Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu 9 nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu 9 nozīme skaidrojums interpretācija

Zižļu 9 (deviņi)

Vispārīgā nozīme

Fiziskā izturība un garīgs spēks, apņēmība, spēja cīnīties. Pretestība, nepieciešamība aizsargāt savas intereses. Situācijas neskaidrība, nepieciešamība nogaidīt, aizkavēšanās, īslaicīga atelpa. Būs jāaizstāv savs viedoklis un intereses, jāiet cauri bīstamai situācijai. Bet Jūs gūsiet pelnītus panākumus. Var gadīties, ka pavisam nesen esat piedzīvojis grūtus laikus. 

Kārts parāda, ka Jums bija smagi jāstrādā un jāatdod viss iespējamais, lai īstenotu savu plānu. Jūs saskārāties ar daudzām problēmām un grūtībām, taču Jūs pārvarējāt visas grūtības ar dzelžainu izturību.
Šī kārts var runāt par to, ka jums nepieciešams pastāvēt par sevi. Ja kāds jūs ir aizvainojis, tad tagad jūs ieņemiet aizsardzības pozīciju. Iespējams, ka jums nāksies cīnīties par savām tiesībām vai aizstāvēt savu reputāciju.

Neskatoties uz to, ka situācija šķiet draudoša, tā tomēr ir stabila. Nevajag padoties, tas ir pēdējais šķērslis, kas jums jāpārvar. Jums jābūt ļoti modram un cieši jāturās pie savas pārliecības. Jums piemīt tāds spēks, kas ļaus jums atrisināt visas problēmas. Dažreiz īsta gudrība nozīmē laikus apstāties un palaist. Ja esiet nolēmis veikt kādas krasas izmaiņas, tad tagadējā situācija nav tam labvēlīga. Iespējams, ka lai panāktu fināla uzvaru, jums jāatrisina tikai viena problēma. Ja vaicājāt par veselību, tad šī kārts saka, ka jums ir lieliska fiziskā veselība, jums ir brīnišķīga un stipra imunitāte.

Nozīme situācijās

Milzu spēka pavēlnieks. Saspringta grūtību un pārmaiņu gaidīšana. Uzmanība, apziņa un piesardzība. Skaidrs prāts, kas uzmana, lai neatslābst griba. Aizsardzība, nepieciešamība aizsargāties. Vecu, nepatīkamu sakaru atjaunošana.

Darbs

Senu problēmu uzrašanās. Pretošanās pārmaiņām, pārlieka piesardzība. Konservatīvs bizness bez attīstības. Nav spēka un pārliecības par nepieciešamību kaut ko mainīt.

Veselība

Apslēptas organisma spēka rezerves, ko var aktivizēt stresa situācijās. Ieciklēšanās uz slimību.

Attiecības

Neuzticēšanās un savstarpējās nesaprašanās siena, kuras iemesli slēpjas pagātnes pieredzē. Fiziska attālināšanās vai partnera nepieejamība dēļ šķēršļiem vai attāluma. Atsvešināšanās. Sliktu attiecību negatīva pieredze.

Cilvēka psihotips

Draudu gaidīšana no apkērtējās pasaules. Pastāvīga paškontrole vai tādu aizsardzības formu izveidošana, kuru dēļ zūd saikne ar realitāti. Pašpietiekams, uzmanīgs, intraverts.

Padoms, brīdinājums

Iesaka novērot, bet neiejaukties. Uzkrājiet iekšējo spēku (aizsardzībai no iespējamām nepatikšanām). Brīdina par nogurumu, noslēgtību. Pārlieks satraukums un aizdomīgums.

Jā vai nē

„Nē”. Problēma vēl nav atrisināta, nedrīkst zaudēt modrību.

Agrieztā nozīme: Nozīme situācijās

Apgrieztā pozīcijā šī kārts stāsta par to, ka jūs esiet pārsteigts nesagatavots un tagad situācija ir nokļuvusi ārpus jūsu kontroles. Visticamāk, jūs neesiet aprēķinājis savu pretinieku vai opozicionāru spēkus. Grūtības, ar kurām esiet saskāries, ir izrādījušās daudz sarežģītākas kā domājāt. Iespējams, jūs centieties aizsargāt kādu, kas to nemaz nav pelnījis. Jūs nez kāpēc baidieties aizsargāt savu pārliecību. Iespējams, jums būs kādi zaudējumi vai jūs saslimsiet.
Nogurums, modrības zudums. Nevērīga attieksme pret notiekošo, bezrūpība. Apstākļi spiež rīkoties.

Agrieztā nozīme: Darbs

Atbrīvošanās no vecām problēmām un pienākumiem, bet jaunas darbības patreiz vēl nav. Centieni paplašināties. Apstākļi spiež rīkoties.

Agrieztā nozīme: Veselība

Nospiestība stresa situācijās, bremzēšana, izklaidība. Pirmie soļi pēc izveseļošanās.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Centieni nodibināt kontaktu, nodibināt attiecības. Sarežģīta tikšanās pēc ilgas šķiršanās (neveiklība, saspringums). Trausls solis vienam pretī otram.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Atbrīvošanās no stereotipiskas domāšanas vai psiholoģiskām problēmām, bet patreiz vēl nav jaunas vērtību sistēmas. Vājums un nespēja pastāvēt par savām tiesībām – trūkst iekšējā dzinējspēka. Cilvēks, kas vēl uzmanīgi sevi izmēģina jaunajā lauciņā.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka mēģināt sevi pārvarēt, pārvarēt „sienu”. Vajag spert jaunus soļus, pārvarēt robežas, kompleksus. Brīdina: ar veco tikāt galā, bet jaunā vēl nav. Jūs vēl neziniet, kas jūs sagaida.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Jūs esiet par soli tuvāk uzvarai, bet priekšā vēl ir daudz problēmu. Apstākļi spiedīs vājināt aizsardzību.