Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu dūža nozīme Taro kāršu sistēmā

01 Zižļu dūzis nozīme taro kārtis lv

Zižļu dūzis

Vispārīgā nozīme

Radošais potenciāls, radošums, atjautība. Uzņēmība, karjeras attīstība, entuziasms. Sekmes, veiksme, atzinība. Vīrišķais, aktīvs, darbīgais princips — sākums. Nauda, bagātība. Zizļu dūzis norāda uz iespējām, enerģijas pieplūdumu, interesantiem uzdevumiem, lieliem projektiem, drosmi un garīgo attīstību. Pati kārts ļauj cilvēkam kļūt drosmīgākam, attapīgākam un gatavam uzupurēties konkrēta mērķa labā. Tas arī uzlabo optimistisku noskaņojumu, palielina radošumu un rada iedvesmu. Iespēja strādāt pie jauna projekta, vai arī Jūsu dzīvē sāksies nākamais posms. Taču nav garantijas, ka viss beigsies labi. Zižļi attiecas uz Uguns elementu, tāpēc cilvēkam ir pienākums uzvesties līdzsvaroti, kontrolēt emocijas, ievērot morāli un noskaņoties garīgajai apgaismībai. Iespējams saņemsiet mantojumu, radošu iedvesmu, piedzīvosiet priecīgas situācijas. Iespējams paaugstinājums amatā, peļņas iespējas.

Iespējams, ka esiet nolēmis uzsākt jaunu lietu. Jums ir pietiekami daudz enerģijas, lai liktu pamatus daudzsološam projektam. Apkārt jums notiek kaut kas, kas stimulē jūsu profesionālo izaugsmi. Šis ir jūsu laiks. Tas ir īpaši piemērots izgudrojumiem, jaunam sākumam vai radošām iecerēm. Jums patreiz ir radošās aktivitātes uzplaiksnījums. Tagad jūs variet pārvērst savu sapni realitātē. Jums ir radušās satraucošas iespējas. Jūs esiet saņēmis milzīgu enerģijas lādiņu, ko tagad vajag novirzīt pareizā gultnē. Jūs atrodieties uz starta un jums viss izdosies tā, kā iecerējāt. Iespējams, ka saņemsiet patīkamus jaunumus. Iespējams, ka tie būs jaunumi par bērna piedzimšanu. Ja vaicājāt par mīlas attiecībām, tad šī kārts rāda, ka jūs sagaida vētraina seksuālā aktivitāte.

Nozīme situācijās

Uguns spēka sakne. „Piedzimšana”, t.i., kaut kā jauna sākums, idejas rašanās, radīšana. Dod lielu enerģijas pieplūdumu, grūdienu: pagrūž, aktivizē. Paaugstināšanās. Sākums, avots, pirmsākums. Kādas situācijas norises sākums. Aktivitātes izrādīšana, iniciatīva, vīrišķā sākuma demonstrēšana (uguns). Dažkārt var norādīt uz ugunsgrēku.

Darbs

Jaunas lietas sākšana, var būt kolektīva. Radošais atradums, izgudrošana. Iedvesma, ar entuziasmu ķeramies pie jaunas lietas. Lietas sākums, prestižs, veiksmīgs darbs, kaut kā radīšana iedvesmas iespaidā. Straujš ienākumu pieaugums, taču var būt ne uz ilgu laiku.

Veselība

Spēka un enerģijas pieplūdums. Viss ir labi. Ja blakus ir citas atbilstošas kārtis, tad grūtniecība (dūzis viens pats uz to nenorāda). Vai nu viss ir labi vai arī pārāk daudz uguns – drudzis, augsts asinsspiediens. Iespēja palikt stāvoklī.

Attiecības

Jaunu attiecību sākums vai jau esošo aktivizēšanās. Zižļi piešķir seksuālo tematiku. Ļoti kaislīgas attiecības. Pēc šīs kārts var spriest, vai ir intīmas attiecības.

Cilvēka psihotips

Personības attīstība. Dod pārliecību sev un par savas lietas panākumiem. Cilvēks augšupejas posmā. Entuziasms, drošsirdība. Pozitīvisms, optimisms. Iedvesmots, iniciators, ļoti dzīvīgs, dinamisks cilvēks. Radītājs.

Padoms, brīdinājums

Izrādiet iniciatīvu, rīkojieties, ķerieties pie lietas. Uzmanieties pāršaut pār strīpu – neaizsvilstieties, nesteidziniet notikumus.

Jā vai nē

„Jā”. Jauna posma sākums. Jūs gaida jauns un interesants sākums, iedvesma.

Agrieztā nozīme: Nozīme situācijās

Apgrieztā pozīcijā šī kārts nav tik optimistiska. Iespējams, ka jūsu uzsāktais daudzsološais projekts nav sevi attaisnojis. Tie solījumi, uz kuriem cerējāt, netiks pildīti. Acīmredzot, ar jūsu enerģiju ir par maz, lai realizētu dzīvē tos plānus un projektus, kurus bijāt iecerējis. Iespējams, ka izjūtiet bezspēku, apjukumu un nespēju sasniegt mērķi, pie kā realizēšanas ķērāties ar tādu entuziasmu. Jūsu paša egoistiskā uzvedība un neelastīgums var kļūt par iemeslu visām problēmām.

Jaunu ideju trūkums, nevēlēšanās pieņemt kaut ko jaunu. Dažkārt var norādīt uz pazemojumu. Atdzišana, intereses, entuziasma zudums. Nodoma realizēšana saskarsies ar šķēršļiem. Darījumu tempa kritums, spēka uzkrāšana nākošajiem darbiem.

Agrieztā nozīme: Darbs

Bija lieli plāni, bet tāds ziepju burbulis vien sanāca. Ienākumu kritums, ražošanas kritums, darbs uz pus slodzi, neefektīvs posms biznesā.

Agrieztā nozīme: Veselība

Enerģijas kritums, bet ne slimība. Pie atbilstošiem jautājumiem runā par neauglību, impotenci. Spēka, tonusa un temperatūras kritums. Asu procesu pavājināšanās.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Savstarpējās intereses noplakšana: nav konflikti, bet nogurums vienam no otra. Attiecības bez entuziasma. Ja vaicātājam patreiz nekādu attiecību nav, tad viņš zaudē savu seksuālo enerģiju un pievilcību – visticamāk, ka attiecību arī nebūs. Seksuālās intereses noplakšana, jūtu kvēluma atdzišana, bet attiecības saglabājas labas.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Neticība saviem spēkiem, neizlēmība, pesimisms. Kopā ar aktīvām kārtīm liecina par egoismu, piekasīgumu. Karsts, bet savaldīgs. Nedaudz apdzisusi kvēle. Cilvēks apkopo spēkus jaunam izrāvienam.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Nesteidzieties, neizrādiet iniciatīvu, sēdi klusi, aizver muti. Apslāpējiet entuziasmu, samaziniet apgriezienus. Taupiet spēkus. Šī nav jūsu diena, jūsu lieta. Jums nepietiks spēka jaunam izrāvienam.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Nelabvēlīgs periods, vajag atteikties no iecerētā. Lietas var atlikties. Jūs esiet sevi iztērējis iepriekšējā periodā, tagad vajag būt ekonomiskākam.