Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu karaļa nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu karalis nozīme taro kārtis lv

Zižļu karalis

Vispārīgā nozīme

Vīrietis, kam ir bagātība un vara. Vīrietis — godīgs, krietns, uz kuru var paļauties. Panākumi uzņēmējdarbībā, ienākumi, materiālās labklājības palielināšanās . Aizbildniecība, stabila laulība. Dzimis līderis, kas spēj tik skaidri noformulēt savas domas un idejas, harizmātisks. Apveltīts ar pārliecināšanas spējām. Piemī drosme, gudrība un spēks, ciena citu viedokli un vienmēr cenšas nākt palīgā. Bieži šī kārts norāda uz panākumiem kādā dzīves sfērā. Ja ilgstoši veicāt rutīnas darbu, tad drīzumā gaidāmas labvēlīgas pārmaiņas un pārsteigumi. Ja zīlēšanu veic sieviete, tad viņa satiks ietekmīgu cilvēku, kurš palīdzēs īstenot viņas sapņus un ieceres. Izrādīsies, ka tas palielinās ienākumus.

Iespējams, ka jūs saņemsiet ļoti derīgu padomu no nobrieduša, devīga un spēcīga vīrieša. Jebkurās attiecībās jūs cieniet sava partnera viedokli. Jums var rasties iespēja satikt ļoti interesantus cilvēkus. Pārrunas, kuras jūs grasāties uzsākt, būs ļoti veiksmīgas un jūs ļoti atjautīgi spēsiet paskaidrot savu viedokli. Taču nevajag nodoties rutīnai, jūs variet aizsvilties dēļ sīkumiem. Ja vaicājāt par romantiskām attiecībām, tad jūs sagaida neaizmirstams seksuāls piedzīvojums. Šī ir ļoti labvēlīga kārts un var apzīmēt veiksmīgas laulības.

Nozīme situācijās

Gribas demonstrēšana, izdevīgi kontakti ar ietekmīgiem cilvēkiem. Morāls vai finansiāls atbalsts, panākumi, aizbildniecība. Tikšanās ar Zižļu karali.

Darbs

Paplašināšanās, jaunu sfēru apgūšana. Veselīga sāncensība. Atsevišķu pasūtījumu izpilde. Biznesmenis, politiķis, cilvēks, kas ieņem augstu stāvokli sabiedrībā, tāds, kam piemīt autoritāte. Līderis, vadītājs, organizators. Var būt militārists, titulēts sportists, ceļotājs. Dažreiz tiesnesis vai pasniedzējs.

Veselība

Stipra veselība vai ātra izveseļošanās. Var nozīmēt spiediena svārstības. Kaut kur tika vienlaicīgi ieguldīta liela piepūle un tagad nepieciešama papildus stimulācija, atbalsts.

Attiecības

Karstas, kaislīgas. Vīrietis uzņem apgriezienus. Bieži nozīmē situāciju: mednieks – medījums (viņš viņu azartiski medī).

Cilvēka psihotips

Uguns. Lauva. Tumšmatains vīrietis ar gaišām acīm vai rudmatains ar tumšām acīm. Ļoti aktīvs, temperamentīgs (holēriķis). Godīgs, kārtīgs, taisnīgs, radošs. Piemīt izlēmība, atklātums, enerģija, augstsirdība, dāsnums, prasme pieņemt pareizos lēmumus, kaislīgs, seksuāls, tiecas pēc pašizpausmes un pašrealizācijas, sportisks.

Padoms, brīdinājums

Iesaka ņemt lietu savās rokās, vadīt, darboties izlēmīgi, mērķtiecīgi, drosmīgi. Brīdina neaizsvilties, nelēkt uz ecēšām.

Jā vai nē

„Jā”. Nāksies vadīt.

Agrieztā nozīme: Nozīme situācijās

Iespējams, ka neizglītots cilvēks, kam ir noteikta vara, nevēlas jums piekāpties un izrāda sava veida neiecietību. Jums jācenšas noturēt savu pozīciju un nevajag pielietot tādas darbības, kuras, kā jums pašam šķiet, labāk nepielietot. Varbūt jums vajag padomāt – iespējams, jūs pārāk autoritatīvi un nejūtīgi izturieties pret apkārtējiem cilvēkiem. Uzmanieties no projektiem, kas sola ātru peļņu, jo tos jums piedāvā krāpnieki. Dažkārt šī kārts norāda uz padomu, ko jums vajadzētu ņemt vērā.

Spēka izšķiešana nereāliem plāniem, zudusi interese par dzīvi, no rokām palaisti groži, gribas trūkums, meli. Tikšanās ar apgrieztu Zižļu karali.

Agrieztā nozīme: Darbs

Problēmas saistītas ar vadību, kas neizmanto uzņēmuma potenciālu. Nekompetents, tirānisks direktors.

Agrieztā nozīme: Veselība

Apātija, īslaicīga darba nespēja.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Ļoti sarežģīts partneris. Liels spiediens no vīrieša puses.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Lejupslīdes periods. Aizrijies pats ar savām iniciatīvām. Egoisms, demagoģiskas pretenzijas, augstprātība, līdz pat cietsirdībai. Neprasme turēt vārdu, neturēti solījumi. Savas gribas uzspiešana. Patmīlīgs despots un izspiedējs ar slimīgām ambīcijām, plātīzeris.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka vērsties pēc padoma. Brīdina būt noturīgam grūtībās, jūs kļūstiet neciešams.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„ Nē”.