Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu karalienes nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu karaliene nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Zižļu karaliene

Vispārīgā nozīme

Sieviete ar autoritāti, pieredzi, varu un naudu, saistīta ar jautātāja dzīves lietišķo sfēru. Sieviete – profesionālis savā jomā, daudz sasniegusi, neatkarīga. Neatkarība, vēlme pēc labklājības, finansiāli panākumi. Zižļu karaliene norāda uz praktisku, nobriedušu un veiksmīgu sievieti. Viņai piemīt liels gribasspēks. Zižļu karaliene raksturo aktīvus, neatkarīgus, uzņēmīgus un harizmātiskus cilvēkus. Šādi cilvēki spēj pieņemt lēmumus izlēmīgi un bez kavēšanās. Tiecās pēc profesionalitātes un augstas kvalitātes, nebaidās izaicināt likteni un pārvarēt jebkurus šķēršļus. Simbolizē ambīcijas, lepnumu un līderību. Kārts spēj paredzēt arī bīstama un nopietna konkurenta parādīšanos.
Iespējams, ka satiksiet sievieti, kas varēs jums palīdzēt jūsu problēmās. Tas attiecas ne tikai uz biznesu, bet arī uz ģimenes lietām. Viņa palīdzēs jums izlīgt ar tuviniekiem vai aizstāvēs jūs priekšniecības acīs. Ja patreiz grasāties uzsākt kādu projektu, variet nepārdzīvot, Zižļu karaliene jums garantē tā veiksmīgu nobeigšanu. Varbūt jums uzradīsies veselīgi domājoša, taisnīga priekšniece. Vai arī jums uzradīsies aizstāve, kas ļoti dedzīgi aizstāvēs jūsu un jūsu draugu intereses. No otras puses, iespējams, ka sieviete, kas jums varēs palīdzēt atrisināt problēmas, būs patiesa un asprātīga, taču dažreiz dzēlīga un agresīva. Viņa neatlaidīgi ies uz savu nosprausto mērķi.

Nozīme situācijās

Impulsīvas darbības, kas prasa izlēmību (vajag risināt ātri), vajag demonstrēt gribu, atbalstīt, aizraut citus. Tikšanās ar Zižļu karalieni.

Darbs

Biznesa lēdija, kas aktīvi piedalās sabiedriskajā dzīvē. Politika, skatuve, sports, reklāma, komercija. Var būt salona īpašniece vai augsta amata vīra sieva. Lieliska saimniece.

Veselība

Stipra veselība. Lielas spēka rezerves. Var trūkt izturības.

Attiecības

Vētrainas, ilgstošas. Ļoti dramatizētas situācijas. „Spītnieku savaldīšana”. Attiecības tiek veidotas ļoti skaisti. Zižļu karalienei bieži ir sāncense.

Cilvēka psihotips

Uguns. Auns. Rudmate vai tumšmate ar tumšām acīm. Ragana, mags, magnētiska persona. Atraisīta, par sevi pārliecināta, eleganta, iespaidīga, radoša (aktrise dzīvē). Ļoti emocionāla, neprognozējama, pretrunīga, intuitīva. Sasniedz augstu sociālo stāvokli, sabiedrības dāma. Motīvs – karjera. Sieviete – cīnītāja ar ideāliem. Gan var, gan mīl palīdzēt citiem. Prot pārliecināt. Viņu interesē pilnveidošanās, sevis izzināšana, pašrealizācija.

Padoms, brīdinājums

Iesaka ātri rīkoties, vadoties pēc situācijas. Demonstrējiet pašpārliecinātību, optimismu un ieinteresētību. Brīdina izvairīties no pārliekas neprognozējamības savā rīcībā.

Jā vai nē

„ Jā”, bet vajag būt elastīgam.

Agrieztā nozīme: Nozīme situācijās

Iespējams, ka jūsu plānos iejauksies neelastīga un ļoti nervoza sieviete, kas uzstās uz to, lai jūs rīkojieties tieši tā, kā grib viņa. Ja, pie tam, viņai vēl ir lielas ambīcijas, tad viņa nebūs izvēlīga attiecībā uz līdzekļiem, ar kādiem panākt savu. Lai jūs vai jūsu tuvinieki nespētu rīkoties patstāvīgi, viņa pielietos emocionālo šantāžu. Iespējams, ka tas būs kāds cilvēks, kas jums regulari moralizē un uzspiež jums savas morālās vērtības. Sieviete, ko sastapsiet, neprot piekāpties un ir radusi visu darīt pa savam.

Situācijas neizpratne, apjukums, nepieciešamo aktivitāšu trūkums. Tikšanās ar apgrieztu Zižļu karalieni.

Agrieztā nozīme: Darbs

Nepareizi izvēlēts virziens; tirānija.

Agrieztā nozīme: Veselība

Kaut kas ir nogājis greizi.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Nespēja veidot attiecības. Ļoti traucē ambīcijas.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Sīka burve. Pavedinātāja. Greizsirdīga, egocentriska, godkārīga, cietsirdīga. Ietiepība. Cenšas padarīt apkārtējos atkarīgus no sevis. Manierīgums, stīvums. Neharmoniska seksuālā dzīve. Šīs sievietes vājības ir viegli izmatot pret viņu pašu.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka uzņemties kontroli pār situāciju, saprast, kas notiek. Brīdina, ka Jūs ejiet pret sraumi.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„ Nē”. Nekas nesanāks.