Profils:

Search
Close this search box.

Zobenu karaļa nozīme Taro kāršu sistēmā

Zobenu karalis nozīme tarokartis.lv

Zobenu karalis

Vispārīgā nozīme

Aizbildnis, kam ir vara, ietekme, nauda, augsts amats, nobriedis vīrietis, spēcīgs, ar autoritāti, oficiālā vara, publiska, valsta darbošanās, politika. Zobenu karalis simbolizē objektīvu, ļoti inteliģentu, daudzpusīgu cilvēku ar elastīgu un racionālu dzīves uztveri. Cilvēku, kuram ir daudz interešu, un kurš patstāvīgi nodarbina prātu.

Visbiežāk Zobenu karalis norāda uz autoritatīvu personu, kuras viedokli ņem vērā citi cilvēki. Šāds cilvēks spēj sniegt saprātīgu padomu, ieteikumu vai mājienu, vadoties no savām zināšanām un pieredzes.

Arkāns vēsta, ka esat izvēlējies pareizo stratēģiju un gūsiet panākumus. Uz pūļa fona šāds cilvēks izceļaas kā līderis, kurš bez grūtībām spēj nopelnīt naudu. Komandā un ģimenē viņš paliek autoritāte ar zināmu spēka līmeni.

Taro kārts Zobenu karalis dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Ja gaidiet kādu lēmumu, tad variet būt mierīgs – tas būs objektīvs un godīgs. Iespējams, ka jūs saņemsiet noderīgu padomu finanšu vai juridiskajā jautājumā no ļoti izglītota cilvēka. Iespējams, ka esiet kļuvis pārāk aukstasinīgs un racionāls, jums vajag būt nedaudz cilvēcīgākam attiecībā uz apkārtējiem cilvēkiem. Jums ir parādījusies milzīga vēlme atbrīvoties no nosacījumiem, kas jums ir visapkārt un neļauj jums brīvi rīkoties. Varbūt ir pienācis laiks ieklausīties savās jūtās un pārstāt baidīties veidot jaunas attiecības. Šī kārts arī var runāt par to, ka kāds uz jums ir apvainojies par to, ka necieniet viņa jūtas.
Augsts sociālais stāvokli (visbiežāk valsts darbā), profesionālisma paaugstināšana, veiksmīgas mācības.Tikšanās ar Zobenu karali.

Darbs

Militāri rūpnieciskais komplekss, kas saistīts ar valsti; var būt cīņa par varu, Nodokļu vai citu valsts struktūru pārbaudes, taču viss beigsies labi. Nozīmīgs ierēdnis, valsts darbinieks, vadītājs, priekšnieks. Fiskālo struktūru vadītāji, zinātnes cilvēki (profesori utt.).

Veselība

Smagas traumas (galvas), meningīts.

Attiecības

Ilgstošas, daudz aprēķina, daudz sarunu, viņus vieno intelektuāla interese.

Cilvēka psihotips

Gaiss, Ūdensvīrs. Gudrs, valdonīgs, izlēmīgs, stingrs, skaidri domājošs cilvēks. Tumšmatains šatēns, intelektuālis, lieliski runā, bagāta dzīves pieredze.

Padoms, brīdinājums

Iesaka visu apdomāt, izvērtēt, rīkoties saprātīgi, ar aprēķinu, asi. Brīdina nebūt pārāk stingram.

Jā vai nē

„Jā”. Jūs gūsiet panākumus.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Visticamāk, ka pret jums ir notikusi netaisnība, jūs ir aizvainojuši kāda izteiktie vārdi. Esiet uzmanīgs, jūsu lokā ir cilvēks, kas jūs krāpj vai slepus liek jums šķēršļus. Vai arī jūs pats esiet sācis izmantot cilvēkus, lai sasniegtu savus mērķus vai arī jūsu sarkasms ir nepelnīti aizvainojis kādu no jūsu vidus. Vai arī jūs esiet kļuvis par tieslietu sistēmas upuri un jums tika izteikts negodīgs spriedums. Ja vaicājāt par tiesas procesu, tad pastāv ļoti liela nelabvēlīga sprieduma iespējamība.
Atteikums no ierēdņa, neveiksmīgas (pārrautas) pārrunas. Neturēti solījumi. Tikšanās ar apgrieztu Zobenu karali.

Agrieztā nozīme: Darbs

Kriminālās autoritātes, policijas vai noziedznieku ierašanās, kas var novest pat pie fiziskas izrēķināšanās. Negodīga cīņa par varu. Atlaišana.

Agrieztā nozīme: Veselība

Smagāk kā taisnā pozīcijā.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Cīņa par varu, asi skandalozas attiecības, auksta nepatika.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Cietsirdīgs, nežēlīgs, drūms, nelokāms. Ass kritizētājs un karjerists.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka asi visu nogriezt kā ar nazi, ļauties konfrontācijai, izrādīt stingrību. Brīdina neaizrauties un nešaut pār strīpu.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„Nē”. Konflikts, risks tikt sodītam.