Profils:

Search
Close this search box.

Zobenu divnieka nozīme Taro kāršu sistēmā

Zobenu divi nozīme tarokartis.lv

Zobenu 2 (divi)

Vispārīgā nozīme

Gara spēks, neatlaidība, dvēseles līdzsvars , gatavība stāties pretī grūtībām, labvēlīgs risinājums sarežģītā situācijā, konfliktā vai nesaskaņās, grūtais periods aiz muguras, atelpa. Noslēgtība no sabiedrības. Cilvēks vēlas, lai neviens neiedziļinās viņa personīgajā telpā un neiekļūst problēmās. Grūts brīdis, jo cilvēkam ir vajadzīga palīdzība un viņš garīgi to lūdz, bet negatavojas to pieņemt. Kautrīguma, laipnības, emocionalitātes, atturības un bagātīgas iztēles klātbūtne raksturā. Viss liecina, ka cilvēks ir pārlieku jūtīgs un cilvēkam nepieciešams emocionāls atbalsts.

Nozīme situācijās

Visticamāk jums ir radusies problēma un jūs tagad neziniet, uz kuru pusi jums doties tālāk. Jūs nekādi nespējat izlemt – klausīt savam saprātam vai sirdij. Neizlēmība jūs ir sasaistījusi un iedzinusi strupceļā. Visticamāk jums jāiemācās valdīt pār savām emocijām. Jums vajag sakoncentrēt visus savus spēkus, pieslēgt saprātu un pārstāt ieklausīties sajūtās, kas izsauc vienu vai otru jautājumu. Iespējams, ka esat izvēlējies nogaidīšanas pozīciju un tagad ceriet, ka notiks kaut kas, kas jums norādīs, kā rīkoties tālāk. Tādējādi jūs izskatieties pēc strausa, kas slēpj galvu smiltīs. Jums ar steigu ir jāsāk rīkoties.
Ceļa meklējumi, saspringta izvēle, ārējs miers un iekšējs saspringums. Noslēgšanās sevī iekšējā līdzsvara meklējumos. Mēģinājumi saglabāt situāciju uz robežas, izvēle.

Darbs

Dažādu rīcības virzienu un veidu apvienošana. Visāda veida politiski strāvojumi kolektīvā, valstī: valstij – daudzpartiju sistēma, kolektīvā – sadalīšanās pa grupām. Ideoloģiskā cīņa. Nauda ir, bet nepieciešams apvienot vairākus virzienus, lai būtu peļņa.

Veselība

Vienu ārstē, otru sabeidz.

Attiecības

Domas par partnera maiņu. Kontaktēšanās bez mīlestības (alianses, draudzība). Mīlestība bruņots pamiers (vārna vārnai acī neknābs).

Cilvēka psihotips

Neatkožams, divdabīgs, ar ļoti spēcīgu masku.

Padoms, brīdinājums

Iesaka meklēt kompromisu. Brīdina gatavoties ilgai cīņai aplenkumā.

Jā vai nē

„Nē”. Situācija starp divām ugunīm.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Ne tik sen jūs pieņēmāt noteiktu lēmumu, ko jums diktēja esošie apstākļi. Visticamāk jums tagad vajadzēs apstāties un paskatīties, kas notiks tālāk, jo ceļš vēl joprojām ir miglā tīts. Spriedze nedaudz noplok. Jūs esiet izlādējis savas spēcīgās emocijas un tagad jums vajadzēs novērot savas vētrainās uzvedības sekas. Beidzot jūs esiet izkļuvis no bezcerīgas situācijas un priekšā ir parādījies cerības stariņš. Iespējams, ka jums būs darīšana ar afēristiem vai blēžiem. Neiesaistieties darījumos ar nogodīgiem cilvēkiem un neiekrītiet kārdinājumā.
Konflikta virziens. Virziens izvēlas jūs un jums tam ir jāseko. Kļūda izvēlē, piespiedu izvēle.

Agrieztā nozīme: Darbs

Savstarpēji izslēdzoši apstākļi, kas bremzē lietu gaitu. Iespējami gan lieli ienākumi, gan arī lieli tēriņi.

Agrieztā nozīme: Veselība

Stāvokļa stabilizēšanās.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Konflikts, pēc kura ir grūti atjaunot attiecības iepriekšējā līmenī.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Tendence izlādēt savu saspringumu uz apkārtējiem.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka būt pēc iespējas vienaldzīgākam attiecībā uz svešiem konfliktiem, lai netiktu tajos iesaistīts. Brīdina, ka iespējami kļūdaini soļi.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Jūs centīsies pataisīt par „strēlnieku”.