Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu 5 nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu 5 nozīme skaidrojums interpretācija

Zižļu 5 (pieci)

Vispārīgā nozīme

Konkurence, labklājības vai bagātības iegūšana caur cīņu par to. Sāncensība, sasvstarpēja cīņa, tieksme pēc līderības. Uzlabots finansiālā stāvokļa. Konfrontācija ar citiem, konflikts ar kolēģiem. Nepieciešamība aizstāvēt savas intereses, cīnīties par tām. Var apzīmēt cīņu ar līdzvērtīgiem pretiniekiem, kuru viedoklis ļoti atšķiras no Jūsu. Ja runa iet par periodu, tad šis nav viegls periods, tāpēc nāksies saskarties ar nepatikšanām un šķēršļiem, kā arī pielikt pūles. Tas ir arī mājiens uz noderīgu sāncensību, kas ļauj parādīt sevi, atklāt savu iekšējo potenciālu un demonstrēt talantus. Esiet pārliecināts par sevi. Cīņa beigsies ar jaunas informācijas saņemšanu. Vairumā gadījumu zižļu piecinieks apraksta sacensības profesionālā plānā vai sporta sacensības. Jums jāizrāda entuziasms un jāuztver notiekošais kā izaicinājums un iespēja pārbaudīt spēkus. Kopumā šī ir labvēlīga kārts. Jums pietiks spēka, enerģijas un gudrības, lai tiktu galā ar uzdevumu. Pastāv liela varbūtība gūt ievērojamus panākumus.

Nozīme situācijās

Lai iegūtu kāroto, jums nāksies piedalīties tādās kā sacensībās vai arī atrisināt ļoti interesantu problēmu. Nevajag šajā momentā būt pasīvam. Jūsu neatlaidīgā nepatikšanu un šķēršļu pārvarēšana vainagosies panākumiem. Tas, ka jūs nevēlaties rēķināties ar cita cilvēka viedokli, var novest pie domstarpībām. Iespējams, ka jūs vienlaicīgi cenšaties darīt vairākas lietas un, lai tās novestu līdz galam, jum vajag sadalīt prioritātes. Iespējams, ka jums ir problēmas ar likumu. Jums vajag pārņemt kontroli pār kaitinošajām sīkām problēmām un nepatikšanām. Ja šī kārts ir izkritusi jautājumā par mīlestību, tad tā norāda uz to, ka par mīļotā cilvēka jūtām jums nāksies cīnīties ar konkurentu. Tagad jūs esiet enerģijas pārpilns. Jums vajag sarīkot ballīti vai nodoties cīņas mākslai. Dažkārt šo kārti saista ar sadzīves kautiņiem, tāpēc jūsu ģimenes miers un harmonija ir apdraudēta.

Sacensības, cīņa (tāda, kur mērojas spēkiem); nepieciešamība aizstāvēt savas intereses atklātā cīņā. Konkurence, cīņa, cilvēku interešu konflikts ar līdzvērtīgām izredzēm, bet dažādiem viedokļiem. Atbrīvošanās no nevajadzīgām lietām (šķiršanās rezultātā – atjaunošanās, jaunā sākums). Spriedze uzdevuma izpildē. Ieildzis konflikts, kautiņš.

Darbs

Konflikts ar kolēģiem, kompanjoniem. Domstarpības principiālos jautājumos (vētraini konflikti ar attiecību skaidrošanu, kad neviens negrib piekāpties. Krīze, kā grūdiens uz jaunu ciklu. Sacensības un mēģinājums ieviest stingrākus noteikumus, lai mazinātu konkurenci.

Veselība

Cīņa par eksistenci, cīņa organisma iekšienē, augsta temperatūra. Slimības saasināšanās, sīkas traumas, iekaisuma procesi.

Attiecības

Attiecību skaidrošana, cīņa par līderību, sāncensība. Konflikts starp laulātajiem, kura pamatā ir sāncensība. Itāļu kaislības šķiršanās procesā. Ģimenes izjukšana. Aiziešana no mājām. Pāriešana uz jaunu attiecību atzaru. Pastāvīga cīņa par to, kurš galvenais. Attīstība caur sāpēm, konfliktu. Dažreiz – cīņu spēle.

Cilvēka psihotips

Iekšēja cīņa, konflikts ar sevi un apkārtējo pasauli, melnbalta domāšana. Cilvēks, kas uzprasās uz konfliktiem; iekšējas problēmas, nespēj samierināties ar sevi un provocē sev apkārt nepārtauktu konfliktu. Nekaunīgs, iedomīgs, kašķīgs, mīl aizstāvēt savu viedokli.

Padoms, brīdinājums

Padoms aktīvi aizstāvēt savas tiesības, nebaidīties no saviem agresijas uzplūdiem. Ļauties atklātam konfliktam. Brīdina, ka jūs esiet pārāk tendēts uz konfliktu, variet uzrauties. Nāksies cīnīties ar līdzvērtīgu.

Jā vai nē

„Nē”. Varianti pēc jautājuma būtības:

  • ārējie apstākļi izrāda pretestību.
  • konflikts neizbēgams, nāksies cīnīties.
  • lai sasniegtu vēlamo, nāksies rīkot skandālu.
  • iznākumu noteiks tikai cīņa.
  • Jūs sagaida jauni iekarojumi cīņas rezultātā.

Apgrieztā nozīme

Zižļu pieciniekam apgrieztā nozīmē ir divi aspekti. Pozitīvais ir tas, ka cīņa ir galā un nekas jums netraucēs turpināt ceļu. Negatīvais – jums apkārt ir neveselīga konkurence, sīki strīdi, kaut kādi šķēršļi. Atsevišķos gadījumos šī kārts runā par to, ka jūs tik ļoti esiet aizņemts ar saviem darba pienākumiem, ka jūsu veselība ir zināmā mērā apdraudēta. Vai arī strīdus, ka ir jums apkārt, jūs spēsiet pagriezt sev par labu.Potenciālās iespējas var izrādīties nerealizējamas. Nemiers. Atkarība no kaut kā. Nevēlēšanas tikt skaidrībā. Grūtības, kavēšanās, dīktstāve, problēmas tālāko soļu izvēlē.

Viss tas pats, kas neapgrieztā stāvoklī, bet daudz vājāk izteikts vai slēptā formā. Raizes, nervozitāte. Iespējams konflikts, kas tieši neskar pašu jautātāju. Konflikts pāraudzis kautiņā, rupja attiecību skaidrošana. Slēpta sāncensība. Strīdi, domstarpības, ko var pavērst sev par labu. Nekaunība, skandāls, ko risina ar spēku.

Apgrieztā nozīme: Darbs

Neauglīga kolektīva darbība (katrs dara, kā grib, rezultāta nekāda). Problēmas, kas parādās tikai tad, kad darbs jau uzsākts: ne līdz galam saprata, ne līdz galam izdomāja utt.. Ļoti sīva konkurence, peļņa caur ļoti smagu darbu.

Apgrieztā nozīme: Veselība

Organisma cīņa pašam ar sevi. Ilga un sīva cīņa par izveseļošanos.

Apgrieztā nozīme: Attiecības

Slēpts konflikts, kas netiek atrisināts, bet kļūst dziļāks. Sociālā stāvokļa neviennozīmīgums (it kā mīl, it kā tikai uz tēju ieskrējis; nenoteiktība velkas un velkas). Neviens negrib piekāpties, nespēj vienoties.

Apgrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Neapmierinātas prasības, frustrācija. Pārlieka uzmanīšanās (bailes no konflikta situācijām, kaut tikai kaut kas nenotiek). Apslēpts naidīgums, kas maskējas zem laipnības. Rupjība kā aizsardzības reakcija.

Apgrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka izvairīties no cīņas, palikt malā. Demonstrējiet rupjību, cietsirdību. Brīdina atteikties no savas pozīcijas pirms lieta nonākusi līdz cīņai. Vieglāk atteikties, nekā cīnīties. Laikus apstājieties.