Profils:

Search
Close this search box.

Zobenu spetītnieka nozīme Taro kāršu sistēmā

Zobenu septiņi nozīme tarokartis.lv

Zobenu 7 (septiņi)

Vispārīgā nozīme

Krāpšanās, viltus, bīstams ienaidnieks, slepens kaitnieks, centieni atņemt vaicātājam īpašumu, izveicība, intelektuālais pārsvars pār pretinieku, pārvaramas grūtības un šķēršļi, tenkas, apmelojumi, grūtības darījumos. Nepatikšanas un problēmas, ar kurām nav viegli tikt galā. Jūs nepieciešama palīdzība no malas, lai atrisinātu problēmu. Šī kārts var attēlot Jūsu pašreizējo negatīvo skatījumu uz dzīvi. Laupīšana, viltus. Ja Jums ir nodoms iegūt kaut ko, kas nepiedier Jums, tad labāk atmetiet šo domu, jo tas neatmaksāsies. Esiet modri un piesardzīgi.

Nozīme situācijās

Jauni mēģinājumi pārvarēt iepriekšējās neveiksmes. Visticamāk, ka jūs nojaušiet, ka esiet kļuvis par krāpšanas upuri. Vai arī jūs jūtieties neērti dēļ savas nesenās negodīgās rīcības. Jums gribās visu pamest un aizbēgt pēc iespējas tālāk. Taču nevajag tik ātri padoties. Iespējams, ka jums vajag ieklausīties savā intuīcijā un nodemonstrēt veiklību un diplomātīju, tad, iepējams, jūs viegli spēsiet sasniegt savu mērķi. Jūs esiet izstrādājis ģeniālu rīcības plānu, taču esiet gatavs tam, ka tas var nostrādāt ne gluži tā, kā bijāt ieplānojis. Dažreiz šī kārts norāda uz to, ka jūs pa īstam var aplaupīt, tāpēc esiet uzmanīgs. Nestāstiet citiem par saviem plāniem un vajadzībām – jūsu nelabvēļi to var izmantot pret jums.
Zādzība, zaudējumi, pazušana. Izsekošana, informācijas vākšana. Nepieciešamība paņemt no situācijas savu (panākt savu, bet ne tieši – labāk pa apkārtceļiem). Saskaršanās ar negodīgumu vai arī paša negodīga rīcība.

Darbs

Laupīšana (vai nu tev, vai nu tu pats, atkarībā no jautājuma būtības). Naudas atmazgāšana, kreisie uzņēmumi. Nauda ir (protams, ja nenozīmē jūsu apzagšanu): atrodas iespējas nopelnīt, dabūt, nozagt.

Veselība

Slimības apslēpta norise, neatklātas slimības. Grūtības noteikt diagnozi. Ja jautājums par stāvokļa izmaiņām, tad nozīmē izveseļošanos par spīti apstākļiem.

Attiecības

Iešana pa kreisi. Dubulta dzīve. Slepenas tikšanās, ne obligāti intīmas: piemēram, no partneriem slepenas pārrunas. Izklājuma pozīcijā „domas” un „motīvi” var brīdināt, ka jūs novēro.

Cilvēka psihotips

Viltīgs, ar humora izjūtu. Melo ar godīgu sejas izteiksmi (ir uz to spējīgs) – ar viņu vajag būt uzmanīgam.

Padoms, brīdinājums

Iesaka klusi izdarīt savu lietu. Brīdina uzmanīties no zādzības, no novērošanas, slepeniem ienaidniekiem.

Jā vai nē

„Nē”. Tas, kas jums vajadzīgs, nekur nepazudīs, ja rīkosieties slēpti.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Ja ir notikusi nelaime un jūs esiet apzagts, esiet mierīgs, zagli noķers un nozagtās lietas, visticamāk, jums tiks atgrieztas. Ja kāds jūs ir aizvainojis, tad ļoti drīz jums atvainosies. Ja esiet saņēmis kritiskus aizrādījumus, tad tieši tagad ir īstais laiks tajos ieklausīties, jo tie satur konstruktīvus piedāvājumus. Ja jums kaut kas ir atņemts negodīgā ceļā, tad ļoti drīz viss tiks atgriezts jums atpakaļ.
Bezjēdzīga savu darbību slēpšana. Slepenais kļūst atklāts: izsekošana, novērošana, viltība, apmāns atklājas.

Agrieztā nozīme: Darbs

Laupīšanu, dokumentu pārkāpumu, intrigu  konstatēšana un atklāšana.

Agrieztā nozīme: Veselība

Labvēlīga kārts. Slimības atklāšana, pareiza diagnoze.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Krāpšana kļūst redzama. Nespēja tālāk slēpt savas slepenās attiecības.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Atmaskots, pieķerts aiz rokas.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka labāk pašam atzīties. Brīdina sagatavoties tikt atklātam.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Viltības, kas šūtas baltiem diegiem.