Profils:

Search
Close this search box.

Zobenu sešinieka nozīme Taro kāršu sistēmā

Zobenu seši nozīme tarokartis.lv

Zobenu 6 (seši)

Vispārīgā nozīme

Grūtais posms aiz muguras, ceļojums, brauciens, dzīvesvietas maiņa, pārcelšanās, labas ziņas, pārmaiņas uz labu, neskaidra situācija, nepieciešamība nogaidīt, transformācija. Jūs vēlaties veikt izmaiņas savā dzīvē. Bet tajā pašā laikā baidieties no kaut kā jauna un rīkojaties konservatīvi. Zobenu sešinieks norāda arī uz aizraušanos ar reliģiju, dzīves prioritāšu, attieksmes un vērtību maiņu, paziņu loka maiņu. Būs problēmas, bet nepieciešams nedaudz nogaidīt un paciest, pēc tam Jūs ātri atgūsieties un spēsiet ātri pielāgoties jauniem apstākļiem. Šobrīd Jums nepieciešama šī transormācija.

Nozīme situācijās

Beidzot saspringtais periods, satraukumi un raizes jums ir aiz muguras. Tagad jums var iestāties daudz mierīgāki laiki – laiks, kad varēsiet atjaunot un sakopot visas savas domas. Varbūt jums vajadzētu doties kādā braucienā, lai likvidētu saspringumu un atjaunotu harmoniju un līdzsvaru. Visticamāk, jums radīsies iespēja kaut kur aizbraukt, vai arī pie jums ieradīsies ciemiņi no tālienes. Tagad ir pienācis laiks iegūt jaunas zināšanas un jūs tam esiet morāli gatavs. Tieši tagad jūs ar vieglumu variet atskatīties uz visām tām problēmām, kas jums bija un izdarīt noderīgus secinājumus nākotnei. Iespējams, ka būs kāds notikums, kas atbrīvos jūs no ciešanām. Beidzot jūs variet pilnībā atteikties no sava destruktīvā uzvedības modeļa.
Pelnīta atpūta. Aiziešana no konflikta zonas. Ceļš (burtiskā nozīmē). Zinātniskais darbs vai intelektuālie meklējumi. Miera meklējumi, izejas atrašana no situācijas, aizbraukšana. Var norādīt uz emigrāciju vai aizbraukšanu peļņā.

Darbs

Pāriešana uz citu darbu, dokumentu pārreģistrācija, nosaukuma maiņa. Ienākumu palielināšanās. Strādnieku konfliktu nolīdzināšana.

Veselība

Izveseļošanās.

Attiecības

Nepieciešama šķiršanās uz laiku (dēļ nepieciešamības). Attiecību statusa maiņa, parasti – uz labo pusi. Pašķiršanās nāk par labu. Dažreiz var norādīt uz kopēju emigrāciju vai attiecībām, kas norit ceļojumos un iespaidos. Iznākumā vai nākotnes izklājumā var norādīt uz pārcelšanos pie laulātā uz citu valsti.

Cilvēka psihotips

Cilvēks, kas meklē pārmaiņas, iespaidus. Pēc dabas ceļotājs. Izvairās no konfliktiem, iziet uz kompromisiem.

Padoms, brīdinājums

Iesaka aiziet no turienes, kur Jūs provocē uz konfliktiem (citādāk nav iespējams atrisināt). Brīdina, ka mainot dzīves apstākļus, Jūs pats nemainaties. Konfliktējošs cilvēks vienmēr atradīs ar ko pastrīdēties.

Jā vai nē

„Jā”. Situācija uzlabosies, ja Jūs papūlēsieties.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Visas jūsu pūles ir izrādījušās veltīgas, jums nav izdevies izkulties no nepatīkamās situācijas. Jūs saprotiet, ka esiet iesprūdis un jums nav nekādu izredžu izkļūt no problēmām. Visticamāk, lēmums, ko jūs pieņēmāt, esošai situācijai nav piemērots. Iespējams, ka situācijas risināšanā jūs izvēlējāties vieglāko, nevis pareizāko lēmumu. Tas līdzinās strausam, kas slēpj galvu smiltīs. Jums beidzot jāpaskatās taisnībai acīs un jāsāk risināt savas problēmas, nevis jāslēpjas no tām.
Nav iespējams aiziet no bīstamās zonas. Nestabila augsne zem kājām. Vienveidīgu, karmisku situāciju ķēde.

Agrieztā nozīme: Darbs

Nespēja nostiprināties vienā nozarē vai vienā vietā. Iztikai var nopelnīt.

Agrieztā nozīme: Veselība

Neviena ārstēšanās tā īsti nepalīdz. Rezultāti īslaicīgi vai ārstēšanās pēc laika zaudē efektivitāti. Panacejas meklējumi.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Neveiksmīga partnera maiņa, nebeidzami mēģinājumi ar aizvien jauniem variantiem.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Cilvēks slikto bezgalību lokā, iespējams, ka paša radītā.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka mēģināt rīkoties pēc nestandarta varianta. Brīdina neatkārtot paša kļūdas.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Mīņāšanās uz vietas.