Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu 4 nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu 4 nozīme skaidrojums interpretācija

Zižļu 4 (četri)

Vispārīgā nozīme

Labas ziņas, laime un labklājība, dvēseles harmonija. Panākumi biznesā, plānu īstenošana , pelnīti dāsni darba augļi. Loloto vēlēšanos izpilde , veiksme, patīkams pārsteigums, materiālā labklājība. Kārts zimbolizē labvēlīgu dzīves periodu, veiksmi, jaunas iespējas. Labs kontakts ar apkār’tejiem un pašam ar sevi. Iespējami materiāli labumi tuvākāj nākotnē, pateicoties darbam, karjeras izaugsmei, mantojumam vai laimestam loterijā. Pieņemiet naudu ar tīru sirdsapziņu, jo liktenis šādā veidā cenšas Jūs atalgot par Jūsu nopelniem.

Četri zižļi ir ļoti pozitīva kārts. Parasti tā nozīmē ilgi gaidītās atpūtas atnākšanu vai apbalvojumu. Tā ir projekta pabeigšana, ko jums vajadzētu nosvinēt. Iespējams, ka jūs plānojat mājas iegādi. Ja jūsu plāni saistās ar lauku apvidu, tad jums viss izdosies brīnišķīgi. Kārts var nozīmēt kādu īpašu ceremoniju, kas veltīta kaut kāda procesa nobeigumam. Ja aplūkojiet savstarpējās attiecības, tad šī kārts skaidri runā par laulībām un stiprām ģimeniskām saitēm.

Nozīme situācijās

Pabeigtā darba pavēlnieks. Pirmo rezultātu iegūšana. Miera un pārliecības iegūšana par nākotni, rezultāta sasniegšana. Atlīdzība par darbu. Visa veida nekustamie īpašumi. Var norādīt, ka notikumi, par kuriem stāsta blakus kārtis, notiks mājās, tepat blakus.

Darbs

Savu darba augļu baudīšana, apaugšana ar taukiem. Ofisa tēma, drukāšana, dokumenti. Kvalitatīva elites celtniecība. Pabeigts darbs, rezultāta nostiprināšana. Prezentācija, svinības. Pirmie labie un stabilie ienākumi.

Veselība

Pozitīva kārts. Procesu stabilizācija, konservatīvas ārstēšanās metodes. Lieliska, stabila izveseļošanās.

Attiecības

Saimniecisko jautājumu risināšana, ligzdiņas novīšana. Stabilu attiecību fāze. Pirmie kopdzīves augļi: mājokļa iegāde, bērnu piedzimšana, kopīgi braucieni un apmierinātība.

Cilvēka psihotips

Piederības sajūta tradīcijām. Spēja izjust sociālo struktūru. Apmierinātība ar dzīvi, spēja priecāties un dzīvot ar gaumi.

Padoms, brīdinājums

Noenkurojieties esošajā pozīcijā, iekārtojieties. Atpūtieties, dodieties pie dabas, nosviniet sasniegumus. Brīdinājums: pieķeršanās materiālajām lietām, nevēlēšanās kaut ko mainīt (neķerties pie jaunām lietām, pirms pabeigtas vecās).

Jā vai nē

„ Jā”. Panākumi. Novāciet savu ražu. Jums būs labi rezultāti, svētki.

Apgrieztā nozīme

Šī ir ļoti pozitīva kārts un arī apgrieztā pozīcijā tā runā par veiksmi. Vienīgais, ka veiksme atnāks drusku vēlāk un ar nedaudz lielāku piepūli. Ļoti drīz pienāks atpūtas un triumfa laiks. Taču no otras puses, ja runa ir par nekustamo īpašumu, tad var rasties kaut kādas problēmas. Ja jūs plānojiet lielus saviesīgus pasākumus, tad tos var pabojāt slikta apkalpošana vai organizēšana nebūs pietikami augstā līmenī. Potenciālās iespējas var izrādīties nerealizējamas. Nemiers. Atkarība no kaut kā. Nevēlēšanas tikt skaidrībā. Grūtības, kavēšanās, dīktstāve, problēmas tālāko soļu izvēlē.

Ieilguši svētki , kādas lietas neveiksmīgi augļi. Ieilgusi atpūta, dīktstāve. Galējais rezultāts nav sasniegts, svētki nav izdevušies.Potenciālās iespējas var izrādīties nerealizējamas. Nemiers. Atkarība no kaut kā. Nevēlēšanas tikt skaidrībā. Grūtības, kavēšanās, dīktstāve, problēmas tālāko soļu izvēlē.

Apgrieztā nozīme: Darbs

Dīktstāve, garantijas trūkums. Ofisa maiņa, ienākumi mazāk, kā plānots, neveiksmīgas prezentācijas.

Apgrieztā nozīme: Veselība

Procesi padziļinās: ārstēšanās vietā pretsāpju līdzekļi. Slikta pašsajūta pēc svētkiem, izveseļošanās notiek lēnāk kā gribētos.

Apgrieztā nozīme: Attiecības

Sadzīvisku jautājumu risināšanas atlikšana vai arī mēģinājumi tos ignorēt. Nenes vajadzīgos augļus.

Apgrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Nespēja saņemties un mobilizēties uz kaut ko. Nepabeigtības sajūta; cilvēks atrauts no meditācijas – nekomfortabla sajūta dēļ nepabeigtības. Grib vairāk, izrāda neapmierinātību.

Apgrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Nepaļaujieties uz solījumiem. Priecājieties par nelielu rezultātu, patreiz vēl nesviniet. Brīdina par slēptu struktūras sabrukumu, iekšējām saiknēm. Rezultāti būs sliktāki, kā gaidīts.

Apgrieztā nozīme: Jā vai nē

Nepilnīga realizācija (ne gluži tas, ko gribējāt, varēja būt labāk, vairāk utt.). Nogurdinoša jautrība, ne tie labākie rezultāti.