Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu 7 nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu 7 nozīme skaidrojums interpretācija

Zižļu 7 (septiņi)

Vispārīgā nozīme

Noteiktība, drosme, spēja aizsargāt un aizstāvēt savas tiesības. Konfrontācija, konflikts, strīds, saķeršanās. Sarežģīta situācija, nepieciešamība aizstāvēt sevi. Sīva konkurence, sarežģītas pārrunas.
Konflikta situācijā jūs ieņemsiet izdevīgu pozīciju. Jums iestājas konfrontācijas, opozīcijas un problēmu periods. Iespējams, ka jūs jūtiet, kā uz jums tiek izdarīts spiediens. Lai pārvarētu šķēršļus, konkurenci un dažādas grūtības, jums nāksies sakopot visu savu izlēmību un iekšējo spēku. Pat ja jūs to nemaniet, jūsu situācijai ir zināmas priekšrocības. Lai sasniegtu nosprausto mērķi, jums ļoti stingri jāstāv uz kājām. Tikai nepadodieties! Pielietojot noteiktu piepūles daudzumu, jūs visu panāksiet. Ja jums interesē jūsu karjera, tad tā attīstīsies veiksmīgi. Iespējams, ka jūs saskarsieties ar kādu ļoti neparastu situāciju.

Nozīme situācijās

Drošsirdīga rīcība grūtā situācijā. Ar negatīvām kārtīm: skaudība, intrigas, slepena cīņa. Savu sasniegumu aizsargāšana. Cīņa ar šķēršļiem un konkurentiem. Cīņa ar neredzamiem ienaidniekiem, konkurentiem.

Darbs

Konkurentu cīņa, savas vietas aizsargāšana, „nekā personīga” (tevi iegāž nevis tāpēc, ka esi slikts, bet vienkārši kādam tavu vietu sakārojās). Veiksme, par ko jācīnās un visu laiku jāapliecina savas tiesības uz vietu (tai skaitā kvalifikācijas eksāmeni, kvalifikācijas apstiprināšana). Prātu cīņas, slēpta konkurence. Savas teritorijas aizsargāšana.

Veselība

Spēcīga organisma pretestība. Vāja imunitāte, slēpta slimības norise.

Attiecības

Savas teritorijas aizsargāšana. Risks attiecībām no trešo personu puses: cilvēks jūt apdraudējumu attiecībām. Bet visbiežāk tas būs nevis sāncensis, bet partnera vecāki vai citi tuvi cilvēki. Sajūta, ka visu laiku jāpretojas traucējumiem (šantāža, aizdomas, intrigas un pretošanās tam visam).

Cilvēka psihotips

Spēja aizsargāt savu viedokli pret visu sabiedrību. Cīņa par taisnību par jebkādu cenu. Spēja pastāvēt par sevi, aizsargāt viedokli, pozīciju. Aizdomu pilns cilvēks aizsargpozīcijā.

Padoms, brīdinājums

Iesaka droši skatīties acīs izaicinājumam (aizsargāt savas intereses). Brīdina, ka nevajag nenovērtēt ienaidnieku. Šī situācija ir tāpēc, lai pārbaudītu jūsu uzmanību un noturību. Jūs neziniet savus ienaidniekus.

Jā vai nē

„Nē”. Veiksme jau esošā saglabāšanā. Nāksies aizsargāties no nezināmā.

Agrieztā nozīme: Nozīme situācijās

Apgrieztā pozīcijā kārts runā par nevēlēšanos virzīties uz priekšu, saskaroties ar kādu problēmu. Šī kārts arī brīdina, ka, ja jūs kaut uz vienu soli atkāpsieties, jūs zaudēsiet lielisku iespēju. Bet, visticamāk, jums nenāksies saskarties ar to, no kā jūs tik ļoti baidieties. Kārts uzstāj, ka radušos problēmu vajag risināt, nevis slēpties no tās. Jūsu nepārliecinātība un neizlēmība vēl vairāk pasliktina esošo situāciju. Kārts var demonstrēt jūsu vājo vietu un runāt par to, ka jūs jau no paša sākuma esiet ķēries pie lietas, kas draud izgāzties.
Enerģijas šķiešana pa tukšo, cīņa ar izdomātiem ienaidniekiem. Kārts ir daudz vājāka kā taisnā pozīcijā. Bezjēdzīgi strīdi, nepamatotas raizes. Pārapdrošināšanās, pastāvīga gatavība cīņai.

Agrieztā nozīme: Darbs

Cīņa ar vējdzirnavām, izsekošanas mānija. Naudas zaudējumi dēļ nepareizas spēku sadales. Peļņas zaudēšana dēļ pārliekas piesardzības, saskata konkurenci tur, kur tās nav.

Agrieztā nozīme: Veselība

Organisms pārāk spēcīgi reaģē uz ārējiem kairinājumiem (alerģija). Pārlieka organisma pretestība. Fobija saslimt.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Skandāls tukšā vietā. Vajāšanas mānija, aizdomas par neuzticību.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Pārāk daudz ideju, no kurām neviena netiks realizēta. Nemiera stāvoklis, gaida zemūdens akmeņus no apkārtējiem. Nespēj koncentrēties.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka pārapdrošināties (sliktāk nebūs). Labāk būt uzmanīgam. Esiet uzmanīgs, neaizraujieties ar neredzamiem ienaidniekiem.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Liela ņemšanās, maza jēga.