Profils:

Search
Close this search box.

Zižļu pāža nozīme Taro kāršu sistēmā

Zižļu pāžš nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Zižļu pāžs

Vispārīgā nozīme

Zēns vai meitene, draugs, kurjers, aizgādnis. Ikdienas lietišķas attiecības: kolēģiem, partneriem, līdzgaitnieki. Noteiktība, ambīcijas, vadība, intelekts. Svarīgi un interesanti jaunumi. Uzticamība, augstsirdība. Zižļu pāžs pieži simbolizē iepazīšanos ar jaunu gaišmatainu pusi vai meiteni, pēc zodiaka zīmes – Aunu, Lauvu vai Strēlnieku. Šī kārts var arī ziņot, ka drīzumā saņemsiet interesantu un izdevīgu piedāvājumu, no kura nespēsiet atteikties. Iespējams būs liela entuziasma sajūta, kas ļaus pierādīt sevi uzņēmējdarbībā. Kārs simbolizē konstruktīvismu, zinātkāri un tieksmi pēc personības izaugsmes. Šajā periodā var riskēt, taču visām darbībām jābūt pārdomātām un aprēķinātām. Tikai tad būs iespējams gūt pozitīvu rezultātu un baudu no notiekošā.
Visticamāk, ka drīz jūs saņemsiet kādas svarīgas ziņas vai jums pavērsies kādas lieliskas iespējas. Varbūt jums uzradīsies konkurents. Ja gaidiet kādu svarīgu zvanu, kas var ietekmēt jūsu dzīvi, tad jums ļoti drīz piezvanīs. Jūs esiet noskaņots optimistiski un pilns entuziasma. Jūs atrodaties jauna mācību kursa sākumā, tāpēc noteikti izmantojiet to. Iespējams, ka nomainīsiet darbu vai arī jūs gaida nopietnas izmaiņas jūsu karjerā. Ja interesējāties par mīlestības jautājumiem, tad jūs ļoti drīz sagaida kvēlas un kaislīgas jūtas. Varbūt jūs saņemsiet mīlestības vēstuli. Varbūt jums uzradīsies jauns draugs vai jauna mīlestība. Ja esiet nolēmis sākt sportot, tad tagad ir īstais laiks to sākt darīt.

Nozīme situācijās

Iespēja dabūt darbu. Jauns sākums. Labas ziņas. Palīdzība no kāda jauna cilvēka. Dažkārt runā par ceļojumu. Tikšanās ar Zižļu pāžu.

Darbs

Sīks darbs, starpniecība. Var būt saistīts ar sakaru līdzekļiem. Stažieris, students, jaunākais virsnieks. Tie, kas mācās strādāt. Treneri, sportisti, reklāmisti, izsūtāmie, kurjeri, pastnieki.

Veselība

Stipra veselība. Var būt veģetatīvā-asinsvadu distonija.

Attiecības

Var nozīmēt bildināšanu, gatavību veidot attiecības, tai skaitā – pāra ieiešanu nākamā attiecību fāzē. Var nozīmēt siltas attiecības bez seksa.

Cilvēka psihotips

Uguns stihija. Optimists ar humora izjūtu, apgarots. Liels potenciāls, ko vajag attīstīt. Tieksme pēc neatkarības. Patiesums, taisnīgums.

Padoms, brīdinājums

Iesaka sākt kaut ko jaunu, nospraužot sev mērķi. Izmantot izdevību. Brīdina – kritiski izvērtējiet savas iespējas.

Jā vai nē

„ Jā”. Situācija atrisināsies.

Agrieztā nozīme: Nozīme situācijās

Parasti šī kārts apgrieztā pozīcijā norāda, ka jūs variet saņemt nepatīkamas ziņas, vai arī jums nāksies kontaktēties ar cilvēku, kas jums nepatīk. Kāds attiecībā uz jums var izteikt neglaimojošas piezīmes. Nevajag steigties, nepārdomāti lēmumi var novest pie pašām neparedzamākajām sekām. Šajā periodā jums strauji pieaug iespēja attiecībā uz nepatikšanām darbā. To iemesls var būt jūsu neieinteresētība un neizlēmība. Neuzticieties pirmam pretīmnācējam, viņš var jūs piekrāpt. Ja jūs neapdomīgi lielīsieties, jums var rasties problēmas.

Piņķerīgi un nepatīkami notikumi. Sliktas ziņas. Anonīma ziņošana, aprunāšana. Iespējama ziņojuma kavēšanās. Inerce, nevēlēšanās virzīties uz priekšu. Var būt problēmas attiecībā uz bērniem. Tikšanās ar apgrieztu Zižļu pāžu.

Agrieztā nozīme: Darbs

Izgāšanās darījumos. Bizness bez mērķa, bez nepieciešamajām zināšanām.

Agrieztā nozīme: Veselība

Uzvara pār sīkām kaitēm.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Izsmiekli un ņirgāšanās. Nelabvēlīgu notikumu un darbību ietekme: netaktiski joki utt..

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Huligāns, kas mēģina piesaistīt sev uzmanību. Lielībnieks. Pašapmierinātība, melīgas ambīcijas. Pārlieka pašpārliecinātība. Paaugstināta uzbudināmība un pakļaušanās kaislībām un atkarībām. Trūkst humora izjūtas. „Falša” rīcība.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka novērtēt sevi reāli. Brīdina, ka nespēsiet izpildīt savus pienākumus.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„Nē”.