Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu 6 nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu 6 nozīme skaidrojums interpretācija

Zižļu 6 (seši)

Vispārīgā nozīme

Triumfs, uzvara, svarīga, priecīga ziņa. Uzvarētājs, līderis, sabiedrības cieņa un atzinība. Panākumi biznesā un darījumos, savu ambīciju īstenošana. Sarežģīta projekta beigas, uzvara, grūtu šķēršļu pārvarēšana. Iespēja kļūt slavenam un saņemt pelnītu vispārēju atzinību.

Kārts raksturo pašpārliecinātu cilvēku, kurš krīzes situācijās mobilizējas un spēj pieņemt ātrus lēmumus, rīkojas atbildīgi un efektīvi. Cilvēku, kas nepastāsies pusceļā un novedīs visas iesāktās lietas līdz galam. Kārts var arī liecināt par labu ziņu iespējamību tuvākajā nākotnē. Iespējams Jums paveiksies satikt cilvēku, kurš palīdzēs tikt galā ar kādu problēmu.

Šī kārts tiek uzskatīta par triumfa un uzvaras kārti. Jūs beidzot saņemsiet balvu par savu darbu. Iespējams, ka jūs sagaida paaugstinājums karjerā. Ja jums priekšā ir diplomdarba vai kāda projekta aizstāvēšana, tad jums viss izdosies lieliski un jūs saņemsiet augstāko novērtējumu.

Jūsu mērķis būs sasniegts, jūs pabeigsiet ilgstošu projektu. No otras puses šī kārts var solīt drīzu ceļojumu. Visas jūsu problēmas atrisināsies. Jūsu izstrādātais līgums tiks parakstīts pēc visizdevīgākiem noteikumiem priekš jums. Iespējams, ka jūs saņemsiet ļoti svarīgu lēmumu, ko jums piegādās īpašs ziņnesis.

Nozīme situācijās

Triumfs, pelnīta uzvara augsts stāvoklis, kas godam nopelnīts (ar savu darbu). Publiska uzstāšanās, sabiedrības atzinība, atgriešanās ar uzvaru. Dažkārt runā par ilgi gaidītām labām ziņām. Aizstāvēts stāvoklis, sava vieta zem saules.

Darbs

Uzsver vadības tēmu. Tāda līdera parādīšanās, kas uzņemas atbildību. Nozīmīgas personas klātbūtne, pie kura var vērsties (cilvēks, kas pieņem lēmumus). Ideāls darba variants: nokļūstiet savā vietā, cilvēki jūs ciena, pats arī labi jūtieties. Stabils stāvoklis, stabili ienākumi. Panākumi, apbalvojuma saņemšana. Publiska uzstāšanās.

Veselība

Lieliska veselība, pārliecība par sevi.

Attiecības

Mīlas uzvara, vēlmes piepildīšanās. Panākumi un atzinība pie mīļotā. Var runāt par uzvaru pār sāncensi. Jautājumos par seksu: būt virsotnē. Šajās attiecībās nedominē mīlestība, bet pašapliecināšanās (viss ir ļoti labi, kopā ar 5.,6. vai 7. vecāko arkānu – laulība).

Cilvēka psihotips

Savas esamības, sava ceļa, savas vērtības apzināšanās. Nevis pārāk augsta sevis vērtēšana, bet sevis novērtēšana pēc nopelniem. Svinīgs, lepns par sevi, pelnīti godājams.

Padoms, brīdinājums

Padoms atkarīgs no konteksta: esi vadītājs, uzņemies vadīšanu, atbildību. Ieņem savu vietu; ja domā, ka tev uz to ir tiesības, tad ņem. Demonstrē sasniegumus, ved lietas uz uzvaru. Brīdina neieciklēties esošos sasniegumos, jebkura uzvara ir jāizcīna.

Jā vai nē

„Jā”. Smaga darba veiksmīgs rezultāts. Balvu, dāvanu un iekarojumu laiks.

Apgrieztā nozīme

Iespējams, ka jūsu pelnītā atzinība no jums lēnām aizslīd un naudu jūs variet tā arī nesaņemt. Diemžēl, šoreiz jūs esiet zaudējis. Jūs nepieņēmāt izaicinājumu, nolemjot, ka jums nepiemīt uzvarētāja īpašības. Darījums, ko tik ilgi lolojāt, ir izgāzies. Iespējams, ka jūs esiet nepareizi saprasts, vai arī jums nepietika iespējas pietiekami izrunāties. Ja dodaties uz darba interviju, visticamāk, jums atteiks vai arī lēmums liks gaidīt. Ja situācija ir saistīta ar savstarpējām attiecībām, tad, iespējams, ka šādas attiecības jums vispār nav vajadzīgas. Varbūt jūsu partneris ir nevērīgs pret jums un tā rezultātā jūs jūtieties pazemots. Dažkārt šī kārts norāda uz krāpšanu laulībā, taču visbiežāk tā norāda, ka viens no partneriem savas intereses un aizraušanos nostāda augstāk par partnera interesēm.
Zaudējums, stāvokļa zaudēšana; uzmanīgums situācijā (tie, kas ir blakus, vairs nav jūsu komandā un var jebkurā brīdī pievilt, nodot, iegāzt). Uzvara atliekas, nepilnīga veiksme. Dažkārt zaudējums. Ciest sakāvi. Veiksme tiks citam. Svarīgu ziņu kavēšanās. Veksme, kas pārtapusi sakāvē.

Apgrieztā nozīme: Darbs

Jūs zaudējat savu vietu vai ietekmi. Nerunā par atlaišanu, bet apkārtējie sāk izjust jūsu nekompetenci. Trūkst līdera, autoritātes – bet laba vieta tukša nestāv. Godpilna otrā vieta, pazaudēts kauss, zaudētas sacīkstes, konkursi utt..

Apgrieztā nozīme: Veselība

Kaut kāds spēku zudums, bet ne slimība. Imunitātes pasliktināšanās. Taču viss ir normas robežās. Problēmas ar pilnīgu izveseļošanos.

Apgrieztā nozīme: Attiecības

Brīdina par iespējamu krāpšanu. Ciest sakāvi (labs vīrs, bet ne ērglis). Nepilnīga laime.

Apgrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Būt otrai vijolei: liela iedomība un snobisms sagādā ciešanas, ka nevar spēlēt pirmo lomu. Cienījams, bet neveiksmīgs cilvēks, vienmēr otrais.

Apgrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka būt pieticīgākam, piekāpies ar šo lietu citam. Samierinies ar mazumiņu. Samazini pašvērtējumu. Nevēlēšanās virzīties tālāk, nepilnīga veiksme.

Apgrieztā nozīme: Jā vai nē

Sabojāta reputācija. Neveiksme, sāncenša uzvara. Uzvara var būt tuvu, bet vēl nav sasniegta.