Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu 8 nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu 8 nozīme skaidrojums interpretācija

Zižļu 8 (astoņi)

Vispārīgā nozīme

Beigas šķēršļiem, plānu īstenošana . Lietišķā aktivitāte, nepieciešamība pasteigties, lai gūtu panākumus. Brauciens, ceļojums. Labvēlīgi notikumi, jaunas iespējas, iedvesma. Jūs ātri pieņemat pareizos lēmumus un Jums veicas. Tuvākajā laikā gaidāmi daudzi interesanti un noderīgi pasākumi. Jūs virzaties uz pareizo mērķi. Iespējams Jūs esat tik ļoti koncentrējies uz darbu, ka pat nepamanāt savus sasniegumus. Zižļu astotnieks atgādina Jums par Jūsu sasniegumiem. Iespējasm kādi svarīgi notikumi notiks agrāk, nekā Jūs cerējāt.Liktenis ir Jums labvēlīgs, Jūs sagaida gara veikmsīgu notikumu virkne.

Jūs ļoti ātri virzieties uz savu nosprausto mērķi. Ja pirms tam notikumi neattīstījās un stāvēja uz vietas, tad tagad esiet gatavs ļoti straujai notikumu attīstībai. Viss notiks trakā ātrumā. Ja jautājums bija saistīts ar darbu, tad tagad jūs ļoti strauji virzīsieties pa karjeras kāpnēm. Tieši tagad ir īstais laiks sākt atveseļošanās kursus, kas noteikti nesīs labus rezultātus.

Jūs esiet ieguvis bagātu pieredzi, kas tagad pozitīvi atsaucas uz jūsu redzesloka paplašināšanos. Iespējams, ka saņemsiet kādu steidzamu ziņojumu vai arī jums radīsies iespēja kaut kur ātri aizbraukt vai pārcelties. Ja jūsu jautājums bija par romantiskām attiecībām, tad šī kārts nozīmē priekš jums negaidītu un kaislīgu aizraušanos ar pretējo dzimumu.

Nozīme situācijās

Ceļojumi (īsi izbraucieni, lidmašīna, kaut kur izrauties uz vienu dienu). Negaidītas pārmaiņas (patiesībā viss jau sen vedināja uz pārmaiņām, taču jūs tās tikai tagad pamanījāt). Nepieciešamība pieņemt lēmumu strauji mainīgos apstākļos.

Darbs

Sakaru uzlabošana ar attāliem partneriem. Vērtīgas pārrunas (pievērsiet uzmanību sīkumiem, atrunām). Sadzīves problēmu risināšana. Kopā ar atbilstošām kārtīm – ātra virzība pa karjeras kāpnēm. Mērķtiecība, virzība, kuru nevar apstādināt. Jaunas perspektīves. Labi apgriezieni, laba peļņa.

Veselība

Laba fiziskā forma. Ātra reakciju gaita organismā: viegla slimība ātri pāries, smaga – ātri progresēs. Vajag skatīties blakus kārtis: ja sliktas, tad process būs neatgriezenisks, ja labas – izveseļošanās.

Attiecības

Strauja attiecību attīstība. Daudzi īslaicīgi, ātri kontakti, sakari. Iespējama kontaktu atjaunošana. Kā attiecības ir noregulējušās, pie tāda rezultāta tās arī novedīs.

Cilvēka psihotips

Mobils, kustīgs, darbīgs. Spēja pareizi orientēties un pieņemt lēmumus. Inerts cilvēks, kas spēj piemēroties apstākļiem.

Padoms, brīdinājums

Iesaka rīkoties ātri (pasteidzieties). Brīdina, ka pārsteidzība un vieglprātība ir lieka spēku izšķiešana. Netraucējiet procesam, nenovirzieties no tā.

Jā vai nē

Nav skaidrības, taču drīzāk nosliecas uz „jā”. Notikumi attīstās strauji un pēc plāna. Ātra mērķa sasniegšana. Ļaujieties notikumu gaitai.

Agrieztā nozīme: Nozīme situācijās

Iespējams, ka dēļ pārlieku mērķtiecīgas notikumu attīstības jūs jūtieties nomākts. Jūs esiet apjucis un dotajā brīdī neziniet uz kurieni vērst jūsu enerģiju. Ja sāksiet steigties, nepanāksiet vēlamo rezultātu. Nesteidziniet notikumus, citādi var rasties šķēršļi, kurus jums būs grūti pārvarēt. Ja grasījāties kaut kur braukt, tad jūsu plāniem nav lemts piepildīties. Iespējams, ka ceļojuma laikā radīsies problēmas ar lidmašīnu, vilcienu vai citu transporta līdzekli.
Kavēšanās, palaistas garām iespējas dēļ aizķeršanās, problēmas ceļojumos: atlikts reiss, aizturētas vīzas, korķi uz ceļiem. Process var strauji nobloķēties.

Agrieztā nozīme: Darbs

Lietas nevirzās uz priekšu. Jaunu projektu atlikšana, kavēšanās, dokumentu nozaudēšana un tamlīdzīgi kavēkļi darbībā. Nepieciešamība pēc daudz ātrākas rīcības.

Agrieztā nozīme: Veselība

Lēna procesu norise. Šī kārts nav patstāvīga, vajag skatīties blakus kārtis. Ne pārāk laba veselība.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Aizvainojums, rutīna, viss bez pārmaiņām. Var būt nelielas domstarpības. Attiecības nonākušas strupceļā.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Inertums, iniciatīvas trūkums. Grūtības komunicēt, noslēgšanās. Bremzēšana – lēni pielec. Cilvēks, ko dzen uz priekšu apstākļi, nevis paša iniciatīva.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Nesteidzies. Brīdina: par vēlu, jūs esat nokavējis – neatlieciet uz rītdienu to, ko var izdarīt šodien.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Visa iespējamā kavēšanās jautājuma risināšanā.