Profils:

Search
Close this search box.

Zobenu karalienes nozīme Taro kāršu sistēmā

Zobenu karaliene nozīme taro kārtis lv

Zobenu karaliene

Vispārīgā nozīme

Sieviete augstā amatā, ar ietekmi un autoritāti, aizbildne, kura sekmē vaicātāja panākumus. Zobenu karaliene simbolizē neatkarīgu, gudru un patstāvīgu sievieti. Progresīva un saprātīga personība ar analītisku domāšanas veidu. Bieži norāda sievietes pēc 30 gadu vecuma. Bet dažreiz ir izņēmumi, ja cilvēks ir attīstījies ātrāk. Šāds cilvēks nav pieradis klausīties iekšējās balss pamudinājumus. Darbībām trūkst sirds siltuma un laipnības, jo viņš dod priekšroku lēmumu pieņemšanai pēc iespējas racionālāk un apsver visu ar prātu. Tomēr šāda pieeja joprojām ļauj sasniegt savus mērķus. Ja izklājumā parādās Zobenu karaliene, tad iespējamas konfiltsituācijas.

Taro kārts Zobenu karaliene dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Šo kārti ļoti labi raksturo teiciens – pati par sevi. Jebkuru situāciju, kas saistīta ar šo kārti, var raksturot ar nošķirtību, neatkarību un autonomiju. Ir pienācis laiks, kad jums pašam vajadzēs atbildēt par savu rīcību. Ja jums patreiz ir iestājies vientulības laiks, tad jūs iemācīsieties būt patstāvīgs. Savu tagadējo lielisko stāvokli jūs esiet saniedzis pateicoties savam asajam prātam un godīguma sajūtai. Dotajā brīdī jums pirmajā vietā ir ambīcijas un karjera. Iespējams, ka tieši tagad jūs kontaktējieties ar sievieti, kas nesen ir pārcietusi lielas bēdas. Ja jautājāt par romantiskām attiecībām, tad tagad tam nav piemērots laiks. Jūsu koncentrēšanās uz racionālām domām ir nedaudz notrulinājusi jūsu emocijas.

Nepieciešamība dot kādam padomu vai būt starpniekam, lai samierinātu strīdīgas puses, diplomātiskums. Tikšanās ar Zobenu karalieni.

Darbs

Izaugsme, viss virzās uz labāko pusi. Sieviete uniformā, valsts amats, augsts amats, intelektuāls darbs, zinātne utt..

Veselība

Veiksmīga operācija, sīksta cīņa par dzīvību.

Attiecības

Interese drīzāk ir intelektuāla, nekā emocionāla. Piemīt sacensības gars, cilvēkiem ir interesanti sarunāties vienam ar otru. Bieži vīramāte, vientuļā māte, dažreiz atraitne.

Cilvēka psihotips

Gaiss, Svari. Dinamiska, aprēķinātāja, taktiska, intelektuāla.

Padoms, brīdinājums

Iesaka iesaistīties cīņā, panākt mērķi. Brīdina neieņemt pārsteidzīgas pozīcijas.

Jā vai nē

„Jā”. Jūs sasniegsiet savu mērķi ar diplomātiskām metodēm.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Visticamāk, jums ir uzradies ļoti nopietns nelabvēlis valdonīgas un atriebīgas sievietes izskatā. Viņa jūs slepus cenšas diskreditēt, lai traucētu jums virzību pa karjeras kāpnēm. Ja jums tagad ir iestājušies grūti laiki, tad tas nenozīmē, ka jums vajag nošķirties un atteikties no pozitīvām emocijām. Visticamāk, cilvēks, kas pret jums izturas ar necieņu, cenšas ar jums manipulēt.
Skumjas dēļ kāda zaudējuma, slepenas lietas vai intrigas, psiholoģiskas blokādes. Tikšanās ar apgrieztu Zobenu karalieni.

Agrieztā nozīme: Darbs

Aprēķināta piesavināšanās, nepietiekama analīze un nepareizi aprēķini, mērķa neesamība vai nepareizi mērķi.

Agrieztā nozīme: Veselība

Neirozes, vairogdziedzera traucējumi.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Smagas, asas, rupjas, sieviete pakļaujas, bet uzkrāj dusmas, cilvēki nespēj viens otram piedot.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Ļauna šķīrēja. Kašķīga, nežēlīga, kategoriska. Nomoka citus ar savām nelaimēm.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka kategoriski un stingri pastāvēt uz savu, taču, ja trūkst izlēmības – ciest. Brīdina, ka jūs variet kļūt par ļaunu tenku objektu.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„Nē”. Mērķi nesasniegsi.