Profils:

Search
Close this search box.

Zobenu devītnieka nozīme Taro kāršu sistēmā

Zobenu 9 nozīme tarokartis.lv

Zobenu 9 (deviņi)

Vispārīgā nozīme

Ciešanas, garīgas ciešanas, smags zaudējums, smaga slimība, nāve, nelaimes gadījums, neveiksmes, vilšanās, sakāve, krāpšana, nodevība, neuzticība. Zobenu devītnieks simbolizē trauksmi, paniku, vainas sajūtu un nopietnas nepatikšanas. Kuru vainot? Principā tikai sevi, jo grūtību un problēmu priekšā jūti pilnīgu impotenci un jau iepriekš padodies. Tomēr ir svarīgi saprast, ka visa Jūsu pieredze nav bez pamata. Nopietnas problēmas mijas ar sīkiem darbiem. Tāpēc nav vērts tērēt laiku un nervus. Zobenu devītnieks norāda uz problēmām nākotnē, tāpēc sagatavojieties tām un netērējiet laiku, domājot par pagātni. Kauns par savām pagātnes darbībām un lēmumiem. Šī kārts nenorāda uz fiziskiem draudiem, bet uz morāliem un psiholoģiskiem pārdzīvojumiem. Melanholija, skumjas un nemiers ir emocijas. Iespējama ienaidnieku parādīšanās pie apvāršņa, vai arī Jūs pats sāksiet kaitēt sev, mēģinot slēpties no atbildības par savu rīcību.

Nozīme situācijās

Šī ir naktsmurgu kārts. Visticamāk jūs nomoka miega traucējumi. Šie traucējumi radušies no regulāra satraukuma kādas lietas risināšanā. Varbūt kāda nekorektā un varbūt pat ļaunprātīgā uzvedība nodarījusi jums ļoti stipras morālās sāpes. No otras puses, iespējams, ka baiļu, vainas vai šaubu sajūtai, ko izjūtiet, nav nekāda pamata. Jūs pārāk jūtīgi uztveriet kritiku. Tās grūtības un problēmas, kuras jūs naktī sadomājāties, dienas gaismā varbūt vairs nav tik briesmīgas. Iespējams, ka jūs tiešām atrodieties ļoti sarežģītā stāvoklī, taču jūsu vislielākās bailes nematerializēsies.
Izmisums, cietsirdība. Bailes, slikta priekšnojauta (pamatota), sirdsapziņas pārmetumi. Slikta karma. Zīmīgi sapņi (ne vienmēr slikti, bet pārsvarā), lāsts, ir no kā baidīties.

Darbs

Bizness pirms bankrota, likvidācijas. Nopietni draudi no konkurentu puses (gan darbos, gan vārdos), psihiski uzbrukumi.

Veselība

Tāds cilvēka stāvoklis, kam ir diagnosticēta ļoti bīstama vai nāvējoša slimība. Nakts pirms bīstamas operācijas.

Attiecības

Ilgstošas vientulības priekšnojauta (īpaši, ja kopā ar Vientuļnieku). Bailes pazaudēt mīļoto. Smagas šķiršanās priekšnosacījumi. Ja blakus ir notikumu kārts, piemēram, Trīs zobeni, tad 100% zaudējums.

Cilvēka psihotips

Paaugstināts jūtīgums. Gaišreģi, mēdiji, ekstrasensi.

Padoms, brīdinājums

Iesaka ieklausīties priekšnojautās un sapņos. Brīdina, ka iespējamas nelaimes.

Jā vai nē

„Jā” (lai cik tas nebūtu dīvaini). Sliktu priekšnojautu un aizdomu periods.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Visticamāk, ka tās šausmas un murgi, kas jūs pēdējā laikā vajāja, ļoti drīz beigsies. Vēl kādu laiku jūs pārdzīvosiet nepatikšanu sekas, taču pamazām jūsu sāpes norims. Jūs uzticieties savai iztēlei, kas nedaudz sabiezina krāsas un parāda situāciju daudz drūmāku, kāda tā ir patiesībā. Jūsu pārdzīvojumiem nav nekāda pamata.
Bailes un slikta priekšnojauta (izdomāti vai pārspīlēti). Viltus aizdomas, iedziļināšanās paša fantāzijās un negatīvajās emocijās, mānija.

Agrieztā nozīme: Darbs

Padošanās bez cīņas. Nekādas naudas.

Agrieztā nozīme: Veselība

Pārspīlētas bailes par savu veselību. Fobijas. Ar Mēnesi – maniakāli depresīvs stāvoklis.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Patoloģiskas (nepamatotas) bailes par mīļoto, tuvu cilvēku.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Aizdomīgs, tramīgs, nomākts.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka pārstāt baidīties. Brīdina, ka ar savām bailēm varat piesaukt nelaimi.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Bailēm lielas acis.