Profils:

Search
Close this search box.

Zobenu bruņinieka nozīme Taro kāršu sistēmā

Zobenu bruņinieks nozīme tarokartis.lv

Zobenu bruņinieks

Vispārīgā nozīme

Spēcīga personība; draugam — patiess draugs, ienaidniekiem — bīstams pretinieks, drosme, profesionalitāte, līdera īpašības, stingrība, uzvara konfrontācijā, konfliktā. Zobenu bruņinieks simbolizē neatkarīgu, viltīgu, cinisku ļoti inteliģentu cilvēku ar lieliskām oratora spējām. Zobenu bruņinieks ir sarežģīts arkāns, kas ietver daudz dažādu aspektu. Parasti potenciāls tiek realizēts ar protestu, sacelšanos un pretestību kaut kam globālam. Iespējams, ka sākotnēji spēki tiek izmantoti tikai miermīlīgiem mērķiem, taču tas tikai noved pie vēl lielākām problēmām. Šāds cilvēks var lepoties ar gudrību, analītisku domāšanu un spēju aizstāvēt izvēlēto pozīciju. Diemžēl līdz ar šīs kārts parādīšanos bieži rodas bīstamas un stresa situācijas, kā arī dažādas intrigas no likteņa puses. Iespējasm esiet pārņemts ar kādu ideju, no kuras nevarat atteikties.

Nozīme situācijās

Iespējams, ka ap jums ir izveidojusies kāda konfliktsituācija, kas jūs tracina. Dotajā brīdī šī situācija ir ienesusi jūsu dzīvē haosu. Taču jums ir jāzina, ka drīz viss mainīsies. Jums ir jābūt aktīvam un gatavam rīkoties jebkurā brīdī. Jūs atrodieties situācijā, kad lēmums ir jāpieņem ātri un izlēmīgi. Iespējams, ka jums nāks palīgā kāds ļoti stiprs, galants, jauns cilvēks. Ja vēlēsieties, jūs ātri panāksiet savu. Dotajā brīdī jums jāklausa saprātam nevis sirdij. Jums jābūt stipram, izlēmīgam un bezkaislīgi jāpieiet problēmai. Jūs saņemsiet ļoti noderīgu profesionālu padomu, kas palīdzēs jums tikt galā ar problēmām, kuras jūs vajā.
Konflikts un kustība. Negaidīti braucieni (komandējums, mācības), tikšanās ar augstu amatpersonu, uzvara pār oponentiem. Tikšanās ar Zobenu bruņinieku.

Darbs

Bizness strauji attīstās, izplešās, dažkārt nozīmē aiziešanu no darba. Militārists, sargs, zinātnieks, reportieris, inženiertehniķis.

Veselība

Slimības asas izpausmes.

Attiecības

Strauja attiecību skaidrošana, ledaina komunikācija.

Cilvēka psihotips

Gaiss, Dvīņi. Dinamisks, aktīvs, vērīgs, ar asu mēli. Gudrs: ar skaidru un vēsu prātu. Cīnītājs.

Padoms, brīdinājums

Iesaka neizvairīties no konflikta, taču saglabājiet vēsu prātu. Brīdina neupurēt sevi dēļ tukša mērķa.

Jā vai nē

„Jā”. 

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Doto brīdi nevarētu nosaukt par piemērotu jauna projekta uzsākšanai. Jums ir uzradies nelabvēlis, kas ļoti aktīvi darbojas pret jums un cenšas izjaukt jūsu plānus. Ja jūs arī turpmāk turpināsiet izteikties tik sarkastiski, tad vēl vairāk noskaņosiet apkārtējos pret sevi. Iespējams, ka pazaudēsiet kādu cilvēku no savas sabiedrības. Jums jābūt pacietīgam, lai atkal ar kādu nesastrīdētos. Jūs tiekat provocēts darīt to, kas izdevīgi jūsu nelabvēļiem.
Sagrāve, agresīva mērķa sasniegšana, dažreiz – pašpārliecinātība, kas ved uz neveiksmi. Tikšanās ar apgrieztu Zobenu bruņinieku.

Agrieztā nozīme: Darbs

Zaudējums asas cīņas rezultātā.

Agrieztā nozīme: Veselība

Sarežģījumi pēc operācijas, var būt radikulīts, artrīts.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Strīds, domstarpības (uz šķiršanās robežas).

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Pašpārliecināts, iznīcinošs, nervozs, ekscentrisks, nekompetents.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka iznīcināt novecojušo. Brīdina, ka temperamenta iespaidā var sastrādāt muļķības.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„Nē”.