Profils:

Search
Close this search box.

Zobenu dūža nozīme Taro kāršu sistēmā

01 Zobenu dūzis nozīme taro kārtis lv

Zobenu dūzis

Vispārīgā nozīme

Uzvara, triumfs, jauna labvēlīga perioda sākums dzīvē, spēja ietekmēt situāciju savā labā, labklājība, ienākumi, pārpilnība, panākumi pie apkārtējiem, vara, spēja ietekmēt citus cilvēkus, gribasspēks, mērķtiecība, auglība, bērna piedzimšana, laulības. 

Zobenu dūzis simbolizē triumfējošu uzvaru. Zobenu dūzis aizdzen visas bailes un pārdzīvojumus, ienesot dzīvē lielāku skaidrību un noteiktību. Nepatikšanas un grūtības atstās Jūs, tas ļaus Jums koncentrēties uz nozīmīgākām lietām dzīvē. Zobenu dūzis Jūs mudina plānot un ģenerēt jaunas idejas, kuras tiek realizētas, pieliekot maksimālu piepūli. 

Ja Jūs ilgu laiku esat bijis saspringtā stāvoklī, bet Jums izkrīt zobenu dūzis, tas nozīmē, ka drīz Jūs jutīsieties brīvāk. Ja grasāties uzņemties jaunu projektu, tad Jums rūpīgi jāpārdomā katra darbība, uzticieties racionālai domāšanai un nesteidzieties ar lēmumu pieņemšanu. Pastāv liela varbūtība, ka drīzumā saņemsiet papildu motivāciju. 

Zobenu dūzis ļauj atbrīvoties no atkarībām. Varbūt Jūs šķirsieties, jo Jūs vairs neapmierināsieties tikai ar ilūzijām. Zobenu dūzis var runāt par izlēmību, brīvību, organizētību, loģiku un disciplīnu. Ja nokļūsiet nepatīkamā situācijā, tad to varēsiet pārvērst daudzsološā sadarbībā.

Taro kārts Zobenu dūzis dažādās Taro kavās

Zobenu dūža nozīme mijiedarbībā ar citām kārtīm

 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Muļķa karti: visi jūsu centieni un darbības var būt bezjēdzīgi.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Maga karti: jūs saskarsieties ar problēmām personīgajā dzīvē.
 • Zobenu dūzis ar Virspriestera kārti: rozā brilles beidzot kritīs un jūs redzēsiet patiesību.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Virspriesterienes kārti: mīļotais cilvēks sniegs gudru padomu, ieklausies viņā.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Imperatora kārti: jums būs lieliska ideja, kas uzlabos jūsu karjeru, galvenais – neignorējiet to.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar imperatores kārti: iespējams ģimenes papildinājums.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Mīlnieku kārti: būs jācīnās par savu mīlestību, atklāti runājiet ar savu partneri.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Triumfa rati kārti: jūs varat atrast izeju no sarežģītām situācijām un atrisināt visus konfliktus.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Vientuļnieka kārti: jāsaprot sevi, jāielūkojas dziļi sevī.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Taisnīguma kārti: rūpējieties par saviem mīļajiem.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Laimes rata kārti: esiet uzmanīgi, ceļā var būt šķēršļi.
 • Zobenu dūzis apvienojumā ar Pasaules kārti: tiecieties pēc saviem mērķiem.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Spēka kārti: jums būs jāmēģina citiem nodot patiesību.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar kārti Pakārtais: jūs saskarsieties ar pretrunām.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Mērenības kārti: jums priekšā nopietns uzdevums, jūs variet to atrisināt, bet jums būs rūpīgi jādomā viss.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Nāves kārti: atradīsiet problēmas risinājumu, taču būs par vēlu.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Velna kārti: cīņa ar kaislībām.
 • Zobenu dūzis apvienojumā ar Torņa kārti: uzzināsiet patiesību un sajutīsiet atvieglojumu.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Saules kārti: mulsinošā situācija beidzot noskaidrosies, uzzināsiet patiesību.
 • Zobenu dūzis apvienojumā ar Zvaigznes kārti: jums būs laba ideja.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Mēness kārti: esiet uzmanīgi, variet tikt maldināti.
 • Zobenu dūzis kombinācijā ar Tiesas kārti: palīdziet saviem mīļajiem un atbalstiet viņus.

Nozīme situācijās

Zobenu Dūzis norāda uz jauna, interesanta un intelektuāla projekta sākumu. Taču nevajag aizmirst, ka zobeni vienmēr ir saistīti ar cīņu, grūtībām un dažādiem konfliktiem. Tas nozīmē, ka jūs sagaida daudzsološs projekts, kas var rasties no ne visai labvēlīgas vides. Kā saka – nav ļaunuma bez labuma. Lai pārvarētu visas grūtības, kas tagad stājas ceļā, vajadzīga izlēmība un dzelžaina disciplīna. Ja jums tagad dzīvē ir kādas sāpīgas un neizbēgamas pārmaiņas, tad tās, visticamāk, novedīs pie kaut kā pozitīva un interesanta. Jums piemīt milzīgs spēks, un tieši tāpēc mērķa sasniegšanai jums vajag pilnībā sakoncentrēt savu prātu un piepūli.

Ārējais stimuls, jaunas idejas, ideju plūsma. Dūzim kopumā nav negatīvu aspektu, taču piemīt atbilstoša nokrāsa. Viņš nepareģo katastrofas vai liktenīgas sekas. Negaidītas pārmaiņas (kādas, to pateiks blakus kārtis), neliela avārija, neliels īssavienojums, zibens spēriens. Ārkārtas operācija. Kaut kādi draudi.

Darbs

Taro kāršu izklājumos par karjeru un uzņēmējdarbību, Taro zobenu dūzis norāda uz nepieciešamību lēmumu pieņemšanā paļauties uz prātu nevis emocijām. Rūpīgi apdomāt un analizēt savus lēmumus un darbības. Ja kāds vēlas aizņemties no Jums naudu, rūpīgi apdomājiet vai aizdot. Ja apzinieties, ka cilvēks varētu neatdot naudu, tad atsakiet.

Ja jautājums ir par karjeru, tad Zobenu dūzis var liecināt par to, ka drīzumā saņemsiet sen kāroto paaugstinājumu. Sākumā darbs var likties grūts, bet ar laiku Jūs adaptēsieties un viss padosies vieglāk.

Veselība

Sasitumi, traumas, sagriezumi. Dusmu uzplūdi, lēkmes (galvassāpes, nervi). Īslaicīga stāvokļa saasināšanās, kas nekaitēs veselībai.

Attiecības

Negaidītas, ar tieksmi uz konfliktiem. Iepazīšanās konflikta apstākļos. Liktenīgas un vētrainas attiecības, taču dažreiz tikai garīgā līmenī (iekšēji viss vārās, bet uz āru neparādās). Nejauša informācija, kas satricina attiecības (baumas).

Cilvēka psihotips

Impulsīvs, viegli aizkaitināms. Cilvēks, kuram „uznāk melnie”.

Padoms, brīdinājums

Zobenu dūzis ir vēstnesis tam, ka drīz Jums radīsies lieliska ideja. un Jūsu pieņemtie lēmumi izrādīsies pareizi. Šī kārts iesaka  rīkoties un galvenais nesēdēt un negaidīt. Uzticieties saprātam un loģikai un veiksme būs Jūsu pusē. Ja zobenu dūzis izkrīt apgrieztā pozīcijā, tad tas liecina par to, ka sastapsieties ar šķēršļiem un zaudēsiet tuvinieku atbalstu, viss nenotiks pēc plāna. Taču nevajag pārāk satruakties, jo melnā svītra nebūs ilga un pāries.

Jā vai nē

„Jā”. Dunku un sitienu periods.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Jūs, visticamāk, atrodieties situācijā, kad kāds jūs nekaunīgi izmanto. Jums visu laiku rodas iespaids, ka jūs tērējiet daudz vairāk spēka un enerģijas, kā nepieciešams tam, lai sasniegtu mērķi. Esiet uzmanīgs, nevajag dedzināt tiltus aiz sevis. Varbūt jūs esiet izlēmis pārāk daudz izmest no savas dzīves un, iespējams, jūs pārcenšaties. Ja partneris pret jums izturas negodīgi vai pat cietsirdīgi, tad jums no viņa jāšķiras. Varbūt jūs pats kādu pavisam nesen esiet nepelnīti apvainojis un morāli ievainojis, tad tagad ir jūsu kārta par to atbildēt.
Agresija, kas vērsta uz iekšu. Konflikta situācijas radīšana, izprovocēšana.

Agrieztā nozīme: Darbs

Slēpti konflikti kolektīvā (divnieka sākuma stadija). Neparedzēti izdevumi. Ienākumu krišanās. Akciju un vērtspapīru krišanās un tamlīdzīgas nepatikšanas (kopā ar Torni – globālas).

Agrieztā nozīme: Veselība

Cilvēks nīkst, viņu grauj kāda slimība. Var būt apsēsts ar kādu pārvērtētu ideju.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Ilgi klusējoši strīdi. Slēpts naids, aizvainojums, dusmas. Nozīmē īslaicīgu situāciju.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Tieksme uzkrāt iekšējo saspīlējumu, gatavs uzsprāgt.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka samazināt risku, nelīst riskantās situācijās. Brīdina nekrāt sevī agresiju.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Iekšējās neapmierinātības stāvoklis. Kaut kas grauzīs no iekšpuses.