Profils:

Search
Close this search box.

Zobenu četrinieka nozīme Taro kāršu sistēmā

Zobenu četri nozīme tarokartis.lv

Zobenu 4

Vispārīgā nozīme

Nogurums no cīņas, pārtraukums darījumos, atpūta, relaksācija, meditācija, attālināšanās no lietām un rūpēm, “atgriešanās dzīvē” pēc krituma perioda, atjaunotne, lēns kāpums, atgūšanās, atlabšana, garīgo un fizisko spēku nostiprināšana, vientulība (tai skaitā arī brīvprātīgā), rāmums, miers. Iespējams esiet attālinājies no apkārtējiem cilvēkiem un cenšaties ieturēt distanci, izolēties. Zobenu četri norāda uz problēmām darbā un stagnāciju. Šobrīd svarīgi “nerakņāties” sevī un savās emocijās, jo tas var Jūs iedzīt pamatīgā depresijā. Atrodiet sevī spēku vērsties pēc palīdzības pie tuviniekiem vai psihologa. Zobenu četrinieks var norādīt uz necienīgu rīcību. Vairumā gadījumu kārts izkrīt darbaholiķiem un karjeristiem. Šie cilvēki sniedz visu iespējamo, ļoti nogurst un pieļauj kļūdas. Jums ir nepieciešama relaksācija un laba atpūta.

Nozīme situācijās

Ja pirms tam jums bija stresa situācija, tad tagad ir iestājies atslodzes brīdis. Tieši tagad ir pienācis laiks, lai ievilktu elpu un atgūtos pēc cīņas un konfliktu perioda. Jums ir nepieciešama atpūta, kuras laikā jūs atgūsiet gan fizisko, gan garīgo spēku. Jūs variet nedaudz atslābināties un pārgrupēt visus savus spēkus. Iespējams, ka jums ir iestājies lūgšanu un meditācijas laiks, kas jums palīdzēs nostiprināt garīgo spēku tālākai cīņai. Visticamāk, jums vajadzīgs laiks lai nošķirtos no savām ikdienas problēmām un tad jūs spēsiet ar citu skatienu paskatīties uz savu situāciju. Varbūt jūs jūtieties iztukšots un sakauts un jums noteikti ir nepieciešama atpūta no jūsu ikdienas pienākumiem. Varbūt jums drīzumā būs atvaļinājums vai kāds brauciens, kur jūs varēsiet atiet no savām domām. Ja vaicājāt par veselību, tad esiet ceļā uz pilnīgu izveseļošanos.
Atpūta pēc cīņas. Notikumu apturēšana, dziļas pārdomas, meditācija, dīktstāve. Var nozīmēt, ka cilvēks kaut kur atsēž savu laiku (pazušanas gadījumā – pagrabs vai neliela, slēgta telpa).

Pirmais cikls noslēdzies. Cilvēks uz kārts nav miris, viņš meditē (klasiskajā kārts atainojumā).

Darbs

Nepieciešams atvilkt elpu, apstāties, uzkrāt spēkus, pārciest smagus laikus. Mazi ienākumi, vāja attīstība. Iesaldētas izmaksas.

Veselība

Pēcoperācijas rehabilitācija, var būt ārstēšanās sanatorijā, veselības atjaunošana. Gulēt slimnīcā (vieglā stāvoklī).

Attiecības

Atpūta vienam no otra. Šķiršanās uz kādu laiku pēc abu vēlēšanās (padzīvot šķirti). Attiecību modelis – mīlnieks, kas ierodas sestdienās.

Cilvēka psihotips

Filosofs, domīgs, nošķirts.

Padoms, brīdinājums

Iesaka ieturēt pauzi, atpūsties. Brīdina – pārāk neaizsēdēties.

Jā vai nē

Atbilde nekonkrēta. Būs laiks padomāt par savām lietām.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Šij kārtij apgrieztā pozīcijā ir divas nozīmes – pozitīvā un negatīvā. Pozitīvā ir tajā, ka kārts norāda uz atpūtas perioda beigšanos un aktīvas darbības atsākšanos. Pārtraukums, kas jums bija, jūs nedaudz nomāca un tagad jūs variet atsākt darboties. Negatīvais ir tajā, ka kārts apgrieztā pozīcijā norāda uz kaut kādām problēmām, veselības pasliktināšanos vai kaut kādas piespiedu izolācijas periodu.

Bezdarbība, kas var kļūt bīstama (neproduktīva). Laiks darboties.

Agrieztā nozīme: Darbs

Nepieciešams kaut ko darīt. Var nozīmēt starta kapitālu no ieekonomētajiem līdzekļiem.

Agrieztā nozīme: Veselība

Cilvēkam vajadzētu pārtraukt atpūtu un atjaunošanos. Vai arī – piecēlās pārāk ātri un tagad būs sarežģījumi (ne bīstami). Nepieciešams veikt izmeklēšanu.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Pienācis laiks atgriezties vienam pie otra, citādi var būt par vēlu.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Cilvēks, ko dzen apstākļi.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka gatavoties rīcībai. Brīdina, ka, ja pats nekustēsies, apstākļi piespiedīs.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Piespiedu vai nepieciešamības rīcība.