Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu bruņinieka nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu bruņinieks nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Zižļu bruņinieks

Vispārīgā nozīme

Brauciens, ceļojums. Darba vietas vai dzīvesvietas maiņa. Draudzīgs, enerģisks, pašpārliecināts jauneklis. Individuālisms, vēlme būt uzmanības centrā, spēle publikai. Zizļu bruņinieks apzīmē cilvēku, kurš vislaik atrodas cīņā. Cilvēku, kurš vienmēr ir gatavs aizstāvēt savas intereses, nebaidās no problēmām, nepatikšanām, sāncenšiem un negaidītiem likteņa pavērsieniem. Tajā pašā laikā cilvēku, kuram izdodas palikt romantiskam un patiesi ieinteresētam dzīvē. Cilvēku, kurš nebaidās riskēt un konkurēt. Šāda uzvedība bieži noved pie haosa. Cilvēks vēlas pēc iespējas ātrāku rezultātu, ir nepacietīgs. Aktīvs cilvēks, ar vairākiem vaļaspriekiem, nodarbojas ar sportu un vada savu biznesu. Bieži dodas ceļojumos un patīk sazināties ar cilvēkiem. Laba humora izjūtu un spēja pareizi uztvert jaunas idejas. Raksturā izpaužas augstsirdība un impulsivitāte, kā arī azarts un neticams gribasspēks.
Gaisā jaušams pārmaiņu gars. Iespējams, ka jūsu dzīvē parādīsies jaunas, ļoti intresantas lietas. Varbūt jūs pārcelsieties uz jaunu dzīvesvietu vai nodosieties jaunam un interesantam projektam. Iespējams, ka jūsu aizbraukšana būs saistīta ar aizbēgšanu no kāda nepatīkama cilvēka vai kādas nepatīkamas situācijas. Varbūt kāds pietiekami svarīgs cilvēks ietekmēs jūsu dzīvi vai situāciju, kurā jūs esiet. Esošajā situācijā galvenais ir neapjukt un nepazaudēt jums piemītošo pārliecību un entuziasmu, tad jūs savu panāksiet. Iespējams, ka jums izteiks ļoti interesantu darījumu piedāvājumu, kas jums tālāk var palīdzēt. Ja jums interesē atpūtas iespēja, tad variet būt drošs, ka jums būs brīnišķīgs atvaļinājums. Iespējams, ka attiecības, kas tikko sākušas veidoties, kļūs ļoti romantiskas un seksuālas.

Nozīme situācijās

Aizbraukšana, prombūtne, bēgšana, emigrācija. Pārcelšanās uz jaunu vietu, darba vietas nomaiņa vai darbības virziena maiņa. Tikšanās ar Zižļu buņinieku.

Darbs

Strauji progresējošs, riskants. Dažkārt īslaicīgs. Raušanās, steiga, risks – biznesa pamatraksturojums. Darbības sfēra: vidējā līmeņa vadītājs, labs organizators. Vidēja līmeņa uzņēmējs. Var būt: transporta vadītājs, aktieris, mākslas darbu tirgotājs.

Veselība

Stipra veselība, kas netiek saudzēta. Tieksme uz traumām. Problēmas ar sirdi.

Attiecības

Strīdi un kaislības. Ne pārāk nopietnas attiecības – no sērijas „dabūja un pameta”: iekarošanas azarts.

Cilvēka psihotips

Uguns. Strēlnieks. Aktīvs, enerģisks. Krāj dzīves pieredzi. Mīl strīdēties, entuziasma un iedvesmas pārpilns. Sirsnīgs, dāsns, labvēlīgs, mērķtiecīgs. Piemīt pašcieņa. Prot organizēt darbu. Centieni no pirmā impulsa. Piesaista sev uzmanību jebkurā sabiedrībā: karalis ar autoritāti, karaliene ar magnētismu, bruņinieks ar troksni un azartu.

Padoms, brīdinājums

Padoms rīkoties ātri un drosmīgi. Nebūvēt tālejošus plānus. Brīdina nedemonstrēt pārlieku lietišķumu. Neceliet troksni no nekā.

Jā vai nē

„ Jā”. Veiksmīgi.

Agrieztā nozīme: Nozīme situācijās

Iespējams, ka visas problēmas, kas jums pēdējā laikā ir radušās, ir saistītas ar steigu un nesakārtotību. Jūsu jaunajā darbā nav stabilitātes. Jums patreiz ir stress dēļ negaidītām situācijām, kas ļoti regulāri parādās jūsu dzīvē. Ja jūs demonstrēsiet savu uzstājību, nepacietību un uzspiedīsiet savus uzskatus, kā arī steidzināsiet notikumus, tad tikai pasliktināsiet situāciju un saniknosiet cilvēkus sev apkārt. Ja vaicājāt par romantiskām attiecībām, tad jūsu partneris pret jums, visticamāk, ir vienaldzīgs. Ja sieviete vaicā par laulībām, tad tās, visticamāk, būs neveiksmīgas.
Lūzums, dalīšanās, šķēršļi, domstarpības, iejaukšanās. Dēļ iekšējām nesaskaņām atcelts brauciens. Nopietnas problēmas dēļ impulsīvas uzvedības. Profesionāla sāncensība. Varaskāre. Snobisms. Tikšanās ar apgrieztu Zižļu bruņinieku.

Agrieztā nozīme: Darbs

Vienas vienīgas avantūras. Nenozīmīgs rezultāts vai tā vispār nav. Problēmas darbā.

Agrieztā nozīme: Veselība

Bīstamas traumas.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Rupjas attiecības. Atsvešināšanās, šķiršanās, skandāli. Apātija.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Skandālists. Iedomība, augstprātība, patmīlība, ietiepība, skaudība. Ātri aizsvilstas, līdz pat niknumam (kopā ar Spēku – var arī savainot), bet ir iespējams nomierināt. Ļoti ievainojama patmīlība.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka apvaldīt savu degsmi. Brīdina, ka jūsu ceļā ir bīstami šķēršļi.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„ Nē”. Mērķis nav sasniedzams.