, cikliskas saslimšanas.

Apgrieztā nozīme: Attiecības

Rīcību nesaskaņošana. Sadarbība, kurā jūs neesat brīvs. Situācija, kad mīļākajai saka: „ Es noteikti ar tevi apprecēšos, bet tikai, kad bērni paaugsies, sieva izveseļosies utt.. Mēģinājums atsvaidzināt attiecības, paskatīties uz partneri ar citām acīm.

Apgrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Bezdarbība, atlikšana uz rītdienu, kaut kāds negodīgums. Prot spīdēt sabiedrībā ar saviem sakariem vai pagātnes stāstiem.

Apgrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Pārdzīvot, piebremzēt, pamēģināt vecā situācijā saskatīt ko jaunu. Visāda veida kavēšanās, lēmumu nenoteiktība, nemāniet sevi.

Apgrieztā nozīme: Jā vai nē

Nesaņemsiet vēlamo. Situācija uzkārusies, bet, ja ir liela vēlme, to var reanimēt. Jums nesaka „nē”. Nekā jauna nebūs, virzība vai nu nav, vai nu tā ir minimāla.